Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

kovové padesátikoruny

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,mám doma několik cca 200 kusů kovových 50kč,různé roky i kvality,ročníky...kdyby měl někdo zájem nebo byl ochoten poradit na co se mám soustředit,kdybych je náhodou chtěl nějak třídit tak budu vděčen,děkuji..
Registrovaný uživatel
Od každého ročníku dvě nejzachovalejší a 2001,2 a 3 všechny.
Registrovaný uživatel
http://www.cnb.cz/cs/platidla/obeh/pocty_minci_obecny_kov.html

tady se mrkni na počty raženejch kusů, ty milionový náklady můžeš dát do oběhu.. tj rok 1993, 2009,9,10,11,12,
Registrovaný uživatel
Tak co našel jste někdo v poslední době nějakou 50 kč z let (1997-2007) v oběhu? Mě se tedy moc nedaří :-(
Registrovaný uživatel
Už je to všechno vysbíraný ;-)
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Registrovaný uživatel
Asi jo no :-). Já našel v oběhu jen jednu vzácnější, a to rok 2004, ale to už je cca. půl roku, jinak se mi moc nedaří. Ale teď chci koupit 50 kč rok 1998 z oběhu stav 3/3 - zkrátka stav, jaký má většina 50 kč z roku 1993. Co myslíš vyplatí se koupit takový stav? Chtěl bych samozřejmě lepší, ale stavy u těchto ročníků si nemůžeme vybírat, musíme brát, to co je... Díky za odpověď
Moderátor
nevim jak se pohybujou ceny,ale pokud neni podmínka že musí být z oběhu tak mi přijde lepší koupit nějakou neoběhovku ze sady ,než stav 3/3.

Gyor26 napsal
Asi jo no :-). Já našel v oběhu jen jednu vzácnější, a to rok 2004, ale to už je cca. půl roku, jinak se mi moc nedaří. Ale teď chci koupit 50 kč rok 1998 z oběhu stav 3/3 - zkrátka stav, jaký má většina 50 kč z roku 1993. Co myslíš vyplatí se koupit takový stav? Chtěl bych samozřejmě lepší, ale stavy u těchto ročníků si nemůžeme vybírat, musíme brát, to co je... Díky za odpověď
Registrovaný uživatel
Budu si kupovat sady od roku 1993 - doteď. Takže sadovou mít budu, ale chtěl bych z oběhu stavy 1/1, ale to už bude asi rozebraný, už tak cca půl roku jsem nic v oběhu nenašel :-(
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,mám 50ti korunu rok 2012,vypadá jako excentrická chyba,jak mi již tady na sběrate.com odpověděli,ale zatím jsem neměla možnost zjistit skutečnost u numismatika. dávám fotky k porovnání s jinou mincí 2012.. můžete mi tedy někdo poradit,jak to je ?? DĚKUJI..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
nevim jak moc to dokaze kdo ocenit, ale obcas to jde videt i u jinych nasich minci, ze jsou trosku excentricke. toto neni moc, ale samozrejme s ohledem na pozici letopoctu je to dobre videt. osobne jsem asi takovejch pajsek hodil do automatu na kafe uz par kilo. podle mne, pokud to neni poradne excentricke, moc zajimave to neni.
Registrovaný uživatel
ahoj, někdo zájem o kovovou padesátikorunu z roku 1995?
Moderátor
Salmir: pokud to nebyla nabídka k darování, tak:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x872
7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.

Vlákno na prodej mincí: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prodej-minci-_post_-391070#post391070

Samozřejmě je velmi vhodné přidat fotografii, protože 50 Kč v ražebním stavu a z oběhu bude trochu rozdíl..
Registrovaný uživatel
Salmir napsal
ahoj, někdo zájem o kovovou padesátikorunu z roku 1995?


V jakém je stavu, Dej sem fotku...
Registrovaný uživatel
viz obrázek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
viz obrázek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,opět jsem prohlížela vrácené mince 50 kč a nejsem si jistá,zda tyhle jsou chyboražby... 2 ks 1993,kde se mi jeví menší nálitky a rok 2008 vypadá,že je osmička horní očko plné...tak dávám fotky jen z mobilu a zvětšené.prosím poraďte,pokud to půjde poznat.. děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to běžné, nálitky u roku 1993 jsou běžné, a zalitá 8 je také běžná věc, klidně to pošlete dál, žádnou extra cenu to nemá ... :-)
Registrovaný uživatel
Někdo zájem o 5 kč rok 2007 z oběhu? Možno vyměnit za jinou vzácnější oběžnou minci... :-)
Registrovaný uživatel
aha,tak děkuji, začínám je ted kontrolovat,když občas čtu různé rarity...tak zase nic.. :-)
Moderátor
tak na aukru to par korun nad nominal udelat muze :)

mamka45 napsal
aha,tak děkuji, začínám je ted kontrolovat,když občas čtu různé rarity...tak zase nic.. :-)
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
tak na aukru to par korun nad nominal udelat muze :)

mamka45 napsal
aha,tak děkuji, začínám je ted kontrolovat,když občas čtu různé rarity...tak zase nic.. :-)

...

No tak taky dobrá rada... vyzkouším.. díky :P
Registrovaný uživatel
Chtěl bych se zeptat, jaká je reálná cena 50 kč 2005 ve stavu 2/2. Nejmenší náklad v historii jen 17 000 ks - pouze pro sady.

P.S. Chci koupit...
Moderátor
Tomako napsal
tak na aukru to par korun nad nominal udelat muze :)

mamka45 napsal
aha,tak děkuji, začínám je ted kontrolovat,když občas čtu různé rarity...tak zase nic.. :-)

Pěkná představa, že bych na Aukru získal takovou, v podstatě zmetkovou, padesátikorunu třeba za 10 Kč + poštovné! :mrgreen: (Člověk se občas musí sám trochu rozradostnit, když to jinak stojí za prd.)
Registrovaný uživatel
Mám padesátikoruny ročník 2000,2001,2002 a 2005 ,kdo má zájem,ať se mi ozve na e-mail: czk(zavináč)post.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x872
7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.
:evil:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1