Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

kovové padesátikoruny

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den!
Jsem zde nováček a rád bych věděl o nějaké cennější současné platné české minci (konkrétně 10, 20 a 50 Kč). Stačí mně i 200 kč a více za mince. Děkuji za odpověď.
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/cenik-obeznych-minci-od-1993-26920
-s-
Registrovaný uživatel
Ahoj. Kdyby někdo prodával padesátikoruny 1994 až 2007, 2013 a 2015 rád koupím. Díky. Vlastik.jak@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj. mám tu pár padesátikorun tak třeba se budou někomu hodit. Zajímavá je snad 1995 a 2016 (lepší stav). U 1995 bych bral třeba 250Kč, pokud někdo přihodí limity se nekladou :D . Nabídky na mstr.2015@email.cz. Počkám 14 dní a pak půjdou zpět do oběhu. Díky za případné nabídky. MS

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tu nie si na aukčnom portáli.
Pozri si pravidlá, hlavne teto bod
7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Však uvedl pevnou cenu 250Kč - a to za 1995 v tomto stavu nikdo neda.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

Mám doma několik cca 850 kusů kovových 50kč,různé roky i kvality,ročníky pokud mate zájem o konkrétní rok, prosím dějte me vědět .

Děkuji

Zaza
Moderátor
Yasar napsal
Dobrý den,

Mám doma několik cca 850 kusů kovových 50kč,různé roky i kvality,ročníky pokud mate zájem o konkrétní rok, prosím dějte me vědět .

Děkuji

Zaza



Pošli mail.
Registrovaný uživatel
Vykoupím, vzhledem k množství, za 44,- Kč kus
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

sháním padesátikorunu z roku 2015, na stavu tolik nezáleží, rozhoduje cena.

Děkuji za nabídky. mirdahu@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním minci v hodnotě 50 Kč z roku 2015. Chci dětem vytvořit sadu mincí z roku, kdy se narodily.. sadu mincí z roku 2017 už jsem posbírala, ale u roku 2015 mi chybí 50 Kč.. nabídne někdo? Děkuji..

e-mail: lucie.boudova@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mám doma mincu ,neviem či má nejakú hodnotu.
Je to 50 kč.1993

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ak myslíš tú bodku pri veži, tak si to mala napísať... ;)
Takto sa určite Tvoj dotaz zdá mnohým nepochopiteľný.
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Našel jsem 50Kč 1993 která má dvoubarevnou hranu po celém obvodu. Nejedná se o opotřebení materiálu ale o špatné zpracování materiálu před ražbou. Můj dotaz zní. Lze to považovat jako Chyboražba? ? ? A pokud ano jako by mohla mít cenu? Děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pane jestli máte pět 50Kč 2003 tak jste šťastný muž. Já pracuji jako číšník a pod rukama mi projde spousty mincí. A za ty roky jsem 2003 ještě v oběhu neviděl. Vzácnost spočívá v tom že některé mince se razí v miliónových kusech takze jich je spoustu. Třeba zrovna 50Kč 2003 těch bylo vyřazeno nějaký cca. 20 000 kusů. Mohl bych vidět fotky těch pěti mincí?
Registrovaný uživatel
info napsal
Si delate srandu za mych 150,- Kč mi date 2400,-Kč? Pokud to tak chapu? Proc jsou tak cenny kdyz jich je tolik?
Pane jestli máte pět 50Kč 2003 tak jste šťastný muž. Já pracuji jako číšník a pod rukama mi projde spousty mincí. A za ty roky jsem 2003 ještě v oběhu neviděl. Vzácnost spočívá v tom že některé mince se razí v miliónových kusech takze jich je spoustu. Třeba zrovna 50Kč 2003 těch bylo vyřazeno nějaký cca. 20 000 kusů. Mohl bych vidět fotky těch pěti mincí?,
Registrovaný uživatel
Dnešní nález. Celkem slušný stav,bych řekl.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Cykokos... po 14 letech pořád nesmrtelný téma... :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Taky jich pár mám :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1