Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » Krabičky od sirek

Vykupminci.cz
Numisargo

Krabičky od sirek

Moderátoři: sberatel_ja, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, při vyklízení půdy jsem nalezl tyto krabičky od sirek. Zajímalo by mne, zda mají pro sběratele nějakou cenu?
klim.michal@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
možná............???? Jo
Registrovaný uživatel
Urcite nějakou hodnotu pro sběratele mají ;-)
Registrovaný uživatel
Zápalky cca z 60 a 70 let let , sběratelská hodnota bohužel nulová.
Registrovaný uživatel
Tvrdit o něčem,že to má nulovou hodnotu je dle mého trochu přehnané.Jak říká můj otec všechno má svého kupce.Nevím kde byla filumenie před 15.lety,ale určitě pro sběratele nějakou hodnotu mít budou.Určitě né velkou,ale mají. :)
Registrovaný uživatel
Máte pravdu. Určitú cenu majú, ale skôr pre začínajúceho zberateľa. No tých je ako húb na Sahare. Ostatní zberatelia to už dávno majú, a to určuje aj ich cenu. Minimálny dopyt=minimálna cena.
Pavol.
Registrovaný uživatel
Všem děkuji za reakce, kdyby měl někdo zájem, tak je za 250 Kč prodám.
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, pochádzam zo Slovenska, mám 13 rokov a mňa vaše škatulky zaujali lebo ešte také nemám, ak by ste mali záujem tak mi napíšte...
Ďakujem vopred za odpoveď.
Moderátor
Přátelé,
uvádět, že něco má cenu nevalnou nebo malou či nepatrnou to je opravdu ne příliš šťastné. Já to udělal a dostal jsem oprávněně do "nosu". Ona ta cena pro jednoho je pár korun, pro druhého kousek štěstí. Ne vše se dá hodnotit jen penězi. Já jsem se poučil.
Moderátor
No, ona mnohdy udělá víc radosti položka za pár korun nebo dokonce úplně zadarmo, než známka za 8 miliónů. Nehledě k tomu, že bývá snadnější získat známku za 3000 Kč než za 3 koruny, která ale z nějakého důvodu chybí do sbírky. Prostě proto, že tu za 3 Kč nikdo nenabízí, neoplatí se to.

A třeba já ty uzávěry nebo vnitropoštovní obálky - je to naprostá blbost, aby se tak řeklo, hodnota je ... hodnota není, protože to nikdo nenabízí, akorát někdo se občas zmíní, že jich pár má, ale tržní hodnotu to tak nějak nemá. A přitom se toho na poštách ročně vyhodí tuny (celkem, ne na jedné).
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Přátelé,
uvádět, že něco má cenu nevalnou nebo malou či nepatrnou to je opravdu ne příliš šťastné. Já to udělal a dostal jsem oprávněně do "nosu". Ona ta cena pro jednoho je pár korun, pro druhého kousek štěstí. Ne vše se dá hodnotit jen penězi. Já jsem se poučil.
TO JE NAPROSTO PŘESNĚ ŘEČENO .... JÁ NEVÍM CO K TOMU DODAT ... CHLAPI O TOM TO PRÁVĚ JE !!! Někomu to bude chybět a pro něj to je POKLAD NESMÍRNÝ a za dvacet let to bude ... vlastně možná i nebude K MÁNÍ pro další generaci mladých sběratelů... protože starý sběratel to neprodá tomu mladému a stane se z toho postupem let RRR. Má to cenu a o tom prosím nediskutujte ... já si vzpomínám z rockových let , jak kdosi v rádiu říkal STARÝ DESKY JSOU HEZKÝ, STARÝ DESKY PATŘÍ NA GRAMOFON. Tehdy jsem se tomu řechtal ... a dnes ? Staré rockové desky z vinilu nezaplatíš !!! Ve sběratelství (neplést si to se starožitnostmi) to prostě takto funguje v horizontu já nevím 30 let ? Altmanne máte pravdu A PŘES TO PROSTĚ NEJEDE VLAK !!!!
Registrovaný uživatel
Ferdo napsal
Dobrý deň, pochádzam zo Slovenska, mám 13 rokov a mňa vaše škatulky zaujali lebo ešte také nemám, ak by ste mali záujem tak mi napíšte...
Ďakujem vopred za odpoveď.
Správně se na to díváš Ferdo , že to chceš koupit a chválím tě moc. Zachovej to koupí pro další generace sběratelů a od starého sběratele přijmi upřímnou pochvalu ;)
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 30. 3. 2018, 17:55. »
Registrovaný uživatel
Lachtan veľmi pekne ďakujem a vážim si to...
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
měl by někdo zájem ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Možno Ferdo.. :)
Pravidlá fóra hovoria,že ak chceš niečo predať,treba uviesť cenu.Ak to chceš darovať,tak cenu uvádzať nemusíš. :D
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » Krabičky od sirek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1