Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Krádež

Vykupminci.cz
Numisargo

Krádež

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den přeji Všem. Tímto příspěvkem prosím všechny slušné sběratele zda by mě případně neinformovali kdyby jim někdo nabízel dvě staré láhve, nebo je někde zahlédl jak je někdo inzeruje. Jedna je stará pivní láhev z Českého Krumlova , hnědá, na které je něco jako královská korunka a zdobné psací "K", objem myslím 0,7l. Druhá láhev je zelená, asi 0,5l s napisem "MATTONI GIESSHUBLER SAUERBRUNN" ve třech řádcích. Tyto láhve mi byli ukradeny :evil: . Netuším zda jsou nějak cenné, ale pro nás to bylo něco jako poklad :) objevený při výkopu sklepa (spolu s jinými láhvemi) . Zloděj si vzal jen tyto dvě. Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chápu vaše rozhořčení, ale alespoň v případě hnědého knížecího Krumlova to žádná velká finanční ztráta není. :-) Ale rozumím, že to byla spíše srdeční záležitost. :-) Mattoni ohodnotit neumím, ale počítám, že bude taky běžná.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
díky za příspěvěk. Už jsem u obou zjistil, že se jedná o běžné láhve, takže je to jedno. Jen budou chybět na výstavce :) Našli jsem jich skoro 60ks, ale tyto byly jen po jedné.
Registrovaný uživatel
Neměl byste nějaké na prodej?
Registrovaný uživatel
Mohu nafotit co jsme našli a uvidíte zda by se Vám nějaké hodili. Drtivá většina jich je ale Schwarzenberg, nebo Krumauer...Takže asi nic moc :)
Registrovaný uživatel
Díky, počítám, že to všechno nebo většina budou sedmičky? Já sbírám pouze litry.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Krádež

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1