Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Krásná Zbierka filatélia,numizmatika,notafília a pod.!

Vykupminci.cz
Numisargo

Krásná Zbierka filatélia,numizmatika,notafília a pod.!

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
smith napsal
Presunuté do "Pokec o známkach"....

Myslím si, že umístění do Pokecu o známkách je rozumné řešení. Ono by to asi Chlubírnu chtělo trochu pročistit, aby se týkala pouze konkrétních ukázek materiálů sběratelů. Nemusí tam být nic drahého, ale aby materiály byly alespoň něčím sběratelsky zajímavé.
Pokud by Hematuria dal do Chlubírny filatelie filatelistické materiály, je tam již dostatek vláken pro příslušné zařazení. Ale jsem názoru, že musí jít o materiál, který je alespoň něčím zajímavý.
Pro Hematuria by bylo asi nejlepší, kdyby vzal svoji sbírku do nejbližšího filatelistického klubu, kde by jej seznámili se základy oceňování sbírek, pokud nevěří filatelistickým obchodníkům.


Súhlasím až na jednu vec..na poslednú vetu..to už bolo dávno...vidím že sme sa tu nepochopili škoda ..nevadí uvidíme sa na aukru:)
Registrovaný uživatel
smith napsal
Jaromir napsal
smith napsal
:lol: :lol: :lol:

Mr. Smith, čemu se směješ?


Nad tou rozprávkou, čo tu môžeme čítať, že aukcionári nemajú záujem o tú úžasnú zbierku.


Spravíš si vlastnú...... Aukciu :)
Moderátor
Pane Hematurio, já nemám žádné připomínky ohledně Vaší sbírky k tomu -cituji: "niečo tam je". Ale, to co jste citoval, je tak široký pojem, že se pod tím nedá nic konkrétního představit.
Učinil Vám pan Beneš, nebo jiný obchodník nějakou konkrétní nabídku?
Nemusíte uvádět výši částky, ale zajímalo by mne, zda Vám nějakou konkrétní nabídku naši obchodníci udělali.
A též by mne zajímalo, jakým způsobem jste si ocenil svoji sbírku, když píšete, že víte přesně, jakou cenu má Vaše sbírka.
Já bych si nikdy nedovolil napsat, že vím, jakou přesnou cenu má moje sbírka, protože nikdy dopředu nevím, jak v aukci dopadnu.
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Pane Hematurio, já nemám žádné připomínky ohledně Vaší sbírky k tomu -cituji: "niečo tam je". Ale, to co jste citoval, je tak široký pojem, že se pod tím nedá nic konkrétního představit.
Učinil Vám pan Beneš, nebo jiný obchodník nějakou konkrétní nabídku?
Nemusíte uvádět výši částky, ale zajímalo by mne, zda Vám nějakou konkrétní nabídku naši obchodníci udělali.
A též by mne zajímalo, jakým způsobem jste si ocenil svoji sbírku, když píšete, že víte přesně, jakou cenu má Vaše sbírka.
Já bych si nikdy nedovolil napsat, že vím, jakou přesnou cenu má moje sbírka, protože nikdy dopředu nevím, jak v aukci dopadnu.

áno máte pravdu tým pojmom a ano urobili ale viete kde je problém oni si vyberú niečo čo chcú alebo potrebujú ale ja som chcel všetko predať naráz a to sa nedá..chápete iba to čo koho zujíma..Ja som bol lajk a potom som to pochopil...ale neskoro..ocenenie..najprv odborník čo je zaujímavé a potom katalogy a internet ja viem že to nie je pevná cena-suma...preto som písal že cenu to má ale akú určí Trh...preto Vám píšem že sme sa zle pochopili....a ešte čo som písal podla Smitha tú rozprávku som počul a preto sa nečudujem že Filatélia vymiera !! aešte prosím čo znamená skrblíkov,..??? nebojte sa neurazím sa:)
Moderátor
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/skrblikov-60
Moderátor
numismat napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/skrblikov-60

To byly časy. Moc by mne zajímal osud sběratele a filatelisty strýčka Skrblíka.
Na rozdíl od pana Hematuria byl filatelistickým nadšencem, měl slušné filatelistické znalosti, jen měl nerealistické představy o ceně svojí sbírky, kterou mu nakonec někdo ukradl.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/skrblikov-60


Ja neviem či ma tu majú za dosť podpriemerne inteligentného ale ja som sa nepýtal že kde je to ...ale čo je a na čo slúži...?? sú tam K..Ti alebo nechápem..
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
numismat napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/skrblikov-60

To byly časy. Moc by mne zajímal osud sběratele a filatelisty strýčka Skrblíka.
Na rozdíl od pana Hematuria byl filatelistickým nadšencem, měl slušné filatelistické znalosti, jen měl nerealistické představy o ceně svojí sbírky, kterou mu nakonec někdo ukradl.


Takže Magori...?? Prepáčte ja si možem dovoliť byť lajk...na to čo som sa dozvedel a naučil za rok ...mne stačilo ale díky....A ešte raz asi po 3-4 krát....pre menej chápavých budem rád keď kúpim žene ružu,dcére sunár a sebe cigarety....ale nikdy nevieš....!!! a u mňa to platí istotne.... :)
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
numismat napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/skrblikov-60

To byly časy. Moc by mne zajímal osud sběratele a filatelisty strýčka Skrblíka.
Na rozdíl od pana Hematuria byl filatelistickým nadšencem, měl slušné filatelistické znalosti, jen měl nerealistické představy o ceně svojí sbírky, kterou mu nakonec někdo ukradl.



Chcete vedieť čo bol a ako dopadol??? z psychologického rozboru dedukujem že bol schizofrenik alebo podpriemerne inteligentný ale skor to mohol byť a spáchal sebevraždu... Moj Názor..nič proti Vám ani Jemu...
« Poslední úpravu provedl(a) hematuria v 19. 2. 2020, 18:57. »
Registrovaný uživatel
Hurááá užívateľ overený........
Moderátor
hematuria: gratulace, tak hura do toho, ted zacnete sbirat obchodni zkusenosti :-)
Registrovaný uživatel
numismat napsal
hematuria: gratulace, tak hura do toho, ted zacnete sbirat obchodni zkusenosti :-)


Vy ste si ma dal do oblúbených?? :D Vy konkrétne máte dosť súdim podľa vaších komentárou... 99,9% slušné..gratulujem..ale Vy ste práca povolanie a ja lajk.Vy viete čo predávate na 100% ja nie.niekto uvidí niečo za 50 000,-czk čo ja neviem lebo neviem že je to RARE a mne to vydraží za 2 000,-czk a ponúkne to niekde inde do vačšej aukcie a aký ma zisk? to neovplivním iba akceptujem..má znalosť jeho plus..
Obchodné skúsenosti mám ale dražiť som nedražil v živote(oficiálne)aj keď tá stránka ako čítam v Technickej zone konkretne aj Vás...tak má dosť múch.uvidíme.... v sobotu max v Nede'lu už s niečim začneme je toho veľa ale ja nebudem po Kuse ale po šablonach,albumoch,predávať ..možno to bude menej ziskové uvidíme...Ale jedno viem Niečo tam je ..to možem garantovať budúcému majitelovy--Vlastne načo písať,tak či tak to tam bude všetko odfotené čo to obsahuje...
Moderátor
hematuria: jedno sledovani uz jste tam mel, ja jsem se pridal, takze by tam mela byt dvojka, ale jak pisete Aukro ma mouchy, tak treba se objevi pozdeji. Mate moje sympatie, jak dukladne na to jdete, vcetne technicke zony, drzim palce!
Moderátor
Poprosím o odkaz ať to nehledám díky... ;)
Moderátor
neni tezke to najit :-)
Registrovaný uživatel
numismat napsal
hematuria: jedno sledovani uz jste tam mel, ja jsem se pridal, takze by tam mela byt dvojka, ale jak pisete Aukro ma mouchy, tak treba se objevi pozdeji. Mate moje sympatie, jak dukladne na to jdete, vcetne technicke zony, drzim palce!



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pravdepodobne budúci majiteľ zbierky Numismatika:)Sám dobre viete čo tam je ale tie malé mince samostatne fotiť ani za boha !!! A možno tam je ukrytý poklad!Ešte cennejšie ako Medaile,striebro to som si ako tak cenu zistil....Ale trh je
nevyspytateľný:)
Moderátor
Krásná sbírka je zde: https://aukro.cz/1-krasna-sbirka-dansko-1863-1970-vetsina-nafoceno-schaubek-6962478700
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Poprosím o odkaz ať to nehledám díky... ;)


https://aukro.cz/uzivatel/hematuria1
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Krásná sbírka je zde: https://aukro.cz/1-krasna-sbirka-dansko-1863-1970-vetsina-nafoceno-schaubek-6962478700


Ano ...Nebojte pane Jaromír...každá strana bude odfotená!!Tie peniaze na moju reputáciu nešanujem...ale jedno musí byť aspoň Reštaurátorská práca,cena,čas musí byť zaplatený,respektíve vynaložené náklady:)Mne o zisk až tak nejde respektíve nežijeme si s rodinou zle ale chcem aby zbierka zbytočne nebola nevyužívaná a radoval sa znej ten čo preňho znamená to čo pre mňa Lamborghini aventador:)
« Poslední úpravu provedl(a) hematuria v 21. 2. 2020, 22:55. »
Moderátor
Já jsem zatím pod Vaší registrací nenašel žádnou nabídku. Už jste tam něco vložil?
Moderátor
hematuria napsal
barbar napsal
Poprosím o odkaz ať to nehledám díky... ;)


https://aukro.cz/uzivatel/hematuria1


Díky
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Já jsem zatím pod Vaší registrací nenašel žádnou nabídku. Už jste tam něco vložil?


Až pred 3 hodinami mi akceptovali účet.Som unavený a nerád pracujem unavený lebo sa nemožem sústrediť 100%na prácu.Mám na to čas až o víkendu až za 59 minút začne sobota takže teraz odpočívám,Chcem sa dobre vyspať.Pracovať až zajtra po prvej verejnej práci. A po 13:00 začnem pracovať súkromne.Medzi tým mám aj rodinu.A tá je prednejšia ako Vy nehnevajte sa.Ja mám čas, nemám sa kam ponáhľat chcem to mať 100% zdokumentované,opísané ,pripravené...Možem vám sľúbiť jedno že v Nedeľu začne prvá aukcia.
« Poslední úpravu provedl(a) hematuria v 21. 2. 2020, 23:12. »
Moderátor
Děkuji za informace.
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Děkuji za informace.


Nemáte zač p.Jaromir
Moderátor
zajimave pocteni.

Ja si Skrblika pamatuji, kdyz jse zde chodil jen jako ctenar. Popravde... byl presvedcivy, ale totalni magor.

Ale byl tu jeste jeden. Ten je ale myslim uz smazany. Ten tu zverejnoval kompliaty a dalsi veci z netu a vydaval je za svoje.
..... ale to jen jen mimo projekt .... jen mi to jen napadlo. Pac ty jeho IT kreatovity bych mohl mit nekde ulozene ... to byla dobra sranda, tedy pokud si pamatuji. To se tehdy, tedy pokud me pamet nemyli, ozvali i nejake Phila Celeb. Uz nevim, je to uz par let .... a tehdy jsem tu byl jen jako "elev", nebo dokonce jen jak ctenar bez regisztrace,. Fakt nevim...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Krásná Zbierka filatélia,numizmatika,notafília a pod.!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1