Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » KuK Feldpost, Bosnien-Herzegowina + Levanta

Vykupminci.cz
Numisargo

KuK Feldpost, Bosnien-Herzegowina + Levanta

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, neviem ci som v spravnej rubrike, ale tu je mensi nahlad mojej zbierky KuK Feldpost.
90% **, zbytok *. Zbavujem sa KuK Feldpost, Levanty a Bosny a Hercegoviny, kedze sa zameriavam na klasiku a novinove znamky. Ak ma niekto zaujem, uvitam ponuky. Celkovy katalog tejto zbierky je cca. 12.000€.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dalsie obrazky poslem zaujemcovi mailom. Ak mate nieco zaujimave na vymenu z klasiky, novinovych alebo telegrafnych znamok, rad uvitam skeny.
Registrovaný uživatel
Pan kolega podla pravidiel trebo uviest pevnu cenu.
_______________
Registrovaný uživatel
Ked mam stanovit cenu, tak by bola 2.500-3.000€. Ale rad vymenim...
Moderátor
prodavate to jako celek, nebo i rozprodej? mozna bych mel zajem o nejake veci z Bosny
Registrovaný uživatel
kolo101 napsal
prodavate to jako celek, nebo i rozprodej? mozna bych mel zajem o nejake veci z Bosny


Predam alebo vymenim aj po castiach.
Moderátor
Kupodivu jsem nenašel jiné vhodné téma na Feldpost, ale našel jsem v jedné aukci takovýto ne zrovna běžný dopis (a zůstává neprodán). Sice se moc nevyznám v těch polních poštách, ale tato bude asi málo obvyklá, když to popisují takto:
1914, decembar 1. MILITARPOSTAMT / LOŽNICA izuzetno redak okvirni žig austrijske vojne pošte u Srbiji u ljubičastoj boji na preporučenom trobojnom pismu odgovarajuće 55 h frankature - redovno izd. za Bosnu, upućenom za Zenicu.
(A pro horší srozumitelnost ještě po anglicku: 1914, December 1. MILITARPOSTAMT/LOZNICA extremely rare Austrian military post office in Serbia boxed cancel in violet on registered three-color letter appropriate 55 h franking - regular issue for Bosnia, sent to Zenica.)
"Pouhých" 120 € za to chtějí. Je to adekvátní cena? Známky jsou krapet zrzaté, ale štemply vzorové.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Že 2 centové Ortspostmarken existují s dvojitým přetiskem, to bych věděl (z 18 možných jich mám 15, soutisk ovšem žádný), ale že existují i dvijíté 3 centové přetisky, na to jsem přišel až minulý týden. Katalog neuvádí a je fakt, že nejsou tak moc "od sebe" a tudíž atraktivní.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » KuK Feldpost, Bosnien-Herzegowina + Levanta

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1