Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Kúpim Nefrit,ponúknite

Vykupminci.cz
Numisargo

Kúpim Nefrit,ponúknite

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Predáva tu niekto Nefrit?Ideál sberateľ alebo odbroník-obchodník čo sa čisto venuje Nefritu.Može byť aj surový alebo brúsený drahokam...to je jedno ...Ponúknite

Seriozny záujem !!

Kontakt: hematuria@azet.sk
Registrovaný uživatel
Farba: zelený, oranžový, hnedý, modrý, modrozelený, krémový, levanduľový, červený, biely ?

Kvalita : vysoká, stredná, kolotočiarska ???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Farba: zelený, oranžový, hnedý, modrý, modrozelený, krémový, levanduľový, červený, biely ?

Kvalita : vysoká, stredná, kolotočiarska ???


Máte?Na Vás som myslel že by ste mohli mať..

Farba:Tmavo zelený,Biely

Kvalita:Vysoká

Podotýkám nie Jadeit !!! A keby sa dalo Krajina ťažby Canada

Ale uspokojím sa aj danou ponukou...
« Poslední úpravu provedl(a) hematuria v 8. 10. 2019, 22:09. »
Registrovaný uživatel
Nie bezna surovina na SK...
Ja nemam.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
Predáva tu niekto Nefrit?Ideál sberateľ alebo odbroník-obchodník čo sa čisto venuje Nefritu.Može byť aj surový alebo brúsený drahokam...to je jedno ...Ponúknite

Seriozny záujem !!

Kontakt: hematuria@azet.sk


https://www.etsy.com/ca/shop/JadeMineCanada
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nie bezna surovina na SK...
Ja nemam.


Viem preto skúšam či nemá aspoň niečo dáky zberateľ
Registrovaný uživatel
caco napsal
hematuria napsal
Predáva tu niekto Nefrit?Ideál sberateľ alebo odbroník-obchodník čo sa čisto venuje Nefritu.Može byť aj surový alebo brúsený drahokam...to je jedno ...Ponúknite

Seriozny záujem !!

Kontakt: hematuria@azet.sk


https://www.etsy.com/ca/shop/JadeMineCanada


To je sice pekné aj ja si možem vygoogliť ale ja potrebujem trošku iný LEVEL ,hádam nejaký šperkár alebo geolog sa ozve:)
Registrovaný uživatel
Je to narodny kamen cinanov tu by som super kvalitu nehladal, ale vsetko je mozne zohnat...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Apropo myslim koncom mesiaca je burza v Mnichove bude tam od vymyslu sveta vsetko... Odporucam, zajdi.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
caco napsal
hematuria napsal
Predáva tu niekto Nefrit?Ideál sberateľ alebo odbroník-obchodník čo sa čisto venuje Nefritu.Može byť aj surový alebo brúsený drahokam...to je jedno ...Ponúknite

Seriozny záujem !!

Kontakt: hematuria@azet.sk


https://www.etsy.com/ca/shop/JadeMineCanada


To je sice pekné aj ja si možem vygoogliť ale ja potrebujem trošku iný LEVEL ,hádam nejaký šperkár alebo geolog sa ozve:)


nuž je to priamo z baní v kanade a špičková kvalita,žiadne šunty s vysokým obsahom železa,čiže do čierna :mrgreen: :mrgreen: ,takže teraz nechápem či chcete nefrit či jadeit,ale pri jadeite by cena pri jablkovo zelenej a polopriehladné bola cca. 50000 doláčov za 3cm kamen. na sk a v cz neviem či sa niekto venuje predaju špičkového nefritu. ja osobne nakupujem drahé kamene len zo zahraničia od overených predajcov. ináč stačí im napísať že chcete najvyšiu kvalitu a dostanete ponuku,ale bude to tiež riadna pálka
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Apropo myslim koncom mesiaca je burza v Mnichove bude tam od vymyslu sveta vsetko... Odporucam, zajdi.


Dobre vedieť díky za info!
Registrovaný uživatel
caco napsal
hematuria napsal
caco napsal
hematuria napsal
Predáva tu niekto Nefrit?Ideál sberateľ alebo odbroník-obchodník čo sa čisto venuje Nefritu.Može byť aj surový alebo brúsený drahokam...to je jedno ...Ponúknite

Seriozny záujem !!

Kontakt: hematuria@azet.sk


https://www.etsy.com/ca/shop/JadeMineCanada


To je sice pekné aj ja si možem vygoogliť ale ja potrebujem trošku iný LEVEL ,hádam nejaký šperkár alebo geolog sa ozve:)


nuž je to priamo z baní v kanade a špičková kvalita,žiadne šunty s vysokým obsahom železa,čiže do čierna :mrgreen: :mrgreen: ,takže teraz nechápem či chcete nefrit či jadeit,ale pri jadeite by cena pri jablkovo zelenej a polopriehladné bola cca. 50000 doláčov za 3cm kamen. na sk a v cz neviem či sa niekto venuje predaju špičkového nefritu. ja osobne nakupujem drahé kamene len zo zahraničia od overených predajcov. ináč stačí im napísať že chcete najvyšiu kvalitu a dostanete ponuku,ale bude to tiež riadna pálka



Chcem iba Nefrit,jeden známy mi doporučil investovať a s tým počítam,že by som si priplatil:) ale dobre vedieť aj za vašu cennú informáciu díky!
Registrovaný uživatel
Nech sa páči, pokiaľ neuspejete tam môžeme hodiť reč...

SOBOTA 26.10.2019

Mezinárodní mineralogická burza Mnichov – největší evropské naleziště světových minerálů …

Místo konání:
Munich Trade Fair Centre – Messe München International
Eingang Ost, Am Messeturm 4, 81829 München
GPS Longitude: 11.695547, Latitude: 48.134962

Pro veřejnost je otevřeno od 9:00-18:00 hodin

Kontakty:
e-mail: besucherservice@munichshow.com
hotline: +49 (0) 89 – 613 4711
https://munichshow.com/
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 12. 10. 2019, 20:53. »
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nech sa páči, pokiaľ neuspejete tam môžeme hodiť reč...

SOBOTA 26.10.2019

Mezinárodní mineralogická burza Mnichov – největší evropské naleziště světových minerálů …

Místo konání:
Munich Trade Fair Centre – Messe München International
Eingang Ost, Am Messeturm 4, 81829 München
GPS Longitude: 11.695547, Latitude: 48.134962

Pro veřejnost je otevřeno od 9:00-18:00 hodin

Kontakty:
e-mail: besucherservice@munichshow.com
hotline: +49 (0) 89 – 613 4711
https://munichshow.com/


Tak to už áno Pán grofik,toto som hľadal a toto je niečo pre mňa na úrovni a ten výber...Vidíte a že mi nepomožete....Ešte raz vrelé ďakujem !

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Kúpim Nefrit,ponúknite

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1