Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Legionářské 1919

Vykupminci.cz
Numisargo

Legionářské 1919

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak at nejsem za Skrblika (porouchany PC, chybi pripojka pro PC, porouchany scaner atd. :P )

Nefilatelisticky pohled (na druhe strane Rábí z roku 1500)
podan ve Velkém Boru 30.10.1919 dopraven do Horaždovic zde oražen 31.10. 1919 a poslán směr Jablonec

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, je-li tento pohled k prodeji, vzal bych jej - můžete mi napsat cenu?
Registrovaný uživatel
k prodeji spis ne, ale pokud mate nejake hradcanske celistvosti tak vymena je realnejsi ;)
Registrovaný uživatel
Dělám jen ty Legionářské, takže na výměnu nic nemám - ale zase dokážu nabídnout opravdu zajímavou cenu ;-) myslel jsem, že jde o nabídku k prodeji, když už se to objevilo v poptávkovém inzerátu :o)))
Každopádně pokud byste o tom uvažoval, ozvěte se mi prosím na mail (zdenek.prachar(a)longfeng.cz) - poslal bych Vám svou nabídku.
Z. Prachař
Registrovaný uživatel
ja jsem to tu daval spis na "popud" dracka ;) , ale abychom to nehrotili tak se zeptam jestli i vystavujete ?

a aby jste videl ze mam rad cilevedome sberatele, tak se snad nejak domluvime , prece jen ja legionarske nesbiram a mam to spis na vymenu a nebo pro strycka prihodu :)
Registrovaný uživatel
kdepak, nevystavuji. trochu to souvisí s tím, že se snažím sbírat hlavně nefilatelistické celistvosti a horší stav je pro mne leckdy vlastně dobrým znakem - jenže pak bojovat s výtkami, že ty celistvosti (jakkoli často zcela výjimečné) jsou ve špatném stavu, se mi moc nechce.
Doufám, že můj příspěvek předtím nevyzněl nějakostře či vyhroceně :o) Já jsem dost hrr, když se mi něco líbí ale nemyslel jsem to vůbec ve zlém :o)
Registrovaný uživatel
mužu nabidnout všechny aršiky vydane jako ministerske dary přimo z francie zatim nemam naskenovano potom pošlu super stav muj telefon 725918672
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
rád bych oživil poptávku :-)
Zajímají mne jakékoli (nefiltelistické) celistvosti včetně ústřižků průvodek (i jeden potěší :-))
Dále ražené známky v jakémkoli množství, zejména méně běžná zoubkování, ale i ta nejběžnější.
Za cokoli zajímavého velmi nadprůměrně zaplatím.
Hezké léto, ZP
Registrovaný uživatel
stále platí, ale stále bez odezvy :o)
Lidi, neříkejte, že nikdo nemá navíc ani ražbu ani jediný ústřižek průvodky, ani nic jiného, co by mne potěšilo :-)
Moderátor
Na predchádzajúcej strane som priložil scan prednej strany obálky. Ak by bol záujem určite sa vieme dohodnúť.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
mám několik legionářských známek, Luxemburk, Canada, USA, dejte vědět kdyby jste měl popřípadě zájem...
Registrovaný uživatel
Zdeňku, nevím, jestli Tvůj zájem přetrvává.
Vycházím z Tvého původního požadavku a posílám toho více.
Podívej se na lvy. Možná je první 15h známka dokonce sv. zelená a první dvě známky 25h sv. hnědé. Nevím.
U matek je možná některá 100h známka černofialová. Zase nevím.
Tak se mrkni a ozvi se.
Zatím nashle. Karel

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
děkuji za nabídky, ale sháním ražené známky a kompletní celistvosti, přední stranu bych vzal jen v případě výjimečné frankatury, známky s nátisky bohužel nepotřebuji...
Obnovuji znovu poptávku, ale rozšířil bych ji - zajímá mne cokoli opravdu zajímavého z emise Legionářské 1919, návrhy, lepší zkusmé tisky, lepší a nejlepší zoubkování - zejména (ideálně krajové či rohové) známky s celým nátiskem, vady zoubkování na lepších zoubkováních a smíšená zoubkování, lepší výrobní vady a samozřejmě to poštovní použití, to platí stále... Zajímají mne také návrhy nátisků, ovšem jen na známkách, popř. výstřižcích s nezoubkovanými známkami.
Děkuji za každou nabídku
Z. Prachař
« Poslední úpravu provedl(a) zdenek_prachar v 17. 4. 2012, 19:46. »
Registrovaný uživatel
Ahoj Zdeňku,

můžu ti nabídnout 29 B **, pokud by byl zájem. Případně nabízím komukoliv dalšímu (pokud Zdeněk nebude mít zájem) ;-)


Jirka
Registrovaný uživatel
Ahoj, pokud by šlo o známku s celým nátiskem či raženou, tak všemi deseti, pokud jde o čistou bez nátisku v II. typu a dobře centrovanou, tak bych ji také vzal, ale zrovna tahle známka je hodně nadhodnocená, takže mám trochu obavu, že bychom se nepotkali v ceně (u celonátiskových určitě ano, ale u známky bez nátisku mám obavu, že spíš ne...). Mohu kdyžtak poprosit o sken do mailu a cenovou nabídku?
Registrovaný uživatel
Ahoj Zdeňku,

známka je čistá, lep bezvadný, typ II., naprosto výborně centrovaná. Fotky (skener nemám) udělám a pošlu, hned jak se k tomu dostanu. O ceně můžeme diskutovat, samozřejmě nečekám plnou katalogovou ;-)
Registrovaný uživatel
zdenek ,tu je ukážka ,vzácnejší nátisk červený,bežné zúbkovanie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý den, děkuji za nabídku, ale jde o tzv. dodatečně vyrobený nátisk ze třicátých let, rozhodně nelze mluvit o vzácnější variantě, naopak tyto dodatečné nátisky jsou mnohem běžnější než původní (na levných známkách).
Z nátisků hledám jen návrhy (pravé) a pak původní nátisky celé na jedné známce ve všech perforacích a hodnotách.
Registrovaný uživatel
zdenek,,vychádzal som z kat.Pofis 2012.Takáto inštruktáž my nezaškodi,Známkam som sa začal venovať,len nedávno študujem,študujem a podľa toho mám sa veľa čo učiť ,hoci materiálu mám spústu.Śkoda,že som nepomohol.
Registrovaný uživatel
V pofisu 2012 je u emise legionářských taky uveden rozdíl mezi "pravými" a dodatečně zhotovenými nátisky - vzhledem k tomu, že na vašich čtyřblocíh jsou razítka celá, se to dá dobře rozlišit
Registrovaný uživatel
našiel som to,len je potrebné čítať,celé.
Registrovaný uživatel
jozef49: i tak moc děkuji za nabídku. Myslím, že s těmi nátisky se pravdu už asi nedozvíme. Není jasné kdo dodatečné nátisky vyrobil (zřejmě šlo o samotný fond pro pomoc sirotkům po legionářích), není jasný příběh návrhů nátisků, vlastně ani nátisk není přesné vyjádření, spíše jde o přítisk (a z určitého úhlu pohledu i přetisk s příplatkovou funkcí).
Každopádně pokud by měl někdo známky v jakékoli perforaci s celým nátiskem na jedné známce, budu za nabídky moc rád, stejně jako za nabídky známek s celým návrhem nátisku (popř. návrhy nátisků na více známkách).
Moderátor
Trošku na oživenie: List zo dňa 3.XI.1919 (posledný deň platnosti) z Brna. 15hal má zúbkovanie B ak som dobre meral. Viem nie je to nič vzácne, ale mne urobila radosť.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
To se Zdeňkovi jak ho znám bude líbit, neprodáš mu ji?!?
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Dnes mi to došlo poštou, a miešanku Hradčan s legionárskymi známkami mám len 2 kusy. Tak asi nie, alebo ponuka by musela byť veľmi zaujímavá.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Legionářské 1919

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1