Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Lékařská kniha

Vykupminci.cz
Numisargo

Lékařská kniha

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mohu poprosit o ocenění této knihy,58.vydani,r.1894 černobílé a barevné ilustrace,1897 stran

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
asi tak
https://www.zvab.com/servlet/SearchResults?sts=t&cm_sp=SearchF-_-NullResults-_-Results&an=f.+e.+bilz&tn=&isbn=&kn=1894
_______________
Registrovaný uživatel
Děkuji
Registrovaný uživatel
P-F, myslíte si, že někteří nemají internet a sem vcházejí kouzlem, nebo jsou jen a pouze líní? A nebo si myslíte, že takto skrytě inzerují (slušně s poděkováním) své nákupy k prodeji. Ono naťukat název knihy a datum vydání do Google zas tak velká práce není a přece.......
Registrovaný uživatel
Stepe - Ano, zaručeně je to kouzlem jak píšete. Dokonce mi někteří stejným kouzlem posílají fotky knížek na email a prosí o určení ceny protože nemají přístup k internetu. Když jim pošlu odkaz na stránky kde se ta jejich jedinečná a vzácná rarita prodává řádově ve stokorunách tak už ani neodpoví.
_______________
Registrovaný uživatel
U ostatních lidí kteří sem dávají prosbu o ocenění to nevadí,tam to stepe nekomentuje
Registrovaný uživatel
Stepe- díval jsem se na příspěvky Rossi a mám takový dojem, že už jste spolu párkrát na sebe narazili že?
_______________
Registrovaný uživatel
To říkám že se znáte :-)))
_______________
Registrovaný uživatel
Rossi - když vám někdo už jednou pomohl najít knihu přes zvab.com (nějaký atlas či co) tak proč to napodruhé nedokážete sám? Asi na tom skrytém inzerování k prodeji něco bude ne? Takže má Stepe pravdu.
_______________
Registrovaný uživatel
Ale já žádné knihy k prodeji nenabizim ,jen jsem chtěl vědět jejich hodnotu
Registrovaný uživatel
Já vím ani žádné starožitnosti :-)))
_______________
Registrovaný uživatel
Ano to mám ,to přeci netvrdím ,budu se více snažit dohledávat věci sám , přesto děkuji za vaše rady
Registrovaný uživatel
Já zkrátka lidi, nazývající se výkupčími pozůstalostí, dědictví, starožitností aj. tak nějak nemám rád ze zkušenosti. V mém okolí se jich pár pohybuje a musím o nich říci s odpovědností, že to jsou vychcaaaní šmejdi (ty které znám), zasloužící seřezat. Metodou jejich "práce" je lež, podvod, okrádání a dokonce i kradení. Rossi, nic proti vám osobně nemám, vy jistě budete nejslušnější výkupčí pozůstalostí, okrádaným - pardon, omlouvám se - prodávajícím platíte cenu přiměřenou a odborně vše oceníte, jsa znalý cen. Ale proč si nevyhledáváte cenu úlovků sám, když Google je bezplatné a internet máte? Např. proč se ptáte třeba na cenu téhle knihy, když to za 3 minuty můžete zjistit sám? ----- Ať se vám daří, zamyslete se a pozor, ať vás někdo po výkupu neztluče.
Registrovaný uživatel
Stepe děkuji vám za rady které mě dáváte v poslední zprávě, taktně mě nazývate okradacem lidí a opravdu nemusíte mít strach že by mě někdo stloukl,ale děkuji za vaše obavy
Registrovaný uživatel
Ještě jeden dodatek, vždy říkám prodávajícím ať si řeknou svou cenu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Lékařská kniha

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1