Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Má to nějakou cenu?

Vykupminci.cz
Numisargo

Má to nějakou cenu?

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ten kříž jsem nikde nenašel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Má to cenu a dokonce slušnou. Ty dva hasičské odznaky na přilbu jsou moc dobré. Odznak na čepici legionář v origo. Ten kříž jsou katolíci v těžkých válečných dobách 191-15
Cena je slušná, určitě se Vám někdo ozve.
Registrovaný uživatel
Moc děkuji za info.našel jsem je na půdě s kupu starých stříbrných mincí.jsem uplný neznalec,ale klidně je prodám kdyby měl někdo zájem.
Registrovaný uživatel
smith.Prosím přečtěte si pořádně celé vlákno, než tady začnete psát hlouposti.Děkuji
Registrovaný uživatel
vilem napsal
smith.Prosím přečtěte si pořádně celé vlákno, než tady začnete psát hlouposti.Děkuji

Tak za prvé, nabízet cokoli k prodeji je tady možnost jen s udáním pevné ceny
/viz pravidla bod 7 /
A za druhé, máme tady trochu pifku na lidi kteří chtějí rychle něco koupit dřív než majitel zjistí jakou to má cenu :evil:
Příspěvky #3 a #4 měl Altman vymazat.
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 5. 6. 2019, 12:24. »
Registrovaný uživatel
Jestli se nepletu, majitel napsal 22.4.2019, že by odznaky prodal, což si myslím, že je dostatečná doba, aby cenu zjistil...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No, nějak mi to uteklo, mám to na starost. Nebudu to již mazat, ale každý další příspěvek, který nebude odpovídat stanovám-mažu: 8)

Ale ne, mám rád pořádek, smazal jsem
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 5. 6. 2019, 17:56. »
Registrovaný uživatel
Jestli jste neprodal ty dva hasičské odznaky, tak bych měl zájem (ty dva velké). Klidně mi napište wc40dan@seznam.cz

Dík

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Má to nějakou cenu?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1