Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Madonna

Vykupminci.cz
Numisargo

Madonna

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dargor6 napsal
Ja ešte dodám jednu vec - najmä poliaci často predávajú ako originály sošky vyrobené z drevených pilín zmiešaných zo živicami (po vašom pryskyřice). Treba dôkladne prehliadať podstavce zo spodnej časti, či sa skutočne jedná o drevo.


A to je ono !! Víte jak to je právě oni udělají podstavec ze dřeva kde Vy ho prozkoumáte a zjistíte ,že je to dřevo a výhra !? ale socha samotná je z pilin :mrgreen:
A ještě jeden postřeh po burzách je řada soch z 3D tiskáren dedy 3D fréz ...asi tak
Registrovaný uživatel
Hmm, no raději zůstanu u obrazů a starého porcelánu:-))
Asi to chce všechno ohmatat a zkouknout okem a nespoléhat se na foto prodejce, i když teď je na aukru pěkná madona. Já si nedám pokoj:-)))
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
... i když teď je na aukru pěkná madona. Já si nedám pokoj:-)))


Další poznámka.

Když něčemu nerozumíte, vyhýbejte se Aukru velkým obloukem.

A jestli chcete nějakou pěknou madonu, pak si ji kupte v seriozní aukci. Bude Vás stát sice dost peněz, ale nebudete muset řešit ....
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/starozitna-drevorezba-madony-s-ditetem-6935838175
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
jardelll napsal
... i když teď je na aukru pěkná madona. Já si nedám pokoj:-)))


Další poznámka.

Když něčemu nerozumíte, vyhýbejte se Aukru velkým obloukem.

A jestli chcete nějakou pěknou madonu, pak si ji kupte v seriozní aukci. Bude Vás stát sice dost peněz, ale nebudete muset řešit ....


Jasný, máte pravdu. Tam je to dost ošemetný
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
https://aukro.cz/starozitna-drevorezba-madony-s-ditetem-6935838175


A to se Vám líbí?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
jardelll napsal
https://aukro.cz/starozitna-drevorezba-madony-s-ditetem-6935838175


A to se Vám líbí?


Ano,u této nejde o krásu, ale i historii a době vzniku
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Ano,u této nejde o krásu, ale i historii a době vzniku


A jakou historii tato madona vykazuje? Kdy vznikla?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
jardelll napsal
Ano,u této nejde o krásu, ale i historii a době vzniku


A jakou historii tato madona vykazuje? Kdy vznikla?


Nejsem odborník na sakrální věci. Můj laický odhad je, že se jedná o Příbramsku Madonu. Stáří z fotek neurčím, ale odhad je před rokem 1800., ale jak jste již uvedl vy sám, z fotek můžeme jen hádat
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
jardelll napsal
Ano,u této nejde o krásu, ale i historii a době vzniku


A jakou historii tato madona vykazuje? Kdy vznikla?



Evropo, zbytečně ztrácíte svůj drahocený čas. Sám vidíte, že komu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci ;)
Registrovaný uživatel
Nj.,ne každý spadl z nebe a měl hned makovici narvanou vědomostmi. Možná až na Vás
Registrovaný uživatel
Aukro má kopec šmejdov, ale vyskytnú sa tam aj dobré veci. Sama mám odtiaľ pár sôch ktorých autentickosť mi potvrdili v múzeu. A za pár korún, to v aukcii človek nezoženie. Nie každý si môže dovoliť investovať veľký peniaz a ako môžete vidieť aj vo vlákne nižšie (galéria USTAR predala v aukcii "roubík na vázaní povřísel" ako kôl na upírov) tak ani galéria nezaručuje vždy pravdivé informácie. Niekedy je risk zisk - a pokiaľ sa neinvestuje veľká suma ale 1-2000 Kč, tak ak mi vec príde a nepáči sa mi, môžem ju predsa predať ďalej:-) Stalo sa mi to pri pár šperkoch že nesplnili moje očakávania ale nikdy som s predajom ďalej nebola stratová.
Aukcie sú fajn rada - ale nie každý si môže dovoliť dať 2-3 tisíc eur za jednu sochu:-)
Registrovaný uživatel
Dargor6 napsal
Aukro má kopec šmejdov, ale vyskytnú sa tam aj dobré veci. Sama mám odtiaľ pár sôch ktorých autentickosť mi potvrdili v múzeu. A za pár korún, to v aukcii človek nezoženie. Nie každý si môže dovoliť investovať veľký peniaz a ako môžete vidieť aj vo vlákne nižšie (galéria USTAR predala v aukcii "roubík na vázaní povřísel" ako kôl na upírov) tak ani galéria nezaručuje vždy pravdivé informácie. Niekedy je risk zisk - a pokiaľ sa neinvestuje veľká suma ale 1-2000 Kč, tak ak mi vec príde a nepáči sa mi, môžem ju predsa predať ďalej:-) Stalo sa mi to pri pár šperkoch že nesplnili moje očakávania ale nikdy som s predajom ďalej nebola stratová.
Aukcie sú fajn rada - ale nie každý si môže dovoliť dať 2-3 tisíc eur za jednu sochu:-)


Ano, to máte svatou pravdu. Na aukcích se dají nalézt krásný kousky a když Vás omrzí, tak je pustíte bez ztráty dál.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Starožitnosti » Madonna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1