Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Magyar Posta Europa Bajnokság 1958

Vykupminci.cz
Numisargo

Magyar Posta Europa Bajnokság 1958

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

potřebovala bych pomoc zkušených filatelistů.
Dá se zjistit hodnota této známky, pokud nějakou má?
Pokud to nazvu dobře, známka má průsvitku, při prohlížení na světle jdou vidět 3 obrázky hvězd. Po celou dobu, co ji mám, je dána do obalu. Viz obrázek
Předem moc děkuji za pomoc! :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Teoreticky je to bežná známka..A možno z nejakého dôvodu nie je.
-s-
http://colnect.com/sk/stamps/list/country/6955-Ma%C4%8Farsko/year/1958/face_value/250-250
Registrovaný uživatel
Děkuji za pomoc :)
Registrovaný uživatel
No ja som ti moc nepomohol.Možno je na nej niečo zaujímavé,keď je "balená",ale ja neviem čo... :D
Veď sa možno niekto ozve.
-s-
Registrovaný uživatel
A hviezdičky (pentagram) tam majú byť.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ty tam jsou. :) To máš pravdu. Ale i tak, aspoň konečně vím, co jsem chtěla. Pořád to pro mě byla jedna velká neznámá. Takže díky
Registrovaný uživatel
Dobrý deň,
úplne presne - známka patrí do série z roku 1958 pod názvom SPORT (III.),v Maďarskom katalógu pod číslami 1609-1615, v Michel kat. pod číslami 1542-1548, a podľa najnovšieho Maďarského katalogu má cenu v razenom stave 70 forintov čo je cca 0,23 € alebo 6,20 Kč. Celá séria stojí v ** stave 2,60 € alebo 70 Kč.
Moderátor
A pokud je ve hvězdičce "VI", přidává jí to na zajímavosti. Ovšem myslím, že stav nebude optimální.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Magyar Posta Europa Bajnokság 1958

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1