Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Malíř amatér?

Vykupminci.cz
Numisargo

Malíř amatér?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj.Známá mě poprosila ať se zeptám na tento obraz.Zdá se Vám,že chaloupku maloval amat.malíř?Jenom názor.Foto signace pošlu později.Zatím ho nemám.Děkuji za názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jindřich Prucha ho maloval takto,
f.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Aha:-))),tak moc děkuji fm.
Registrovaný uživatel
Tenhle obraz byl velmi často tištěn jako reprodukce. Takže možná má Vaše známá " repro ".
Registrovaný uživatel
To zcela určitě a ještě ho má ořezaný.Děkuji
Registrovaný uživatel
Reprodukce tohoto obrazu visí dokonce v domě mých rodičů na chodbě a jen" hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně " nedovolí , abych......
Registrovaný uživatel
Zdravím,nechci zakládat nové vlákno.Zaujal mě tento obraz...Co myslíte?
Jen ty ruce dámy mě přijdou trochu kýčovité.Jinak obraz je malován na plátno 98*74
Podpis čtu Ma....
Děkuji za názory

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak už celý ten námět je takový " útočící " na mateřské city .
Registrovaný uživatel
To ano,jako z červené knihovny.Je to sladké jako cecek,ale na chodbě do dětského pokojíčku bych si obraz dokázal představit.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
To ano,jako z červené knihovny.Je to sladké jako cecek,ale na chodbě do dětského pokojíčku bych si obraz dokázal představit.


Pověsit toto někam poblíž dětského pokojíčku bych považovala za týrání dítka a jeho rodiče bych obvinila z estetického ohrožení svěřené osoby. :P
Registrovaný uživatel
Ten Náš Heindrich, byl to ďábel. Plno zastánců, jeho lomy, skoro žádné předjaří a v pozadí posudky pana Z. Hm. Něco nového na stage I., ?
Registrovaný uživatel
Jasně , takový čin jako pověsit tento obrázek k dětskému pokojíku , to je doslova Herodesovo " Vraždění něviňátek " .A norský militantní spolek na ochranu dětí " Barnevernet " nespí Jardo , bacha na to . Bejt vopatrnej . :P
.
Kolemjdouci napsal
jardelll napsal
To ano,jako z červené knihovny.Je to sladké jako cecek,ale na chodbě do dětského pokojíčku bych si obraz dokázal představit.


Pověsit toto někam poblíž dětského pokojíčku bych považovala za týrání dítka a jeho rodiče bych obvinila z estetického ohrožení svěřené osoby. :P
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
jardelll napsal
To ano,jako z červené knihovny.Je to sladké jako cecek,ale na chodbě do dětského pokojíčku bych si obraz dokázal představit.


Pověsit toto někam poblíž dětského pokojíčku bych považovala za týrání dítka a jeho rodiče bych obvinila z estetického ohrožení svěřené osoby. :P


:-)) Dle mého to není tak pohoršující.Poprsí matičky je schováno v živůtku a to ostatní je vhodně obaleno.
Je to oslava života a radost z nového přírůstku.A že má dítě holou prdel... :lol:
Registrovaný uživatel
Velmi vtipné.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
:-)) Dle mého to není tak pohoršující.Poprsí matičky je schováno v živůtku a to ostatní je vhodně obaleno.
Je to oslava života a radost z nového přírůstku.A že má dítě holou prdel... :lol:



Že má to dítko holou prdel, to je jedno, to se v umění děje přečasto. Horší je, že to je kýč jak bič. To se nerozdejchá. Přesněji, já to nerozdejchám. Fakt bych to nemusela vidět dvakrát. Nota bene cestou do dětského pokojíčku. ;)
Registrovaný uživatel
Sakra kolemjdoucí...A já myslel,že to je Rafael Santi...
Nee,máte pravdu,můj předložený obraz je kýč.:-)
Jenom ve mě vyvolal vzpomínky z porodnice,kdy jsem se musel obětovat a vydržet tu bolest na porodním lůžku.
Jsem jenom sentimentální...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Malíř amatér?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1