Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Marie Javorková

Vykupminci.cz
Numisargo

Marie Javorková

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahojte,

jaký máte názor na tvorbu zakladatelky fusionismu Marie Javorkové, která se osobně znala s Michaelem Jacksonem?
http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=13319076
Registrovaný uživatel
Žádný, v životě jsem o ní neslyšel :roll:
a z toho co jsem našel na internetu moc odvázaný nejsem, takových “Umělkyň” jsou tisíce. :x
Registrovaný uživatel
Taky jsem to v životě neslyšela, ale to bude určitě moje chyba...Pokud se však tady ptáte na osobní názor, pak jsem právě zjistila, že známost (ať už to znamená cokoliv) s kýmkoliv slavným nemá na kvalitu výtvarného projevu vůbec, ale vůbec žádný vliv. Leda, že by byla zmíněná Marie Javorková Jacksonem přímo malířsky ovlivněna, ale já fakt netuším, jak Michael Jackson maloval.
Jinak obrázek na aukru nic moc, pro mě dokonce výtvarně odpudivý, ale třeba ho prodáte...
Registrovaný uživatel
No abych byl přesný, já ten obrázek na aukru neprodávam, je to přímo prodejní stránka autorky, již jsem zaregistroval několik jejich nabídek. Poprvé jsem ji zaregistroval, když prodávala dílo "Je suis Charlie" (http://www.mariejavorkova.cz/je-suis-charlie/) na aukro.cz s tím, že to má hodnotu 10 000 dolarů (prodalo se za 3.500 Kč), je registrováno australským registrem umění nebo co (to jsem si našel a podle všeho si tam mohu vložit něco i já, kdybych chtěl) a je byl podle něj vytvořen kryt na iphone (zjišťoval jsem, co a jak a google mi vyhodil jiné kryty na téma je suis charlie).

Dále se autorka ráda odvoláva na Michaela Jacksona a poukazuje na nový styl, který prý vytvořila - fusionismus.

Celkově to zní tak, že se snaží dělat co nejlepší PR, a je to mnohdy dost úsměvné. Na druhou stranu se musím přiznat, že jsem jedno její dílo koupil za asi tisícovku (s prodejem počkám až bude fusionismus v kurzu). Každopádně je to zajímavá osoba a zajímal mě názor znalců. Díky
Registrovaný uživatel
No, tak názor znalců jen těžko najdete na anonymním fóru, páč jak poznáte, že je tady nějaký znalec, že ;)...
Souhlasím, že autorka asi dělá PR jak umí, ale je to spíš takové legrační, i když možná na základě daných informací se jí podaří nějaký obrázek mezi laiky udat, no...

Jinak mě rozesmála tetička wiki, kde jsem se dočetla, že ..." S Marií Javorkovou se přátelil od roku 1996 až do své smrti Michael Jackson...."
Takže ne ona s ním, ale naopak :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
S Marií Javorkovou se přátelil od roku 1996 až do své smrti Michael Jackson...."

To bych hodnotil spíše jako přitěžující :D
Ten australský registr je nějaká pitomost a může se tam zdarma registrovat kdokoli :roll:
Registrovaný uživatel
Psychicky narušená diva původem z Dobré u Frýdku ( mediálně se prezentuje jako přítelkyně velmi známých osobností), nalepila se na některé praštěné exibouše v alternatívním "kumštu".Čím se živí není jasné.Své působení posunula z míst kde se stala známá kousek dále na Moravě.Snaha zviditelnit se za každou cenu ji dovedla do patologické roviny, těžko říct, zda si je vědoma bludu kterým trpí.Tenhle příspěvek bych považoval za jeden z podobných hmatů zviditelnit se, kterých je nepočítaně.Jinak, bacha na šrajtofle.
Moderátor
Žádný významnější současný výtvarný umělec by sám svá díla neprodával na Aukru...
Registrovaný uživatel
zajímavé. dík za názory.

vím alespoň o jednom, který prodává na aukru své obrazy (samozřejmě jen část z nich)
Registrovaný uživatel
Já bych řekl že na Aukro prodává vícero současných umělců ale podepisují se jmény umělců již zemřelých :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Já bych řekl že na Aukro prodává vícero současných umělců ale podepisují se jmény umělců již zemřelých :D ;)


:mrgreen:
(nevím, kde najít smajlíka, který poprskal monitor)
Registrovaný uživatel
john_seznam napsal
zajímavé. dík za názory.

vím alespoň o jednom, který prodává na aukru své obrazy (samozřejmě jen část z nich)


ano, bohužel trpký chleba umelce:-)) dnes se ziví pí Javorková v Brně Líšni jako paní co rozmnožuje diplomky a občas na kopírce okopíruje nějaké noty.To je osud světových celebrit.hehehehehe.Amen
Registrovaný uživatel
Ostatně, dnes je dohledatelná i myš z chudého mlýna, každý z Vás je dohledatelný taky.Je tochu obratnosti.Každý za sebou nechá stopu..A tech jsou u každého zisíce.V případě pí Marie Javorkové stačí zadat: peníze Marie Javorková.A je vymalováno.
Registrovaný uživatel
A ještě.Každý obraz i fotka, co dáte do sítě na net je dohledatelná.Od vkladatele až po současnost.A existuje na to primitívní prográmek, který za pár kaček seženete u lepšího ajtáka.Takže pane John- seznam.Těžký život dobrodruha na "Zaolziu" jak se říkalo Polákům, co obsadili Těšínsko před Hitlerem
Registrovaný uživatel
pani dolly buster take maluje...ale jestli take prodava,to nevim :roll:
Moderátor
joli napsal
john_seznam napsal
zajímavé. dík za názory.

vím alespoň o jednom, který prodává na aukru své obrazy (samozřejmě jen část z nich)


ano, bohužel trpký chleba umelce:-)) dnes se ziví pí Javorková v Brně Líšni jako paní co rozmnožuje diplomky a občas na kopírce okopíruje nějaké noty.To je osud světových celebrit.hehehehehe.Amen

Jo? :o Babu neznám, nebo o tom aspoň nevím! :? :shock:
Registrovaný uživatel
No, umění paní Marie Javorkové mi přijde podobného charakteru jako umění pí Marie Pospíšilové, jejíž díla jsou k mání na eantiku.
Např toto 50x50 za pouhých 15 000,-.
Obrázek vložený uživatelem
Pdodobné je to i s jejím self PR. Pokud je tato paní (krom malířky a spisovatelky, autorky detektivních příběhů, fotografky, architektky atd atp) i opravdu kunsthistorička, tak už se nedivím posudkům na kdeco od kdekoho...
Google - viz Pansymarie :D
Registrovaný uživatel
joli napsal
A ještě.Každý obraz i fotka, co dáte do sítě na net je dohledatelná.Od vkladatele až po současnost.A existuje na to primitívní prográmek, který za pár kaček seženete u lepšího ajtáka.Takže pane John- seznam.Těžký život dobrodruha na "Zaolziu" jak se říkalo Polákům, co obsadili Těšínsko před Hitlerem


Teď mi úplně nedochází, proč se debata stočila k dohledávání obrázků a identit? :roll:

jo a ještě: pokud si za google image search někomu platil, tak tě natáhl :-D
« Poslední úpravu provedl(a) john_seznam v 1. 4. 2015, 20:39. »
Registrovaný uživatel
Já myslím, že rozumíte velmi dobře. Jen to znamená, že lze dohledat, že vás nick a IP adresa je ve vztahu k promo obrázku a založení fora, které je zcela záměrné.A nechtějte, abych vám to dokazoval. Já to prostě vidím i s koncovkou odkud píšete.Neříkám, že je to zcela legální, ale když už jste se ptal tak tu máte odpověd.
Registrovaný uživatel
cap napsal
No, umění paní Marie Javorkové mi přijde podobného charakteru jako umění pí Marie Pospíšilové, jejíž díla jsou k mání na eantiku.
Např toto 50x50 za pouhých 15 000,-.
Obrázek vložený uživatelem
Pdodobné je to i s jejím self PR. Pokud je tato paní (krom malířky a spisovatelky, autorky detektivních příběhů, fotografky, architektky atd atp) i opravdu kunsthistorička, tak už se nedivím posudkům na kdeco od kdekoho...
Google - viz Pansymarie :D


Kdyby měla policie prošetřit posudky zalce jménem Pansymarie bylo by to na rok práce.K osobě se raději vyjadřovat nebudu.Když jsem se jí ptal, proč to dělá, že vystvuje posudky na zjevná falza odpověděla, že to je její věc a ona se s tím srovná ve svém svědomí a andělé ji odpustí zbytek.Senzace.Tak se netrapte.
Registrovaný uživatel
joli napsal
Já myslím, že rozumíte velmi dobře. Jen to znamená, že lze dohledat, že vás nick a IP adresa je ve vztahu k promo obrázku a založení fora, které je zcela záměrné.A nechtějte, abych vám to dokazoval. Já to prostě vidím i s koncovkou odkud píšete.Neříkám, že je to zcela legální, ale když už jste se ptal tak tu máte odpověd.


Píšete moc komplikovaně. Ale jinými slovy chcete říct:
a. odkaz, který jsem v prvním příspěvku uvedl je na prodejní stránku Marie Javorkové, přičemž však já sám jsem Marie Javorková;
b. nejsem sice Marie Javorková, ale odkaz, který jsem přidal je na mojí nabídku na aukru, abych získal kupující.

Jinými slovy, chcete říct, že osoba, která založila toto téma je totožná s osobou prodávající obraz Marie Javorkové na aukru, kterýžto odkaz jsem uvedl ve svém prvním příspěvku.

Pochopil jsem správně?
Registrovaný uživatel
joli - IP adresa nemusí mít jen jednoho uživatele, v dnešní době kde kdo používá IP switcher, někdy to dělám u já, na netu jsou jen takový stopy, který necháš.

Tak tu neomračuj svejma IT pseudonázorama.
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/marie-javorkova-angel-of-love-original-nar-reg-c-i5224565683.html

teď jsem si teprve všiml, ten obraz někde je v galerii? :o


Olejomalba kombinovaná se specialním acrylem a pastelem /při nasvícení vytváří famózní hru barev a odlesků, které vytváří úchvatnou podívanou s barvoměnou podle nasvícení/.

:o :o :o
Registrovaný uživatel
Paul napsal
http://aukro.cz/marie-javorkova-angel-of-love-original-nar-reg-c-i5224565683.html

teď jsem si teprve všiml, ten obraz někde je v galerii? :o


Olejomalba kombinovaná se specialním acrylem a pastelem /při nasvícení vytváří famózní hru barev a odlesků, které vytváří úchvatnou podívanou s barvoměnou podle nasvícení/.

:o :o :o



no ja nevím, ale teď dražila jeden podobný, který byl prý také v galerii a už nepamatuju přesně jaká cena se dosáhla, ale přes 2 tis. určitě. Taky jsem uvažoval, že se zapojím, ale říkal jsem si, že nejprve vyzjistím odbornější (než moje) názory na na práci autorky
Registrovaný uživatel
Abych nebyl obviněn, že jsem taky paní Javorková a propaguji svojí aukci.

Já bych si koupil jen to co se mi líbí, tj toto ne.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Marie Javorková

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1