Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Vykupminci.cz
Numisargo

Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No čím dál lepší ;) Takže tam ta ulice fakt nebyla... Šumperák nejsem, ale znám to tam. A asi začnu sbírat starý pohledy... :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
jo jo jak říkáš Jezevec asi tam nebyla .

Mě to taky chytlo a proto jsem si včera koupil další pohlednice a jednu z nich přidávám zde ;)
myslím si že se v tuto chvíli sem hodí ( viz tlachárna o Zemanovy ;) )
text pod třema vězněma

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
a podle tabulky sedí i známka :-) a razítko je taky myslím v pořádku :-)
Registrovaný uživatel
Taky hezká pohlednice a rovnou do sbírky,pokud se dáte do Šumperku!Ty pány bohužel neznám,ale jsou mně sympatičtí,protože bojovali za češtinu.Myslím,že i v dnešní době by byli zapotřebí!
Registrovaný uživatel
Děkuji Paully
jsem šumperák , budu číhat na vše o šumperku a okolí
Registrovaný uživatel
K tým fotkám z reálu:
To tam máte len jedno auto? :roll:
Nemyslím to zle,neukameňujte ma.... :P
Debata zaujímavá.
-s-
Registrovaný uživatel
Musím povedať že pekné kúsky do zbierky.....
Registrovaný uživatel
stani napsal
K tým fotkám z reálu:
To tam máte len jedno auto? :roll:
Nemyslím to zle,neukameňujte ma.... :P
Debata zaujímavá.
-s-


to Stani : doufal jsem , že si toho nikdo nevšimne , máš dobrej postřeh :D
ano jsme chudej kraj :'( . Díky Jezevcovi jsme přišly na to že tam kde je teď obrovská křižovatka tak tam vlastně ani nebyla " silnice " :)
Budu se snažit kontaktovat kámoše , který je na radnici a dělal kroniku Šumperka a snad mi řekne něco bližšího .

to Tomos : Děkuji , to byli první hodiny hledání po internetu a časem budou přibývat ;)
Registrovaný uživatel
Mike – ono každý v zberateľstve si nájde to svoje. Niekto hneď, niekto postupom času. Ja som začínal s bankovkami (vlastne som nikdy s nimi úplne neskončil), ale postupom času mi u nich začalo chýbať "kúzlo objavovania" niečoho nového. Niečoho, čo by ma mohlo stále prekvapiť. Pri bankovkách to až tak "nehrozí", ako pri pohľadniciach. Svedčí o tom aj debata zo včera a dnes v tomto vlákne ... ;) . Týka sa to tak obrazovej, ako aj adresnej strany pohľadnice. Každá jedna je vlastne "unikát". Ale to sme už trochu mimo tému ;). Napríklad aj pri miestopise to porovnávanie záberov minulosť vs. prítomnosť je z môjho pohľadu moc zaujímavé.

Držím palce, nech sa ti podarí v tom nájsť niečo, čo ti spôsobí radosť zo zbierania, rozšírenie obzorov a príjemné strávenie voľných chvíľ ;) .

PS: Čo sa týka tej pohľadnice z príspevku #1652, tak palec hore ...
Registrovaný uživatel
to Brett : Jak říkáš . Já sbírám plno věcí a i bankovky . Teď zkouším pohlednice a chytlo mě to , takže je to fajn :-)

další můj přírustek

uhodnete někdo co to je ???????? dám jednu pomůcku : je to cca 25 km od Šumperka .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V tom baráku s věžičkou bych bydlet nechtěl... ;) 8)
_______________
Registrovaný uživatel
Či by to Kajínek spoznal :P
Registrovaný uživatel
to Jezevec : možná kdyby tam nebyli ti obyvatelé tak by se tam možná žilo dobře ;)

Brett správně :)
Registrovaný uživatel
ještě mám další přírustky : tohle asi neznáte , je to Staré město pod Sněžníkem to je cca 30 km od Šumperka .
Tuto pohlednici jsem kupoval protože se mi líbil ten pohled na městečko plus zasněžená krajina a domy

a ta druhá pohlednice je Hlavní třída v Šumperku , fascinuje mě ta škodovka (?) v dáli co jede po dnešní pěší zoně :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
U nás sa sneh nikdy nefotil. Skoda
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Mike - keď si dal ten Mírov ...
Neviem, či poznáš, ale ak by si sa niekedy moc nudil, tak tu na filokartie.cz je toho na čítanie bárskoľko (neúrekom).
Konkrétne Mírov sa spomína v jednom z článkov, ktorý mimochodom napísal člen tohoto fóra, ktorý sa tu (čo je len dobre) po dlhšej dobe predvčerom ukázal ;)
Kus za pět korun, aneb o dvou úlovcích z jedné burzy
Registrovaný uživatel
Děkuji Brett rád si počtu pač času je plno , jenom co usnou ti dva moji teroristi :)

párkrát jsem jel kolem a párkrát jsem viděl jak ty vězně převážijou k doktorovy , to vyleze celá četa policajtů se psama a samopalama a teď vyleze vězeň s výškou 150cm a 30kilo i s postelý a potom jim zdrhne záchodovým okýnkem :-)
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
U nás sa sneh nikdy nefotil. Skoda

Akože nie?
-s-
Registrovaný uživatel
Asi im bolo zima 😭
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
tak jsem našel další pohlednici z toho samého místa :-)

posuďte sami

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zajímavý, že zrovna z toho místa je tolik fotek... ;)
_______________
Registrovaný uživatel
možná řeknu blbost , ale jestli to není , proto že tudy do toho kopce jdeš k radnici a radnice je jeden asi z deseti záběru na pohlednicích

teď jsem prolezl cca 600 pohlednic a těch pohlednic ( záběrů) na Šumperk moc neni :-( , možná bych je spočítal na prstech obou ruk
Registrovaný uživatel
To jo, ale k radnici vedou další tři ulice a z toho dvě kolem kostelů... to by taky byly hezký záběry... Možná ta dnešní Lužickosrbská měla dřív nějakej větší význam...?
_______________
Registrovaný uživatel
... no a nebo spíš ty fotky taky budou a teprv na ně narazíš ;)
_______________
Registrovaný uživatel
no k Radnici vede více ulic to je pravda

Našel jsem od : kafe Tuli , lužickosrbska a ještě jsem našel kopec od mototechny na vrch po sadove , jiné pohlednice jsem zatím nenašel :) , uvidíme pozdějí
Já nikam nespěchám

Mě se strašně libí to , že je tam na těch pohlednicích vidět pěkně časový posun , to je masakr

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... > »

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1