Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Vykupminci.cz
Numisargo

Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Gróf napsal
No priatelia a niečo na výmenu či predaj z tých Bojníc by ste nemali.
Rád by som si doplnil a obohatil zbierku....

Vopred ďakuje za akúkoľvek odpoveď ...

Gróf – máte tu na fóre založené dve témy s dopytom – nikto sa neozval? :(

Bojnice, Bajmóc Slovakia + Prievidza
Pohľadnice Bojnice a Prievidza .

Veď skúste niektorú z nich (alebo obe) posunúť nahor napríklad príspevkom "Dopyt stále trvá", alebo tak nejako. A hneď tam aj ponúknite na výmenu, alebo predaj tú z príspevku #1693 čo ste omylom kúpil. Inak píšete o 4-och ľuďoch (ja vidím vrátane Vás troch) a píšete, že tí ostatný sú občas aj tu ... Tak to možno uvidia a ohlásia sa ...
Registrovaný uživatel
Tak to si naozaj šikovný ... Tak to sem hoď aj pre Bretta s cenami, za ktoré sa tie pohľadnice vydražili.
Moderátor
Neví, pohledy to nejsou, jsou to malé rytiny a je jich celkem 13 kusů. Mohl by mi někdo říci, jakou mají asi orientačně cenu??? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Altmann – Vy ste sabotér !!! :evil:

Čo neviete čítať?
Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Vo vojenskej terminológii sa tomu hovorí sabotáž! Za bývalého režimu, normálne - prokurátor - Sabinov - a nadsluhovať ... :?
Registrovaný uživatel
brett - Ten zoznam pohľadníc - to sa týka aj aukcií Profila?

Len tak na okraj k aukciam Profila.
Ja som 14.4.2017 napisal prosbu ohladom katalogou Profily, ale do dnes bez ozveny. Mozno ich nikto s tu pisucich, citajucich alebo nahodne zabludenych nema, nepozna. Alebo sa nechce pochvalit? Škoda.

Mne v tych tatranskych velmi pomohli aspon ako pribliznas databaza toho co vydane.
Moderátor
Brett napsal
Altmann – Vy ste sabotér !!! :evil:

Čo neviete čítať?
Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Vo vojenskej terminológii sa tomu hovorí sabotáž! Za bývalého režimu, normálne - prokurátor - Sabinov - a nadsluhovať ... :?


Píši nevím a hledal jsem pomoc, radu, ale Vy jste jak politik, prostě mi napište, koho se mám zeptat, kam to mám vložit, tomu se říká přátelská pomoc, věřím, že ta slova znáte také :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Píši nevím a hledal jsem pomoc, radu, ale Vy jste jak politik, prostě mi napište, koho se mám zeptat, kam to mám vložit, tomu se říká přátelská pomoc, věřím, že ta slova znáte také :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Pane kolego - rád by som Vám pomohol (veď sa vždy o to aj snažím), ale v tomto prípade som žiaľ bezradný. Tomuto, čo ste sem pridal ja rozumiem, ako pečeniu zákuskov. Ak by k Vám do faleristiky niekto dal na posídenie zbierku servítvkov, alebo obalov z čokolády, asi by ste bol tiež bezradný :(
Skúsil by som jednu z týchto troch možností:
1. Kartičky
2. Antikvariát (v popise je uvedené ... fotografie a jiné.)
3. Co se jinam nevešlo
PS: Dúfam, že nabudúce budem užitočnejší ;)
Moderátor
No, alespoň toto je nějaká rada. Někam to vložím dle Vaše. Fakt neví, jsou to staré rytiny zajímavé. Nafotím a vložím. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Už by sa mazalo... ;)
-s-
Moderátor
Stani,
nebojte se napsat, že jsem trouba. Moderátor to může smazat, Já nemažu, jen občas sám přesunu tam kam to patří. Kdybych to smazat mohl, udělal bych. Ovšem jsem dosti nemile zklamán tím, že ta pomocná ruka nikde a jen jsem byl pokárán.Kárat umí každý, ale radit?
Registrovaný uživatel
Ak sú tie obrázky vystrihnuté s nejakej knižky tak sú to hlbkotlač alebo oceloritina?
Moderátor
tomos napsal
Ak sú tie obrázky vystrihnuté s nejakej knižky tak sú to hlbkotlač alebo oceloritina?


Tak zde jsem na tom jako třebas Vy ve faleristice. Vystřihané to není, je to starý papír a řekl bych ocelorytina, tedy odhad neb to je pěkné.
Moderátor
Není to ocelorytina jak napsal kolega W. ale neupřesnil.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Stani,
nebojte se napsat, že jsem trouba...

Tak som to nemyslel. ;)
-s-
Moderátor
Stani,
důležité je, jak o je napsané. Ale na ty vidle jsem si naběhl sám.
Registrovaný uživatel
Toto je reakcia na príspevok jano7B9.

Gróf napsal
Tak to si naozaj šikovný ... Tak to sem hoď aj pre Bretta s cenami, za ktoré sa tie pohľadnice vydražili.
Registrovaný uživatel
ja uz neviem heslo a ani sa mi tam nechce kukat a vypisovat nieco co ma vobec nezaujima. vygoogluj si. je to madarska stranka ktora darabanth archivuje . a je s koncovkou .com ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Fotky boli zlé naskenovane a nekvalitné....
Registrovaný uživatel
Zbieram oceloritiny a mediritiny, keď sú sólo ako tlač robené musia byť signuvane a tak ďalej.... Toto sú bežné poltrety pánovnikov na burzách sa dajú zohnať ako aj v antikvariatoch a tak ďalej.... Trochu zapojiť rozum do bádania.....
Moderátor
Pučil jsem si jednu od protinožců:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak vánoční svátky máme šťastně za sebou a zbývá nám oslavit konec roku a začít úspěšně rok nový!
Přeji všem četné sbírkové přírůstky,hodně zdraví,i ty peníze(bez nich to k sakru nejde !),ale hlavně štěstí.Jak jsem někde nedávno slyšel na Titanicu byli všichni zdraví a i bohatí,ale štěstí,tak to štěstí opravdu mnozí neměli!
A pár kartiček,které nás zajímají, z časů,kdy lidé neznali internet a mobily.Pravda,někteří lidé pohledy stále píší,ale ubývají.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Aj tebe paully prajem všetko dobré ako aj všetkým čo sem chodia a veľa úspechov v budovaní zbierok....
Registrovaný uživatel
Niečo s mojej zbierky. Siladicky mlyn na váhu....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten mlýn je zajímavý,ještě nikdy jsem takový neviděl.Vím,že už jednou tu takový mlýn někdo vystavil,a už tehdy mě zaujal.Dá se ještě takový mlýn někde vidět?A jak se takový mlýn vlastně nazývá a co se v něm hlavně mlelo??
Registrovaný uživatel
paully napsal
Ten mlýn je zajímavý,ještě nikdy jsem takový neviděl.Vím,že už jednou tu takový mlýn někdo vystavil,a už tehdy mě zaujal.Dá se ještě takový mlýn někde vidět?A jak se takový mlýn vlastně nazývá a co se v něm hlavně mlelo??

Nejaké odpovede nájdeš tu. Autor možno ešte doplní nejaké info ... 8)
http://sered-city.blogspot.sk/2010/11/1937-lodne-mlyny.html
http://sered-city.blogspot.sk/2010/07/b_5249.html

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... > »

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Máš zajímavou pohlednici?Pochlub se!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1