Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Medailicka kterou svet nevidel :)

Vykupminci.cz
Numisargo

Medailicka kterou svet nevidel :)

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vedel by nekdo? dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Toto jsou holdovací medaile. Razili se ve stříbře, obecném kovu i v této slitině. Na zadní straně mohl být např. letopočet 1848, nebo 1918 nebo i 1916
Svět tyto medailičky zná a ta Vaše je bohužel v tomto stavu . No, ale pokud jste si ji vykopal, potěší.
Registrovaný uživatel
[quote=Altmann]
Toto jsou holdovací medaile. Razili se ve stříbře, obecném kovu i v této slitině. Na zadní straně mohl být např. letopočet 1848, nebo 1918 nebo i 1916
Svět tyto medailičky zná a ta Vaše je bohužel v tomto stavu . No, ale pokud jste si ji vykopal, potěší.

Jasne ze je kopana ale nikde jsem ji nenasel :) Kdyby byl odkaz na urceni byl bych rad dik[/quote=Altmann]
Registrovaný uživatel
Ani pod holdovací medaile jsem ji nenasel :( To je fakt takovy problem ji najit? Mam jich vic nikdy nebyl problem az na tuhle vyjimku :)
Moderátor
Bohužel, nepomohu, sám jsem ji měl stříbrnou, byla to krásná ražba, prodej mohl být na pomoc ČK vojákům na frontě. Zkuste hledat stříbro. Vídeňské katalogy Rauch. ale on se někde ozve.Byla nošena i na řetízku hodinek, či na červené mašličce pro ženy,

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Medailicka kterou svet nevidel :)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1