Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Meotar + Mikromar + sada pro vyvolávání fotografií, exposimet

Vykupminci.cz
Numisargo

Meotar + Mikromar + sada pro vyvolávání fotografií, exposimet

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
mám tu Meotar Axomat funkční, Mikromar diaprojektor s originál krabicí funkčnost neznámá, leštička na fotografie (KOVOS Teplice) bez přívodního kabelu s válečkem. Dále sadu na vyvolávání fotografií včetně žárovek, originál nerozbalených kartonů, rámečků. Dále dva expozimety a váhy Meotar s těžítky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Všechny ty věci na foto mají cenu dohromady kolem 500 Kč a prodávat se budou špatně.
Váhy snad ani nejsou starožitnost, ale v bazaru by se prodat mohly.
Adalbert
Registrovaný uživatel
toto venujte tu
http://www.sedf.sk/sk/muzfoto
Registrovaný uživatel
Děkuji moc.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
toto venujte tu
http://www.sedf.sk/sk/muzfoto

Fantastická rada!
Nejlíp dopadne projektor Mikromar, pokud je kompletní i s rámečkem, vidím to na aukru tak do pětistovky, prodejné jsou i váhy a fotopotřeby. Staré papíry jsou rovněž slušně udatelné, stejně tak i žárovky do zvětšováku a misky. Hůře na tom bude zvětšovák, ale za nějakou symbolickou cenu asi taky. Rovněž tak expozimetry a nejhůř na tom bude leštička. Tříděný elektroodpad, event. alternativní kurzy jako ohřívač nohou, používají jej i sběratelé bankovek (po vyprání - peněz, ne leštičky) Asi nejsympatičtější využití bubnové leštičky mi příšlo, když jsem viděl ukázku výroby ručního papíru ve Velkých Losinách.
Registrovaný uživatel
Koupím mikromar. VN.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Meotar + Mikromar + sada pro vyvolávání fotografií, exposimet

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1