Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Meteorit z Bajkalu

Vykupminci.cz
Numisargo

Meteorit z Bajkalu

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Helenku nechte.Je to naše národní kulturní dědictví.
Zítra jedu hledat také!
Registrovaný uživatel
Páni držím palce expedícii Bajkal ,
domnievam sa môže skúsiť každý , ale je tam stále bezpečnejšie ako niekde v Afrike a pohostinnejší národ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ja se z toho zvencnu. Namisto Moskvi jsem sedl na letadlo do Tokia. Rusky šlendrian. Možná to bylo i jistou hladinkou a ceskou/slovenskou drzosti. Ostatni odleteli dobre. Za mě Helenu nebrat. Ma maly kozy. Jinak ja byCh radsi operní pevkine. Tam je to jistota. Kamile asi dobrý základ, ale ja to znám jen z jiného soudku/pipy. Ještě bych tam přidal hák a tyč. Možná kladivo. Ale nejdulezizejsi je stesti a vytvrvalenkost. Držte mi palce. Jdu na odbaveni. Příště raděj Hawaiy či Borneo. Tam by to pro me byl ráj.
Registrovaný uživatel
Nikdo tu nechape kde jsem se tu vzal. A hlavně neumi muj jazyk.
Registrovaný uživatel
Bajkal zase za deset bodů :-)
Registrovaný uživatel
magorcondoria napsal
Bajkal zase za deset bodů :-)


Za deset za deset... To je hezký ale ja jsem v <|>. Našli mi brablenečníka. V Rusku to nikdo neřešil. Tady to vypadá minimálně na pobyt a veřejně prozpěšné práce ve Fukužimě..
Registrovaný uživatel
Tak to bylo o prsa luski Bile pred plastikou. Nakonec jsem je ukecal, ze to je můj pes a ze mi uhřel v Rusku a ze ho jedu zakopat. Prej ho nemůžu mit sebou, tak mi ho zabavili. To znamená, ze je výzkum v krdeli. Fakt nevim co budu delat. Koipil jsem letenku - po překladu z anglictinojaponstiny to znamena něco jako kup a uvidíš. Doufám, ze to bude do Německa nebo a Francie... Nebo někam poblíž. Ještě ze jsem nevzal ten meteorit. Udelali mi prohlidku, ze fakt nevim kam bych ho musil zchovat. Napíšu z domova. Nebo od nekud odkud budu moci dojet, dostopovat, dosunout, zasunout.
Registrovaný uživatel
Dop.delw Aljaška. Zna nekdo Anchorage? To nevim moc na stopa. Docházejí finance. Ta letenka byla levna, ale s pokutou a vsim kolem jsem to v pr Anchorage.
Registrovaný uživatel
Dobra rada nad zlato: zkus hledat zlato :-)
Moderátor
Bajkal2018expedice napsal
Dop.delw Aljaška. Zna nekdo Anchorage? To nevim moc na stopa. Docházejí finance. Ta letenka byla levna, ale s pokutou a vsim kolem jsem to v pr Anchorage.

Vem to pěšky. Za 3-4 roky seš doma! :D Marco Polo taky tak cestoval. A v dnešní době, když se budeš propagovat (nějaká akce, třeba), tak na zbytek cesty vyděláš!
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 18. 8. 2018, 12:15. »
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Bajkal2018expedice napsal
Dop.delw Aljaška. Zna nekdo Anchorage? To nevim moc na stopa. Docházejí finance. Ta letenka byla levna, ale s pokutou a vsim kolem jsem to v pr Anchorage.

Vem to pěšky. Za 3-4 roky seš doma! :D Marco Polo taky tak cestoval. A v dnešní době, když se budeš propagovat (nějaká akce, třeba), tak na zbytek cesty vyděláš!


Z Aljažky.... Pěšky... Dobry vtip. Je vidět ze jste tu nikakda nebyl. Oni tu mluví americky či jak. A bojim se ze bCh i došel, ale ja neumim plovat. Bajkal to byla pohoda - tam jsem dosahl na břehu. Tady leda tal prd. Propagovat mužu, ale u Mecdonalda kde je wifis zpropaguju tak leda velrybi předkožku k posteli. Marca neznám. To bude nejakej bohatej amik co sďědil forda a vilu ala hogofogo. A protoze neumí řadit s manualem tak chodí pěšky...? To raděj to zlato. Zkusim asi.
Moderátor
Dyť říkám, půjdete tak 3-4 roky pěšky a za tu dobu budete populární a vyděláte si na letenku! Anebo se teda necháte najmout na loď, no. Ale, původně jsem, jen podle titulku, myslel, že to je o vás, že už pracijete na popularitě: https://magazin.aktualne.cz/cestovani/kanadan-nastoupil-do-spatneho-letadla-uletel-vice-nez-dva-ti/r~e8d40a1aa20f11e8b5b20cc47ab5f122/?utm_source=volnyHP&utm_medium=newsfeed&utm_content=recombee1&utm_term=position-26&utm_campaign=Magazin
Registrovaný uživatel
Jak na to ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To mě driv sežere medvědi, kuni, komaři, fylcky a republikáni. Uz jste někdy šli tak dlouho pěšky? Mě kořínky moc nechutnaj. Ty ryby ještě jakeš takeš, ale za chvili budu mit na kontě asi tak minus stotisic peněz. Ten klondyke je kterým směrem?
Registrovaný uživatel
Za nadrazim doleva a pak kousek do kopce. Nebo doprava a pak do kopce? Ted zrovna nevim. Ale urcite se jde porad do kopce.
Moderátor
Mě to stejně nějak šechno smrdí ;)........nejspiš nohy, půjdu si je pro jistotu umýt a hubu taky ;) :mrgreen: :lol:
Registrovaný uživatel
Panove mam pocit, ze sibze me robite čurinu. Zkusil jsem najít nádraží, ale za vlakovym byla cesta pouze straight ahead coz prý znamená rovně.. pak jsem hledal pul dne autobusak a tam byly jen konternery a cesta dolů. Z kontejneru vylezl chlap jestli nemam cigo, ja mu nabidl vodu a on me dál přes držku. Uz se podle vas ridit nebudu. Pravdou ale je, ze jsem cestou našel jeden vltavín a dva meteoridy. Zkusim je prodat a treba bude na letenku zpět. Jak já chcy domu.
Registrovaný uživatel
Vydrž prťka, vydrž! ;)
Moderátor
Ještě by se dalo počkat až zamrzne Berringova úžina a pak projít pěšky jako předchůdci Indiánů. Ale to může pár set let trvat.
Registrovaný uživatel
Asi jsem v dure nasel zlato. Ale teda nebylo to nahodu ale dolu. Jsem našel podobný misto jak na obrazku a sahl do diry. A neco tam bylo. Umyju a vypotim. Ale az zitra. Uz je pozde. Na vse.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pratele, mam ho! Uspech expedice Bajkonur 2018 me tak nabudil, ze jsem se v techto horkych dnech nerozumne matozil po suchych loukach a prasnych polich az jsem malem zcepenel. Ale stalo to za to! Mam ho! Taky ho mam!!!
Registrovaný uživatel
Gratulujem!!! Máš klikuuuuu...Takú ako Bajkal.Len stále neviem,kto ste/si.... :'(
Ono to praskne. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Rrrrruppp
Registrovaný uživatel
Ozval sa praskavý zvuk,ale stále nič.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Praskly mi tak maximalne zada. Ale prodal jsem zlato a byt to prej nebylo dostal jsem alespon na lahev a muzu si kupit hotel. Jako ne celej. Jen pokoj. Rano tam jdu zas a treba kdyz to prodam bude i na letenku z tehle prd..íry. je pozde a jdu spat. S bohem. A Stani - nerouhej se at to neprwskne na tebe ty stara vojno. Ja te. Jsi to ty ne jak jsme spolu byli na vojne. Kousek od Košic. Jak jsi tam maval bilyma trenkama ze zakopu a tank nas stejne nevidel...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Sběratel.com » Minerály » Meteorit z Bajkalu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1