Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Mince & bankovky

Vykupminci.cz
Numisargo

Mince & bankovky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dneska jsem pri brouzdani netem narazil na tyhle stranky:
http://www.mince-bankovky.cz/
Co vy na to? Slyseli jste o tom casopise neco? Uvazujete o preplatnem? (ja jo :) a jsem docela zvedavej)
Administrátor
Neslysel jsem o tomto casopisu vubec nic a podivuji se jako ty. Predevsim proto, ze vydavatelem je nejspis firma ALKADO. No uvidime a snad bude zajem.
Registrovaný uživatel
Mno... na Sběrateli bude tento časopis určitě. Co mám informace z posledního setkání v HK, tak mají údajně smlouvu s MoneyTrendem a MünzRevue a mají možnost vydávat jejich články v českém překladu.
Registrovaný uživatel
já si ho objednal na 1/2 roku, asi před týdnem, ale nepřišel mi žádný "potvrzovací e-mail" a když jsem jim psal tak neodepisují :-( nevím jestli si mám jít pro první číslo do stánku ( pokud někde vůbec bude k sehnání ) nebo čakat na poštu :-(
Registrovaný uživatel
ja som si predplatil casopis ZBERATEL ,to je mesacnik,a su tam mince-vzdy neaky nalez,a su tam znamky..tie su mi nanic..
Moderátor
tak na strankach Mince&bankovky maji ze prvni cislo vyslo 12.9. Videl ste to uz nekdo...?
Registrovaný uživatel
Kdyby tím už někdo listoval... hoďte sem hned info... :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Měsíc po registraci jsem nedostal žádný e-mail jako potvrzení....tak jsem jim před týdnem psal a žádná pdpověď.
12.9. mělo číslo vyjít, ale prošel jsem dnes 8 !!! trafik a tabáků :-) a nic nikde nic.....

Máte někdo už časopis doma ???
Administrátor
Radek - normalni pristup ALKADA coz je vydavatel tohoto casopisu. Pokud se casopis s takovym pristupem podari zavest tak klobouk dolu. ...
Registrovaný uživatel
Ja som spokojný Slovenská numizmatika,každý rok jedno vydanie. ;)
Registrovaný uživatel
14 trafik celkem :-) nikde nic :-(
Registrovaný uživatel
Pokiaľ nečítaš tak súhlasím. 8)
Administrátor
Tak jsem vam sehnal casopis Mince a Bankovky. Zakoupit si ho muzete zde http://eshop.infofila.cz/detail.php?ID_pol=835
Uvnitr cisla je nekolik zajimavost a moznost si casopis objednat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Mince & bankovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1