Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Mince CSSR vyvážené do zahraničí

Vykupminci.cz
Numisargo

Mince CSSR vyvážené do zahraničí

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim,
chtel jsem se zeptat, zdali nekdo nema potuchy, ktere mince CSSR byly vavazene do zahranici, nedavno jsem narazil na Myslbeka v b.k. ktery byl v cervene etui zaplombovany Pb plombou.

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to je mega fotka :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
:shock: a určite tak blombované. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
:shock: a určite tak blombované. :mrgreen:


Myslíš, že není originální ? Sám v tom nemám jasno :(
Registrovaný uživatel
Určite nie je originál blomba ,domievam sa ,že nie je to blomba ani od znalca nakoniec prečo aj???

To nie je 5hal-24 ani nejaký desaťdukát.
Marketinkovo to pôsobí pekne :mrgreen:
Registrovaný uživatel
;) ;) Zdravím všechny přítomné. Do pam. min. dělám už více let, ale takto balenou b. pam. min. asi tak za 300 KČ. jsem neviděl. Je to pěkné, ale stejně si myslím, že je to amaterská práce. Pravděpodobně jako dárek,a aby to bylo hezké, tak takto zabalené. Jinak to vzhledem k ceně mince nedává smysl. To je jen můj názor.
Registrovaný uživatel
vlaho napsal
;) ;) Zdravím všechny přítomné. Do pam. min. dělám už více let, ale takto balenou b. pam. min. asi tak za 300 KČ. jsem neviděl. Je to pěkné, ale stejně si myslím, že je to amaterská práce. Pravděpodobně jako dárek,a aby to bylo hezké, tak takto zabalené. Jinak to vzhledem k ceně mince nedává smysl. To je jen můj názor.


No já už podobně balenou minci viděl (taky pb plomba)... jednalo se o návrh Myslbeka od Zdeňka Kolářského, také určeného pro zahraniční trh. Zkusím se na to ještě pozeptat... pouzdro je na určitě originální (jen u plomby si nejsem jistý)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Mince CSSR vyvážené do zahraničí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1