Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to MisoPN - je to tzv. poltorak prusky Georga Wilhelma kniezata pruskeho 1619-1640, mincovna Krolewiec..podla Kopickeho je to R2 --katalogove cislo: 3898
Registrovaný uživatel
Zdravím,pomůže někdo s mincovnou?Děkuji :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Rekl bych diky portretu a velke hvezde Kutna Hora
Registrovaný uživatel
Ta hvězda mě mate,myslel jsem původně praha,ale reverz vypadá jako Vratislav.Jakého myslíš mincmistra?
Registrovaný uživatel
Holzl ze Sternsteina?
Moderátor
Není to spíš Hubner z Prahy? Zde pro roky 1625-1630

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Taky bych se přikláněl k Praze,zřejmě rok 1626,což by odpovídalo,díky
Registrovaný uživatel
Zdravím, může prosím někdo poradit? Samozřejmě jsem googlil, ale rozum z toho nemám. Vůbec se v mincích nevyznám.
Mince: VITTORIO EMANUELE II 1865 20 lire (TURIN), průměr 21 mm, tlouštka cca 1,2 mm, váhu nevím, měla by být zlatá (900/1000). Emise 37 mil., ale nikde jsem se bohužel nedočetl alespoň zhruba její hodnotu a zda je normální, že když minci otočím horizontálně mám "hlavu" oproti opačné straně "znaku" vzhůru nohama? Snad je můj dotaz s otočením srozumitelný. Za případné posouzení děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
"Otočení" vzhůru nohama je normální. Mince má silně poškozenou hranu, takže cena kovu. Váha by měla být 6,45 gramu
Registrovaný uživatel
realna predajna cena:
min 5129 - max 5639 Kc.
rychla cena 5200 Kc.
_______________
Registrovaný uživatel
Paráda, děkuji za informace pánové, aspoň vím na čem jsem. Díky.
Registrovaný uživatel
Zdravím vespolek,
mám tady docela pěknou minci z Benátek - tolar a trošku mně znepokojilo, když jsem se koukal na některé její detaily - jinak váha, rozměry, hrana - to všechno myslím sedí.
Zkuste mi prosím napsat svůj názor.

Předem díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Trochu praské razidlo a opravované?
Registrovaný uživatel
Zdravim . Prosim o nazor na urcenie a cenu. Mal by to byt 1 krejcar, Kutná Hora, Šebestián Hölzl. Ferdinand II . Her.1411 ?
Na ma-shop ho ponukaju za 95.- co sa mi zda haluz.. na nume som nasiel za 7.900 kc ako Jachymov? 😐

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Dřív to byla vzácnější mince.
Registrovaný uživatel
Zdravím.Mohl by mi někdo pomoci s tímto malým stříbrnáčkem.Nikde nenohu dohledad,Na reversu je latina tak jestli náhodou nejde o nějakou církevní ražbu děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sasko.
tu mas nieco podobne:

https://www.acsearch.info/search.html?id=831076
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.acsearch.info/search.html?term=sachsen+wilhelm+1653&category=1-2&en=1&de=1&fr=1&it=1&es=1&ot=1&images=1&thesaurus=1&order=4&currency=usd&company=
_______________
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
https://www.acsearch.info/search.html?term=sachsen+wilhelm+1653&category=1-2&en=1&de=1&fr=1&it=1&es=1&ot=1&images=1&thesaurus=1&order=4&currency=usd&company=

díky ;)
Registrovaný uživatel
Je toto podľa vás pôvodná patina? Zdá sa mi, že by mohla byť pri portréte aj vyhladená. Poprosím o názor.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pôvodná určite nie.
Registrovaný uživatel
Ok, ďakujem. Pôsobí to fakt neprirodzene.
Registrovaný uživatel
Zdravim Vas priatelia po dlhsom case.Riesim malu dilemu ide o Ag - 5 Frank,Strelecky toliar a neviem ci je to prave alebo falzum ? Priemer OK - 37mm,detaily som pozorne preskumal OK,len nesedi mi hmotnost mal by mat podla webu 25g ale moj ma iba 22,3g. Pofotil som ako sa dalo detaily,ide mi aj o to ci by falsovatelia isli az do takych detailov (napr. zabradlie na moste atd.) aj ked chlapci z Hanoja alebo Honkongu su sikovni.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) William v 20. 5. 2018, 19:23. »
Registrovaný uživatel
Rysy vypracovania tváre a postáv, či nedorazené písmená ako napr. E, no aj celkový vzhľad vo mne vzbudzujú vážne pochybnosti, že William kúpil lepší čínsky fake. I keď z fotky sa dá 100% pravosť stále len veštiť. No myslím, že už rozdiel hmotnosti medzi týmto exemplárom a originálom o niečom svedčí. Len neviem aké veľké bolo bolestné. Teda myslím v eurách. :roll:
Registrovaný uživatel
TONY-KK,to sú fotky ako pri tom odznaku,že?
To je len pre TONY-KK,prepáčte mi ten vstup sem.. ;)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1