Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 197 198 199 200 201 202 203 204 205 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Velice seriózně až překvapivě rychle se aktuálně zachovala numismatika Argo (padělek bankovky)..Tato rychlá a zodpovědná reakce zvyšuje renomé prodejce....

Tak by to mělo fungovat... jsme lidé a je přirozené občas šlápnout vedle, však otázkou je vzít tu odpovědnost a pokud možno vše napravit....
Doufejme,že prodejci Bukovčak a Syn budou mít podobný profesionální postoj ke spokojenosti svych zákazníků....
Registrovaný uživatel
Děkuji všem za pomoc a cenné rady. Minci jsem nakonec vrátit a zaplacená částka již byla převedena zpět na můj účet. Ještě jednou díky všem. Marek
Moderátor
Marek1: diky za zpravu a gratulace ke spravnemu rozhodnuti a uspesne reklamaci - mate zkusenost k nezaplaceni!
Registrovaný uživatel
Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o radu - akú hodnotu majú tieto mince? Je tam niečo čo stojí rádovo viac ako 100 Kč, prípadne sa oplatí ponúknuť samostatne?
Ďakujem za radu.

Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jednotlivě je to hůře prodejné , nehledě na balení , posílání....Být vámi , dal bych to jako konvolut na Aukro , tisíc , dva to určitě udělá , ale žádnou vzácnost od které by se dalo očekávat překvapení tam nevidím....
Registrovaný uživatel
ten gros - je Prazsky gros? Ak to je teda gros :-) Ma to nejaku stokorunu cenu?
Registrovaný uživatel
Je to groš Vladislava Jagellonského typ Hásk. XXI. Vzhledem k tomu olámání střížku cena opravdu pouze nějaká ta stovečka, záleží i na tom, jak vypadá lícní strana.
Registrovaný uživatel
Zdravím vás pánové.
S mincemi jsem začal poměrně nedávno, cca před půl rokem.
Dost už jsem toho pochytil, ale i dost toho stále nechápu nebo tápu :)).

Proto vás chci požádat o radu, Začal jsem sbírat mince F.J.I.

a dostal se mi do ruky 2 Filler 1896,ale na rozdíl od ostatních má poněkud divné jedno písmeno I jde o druhé I ve slově KIRÁLYI. Setkal se s tím někdo z vás ? Jde o chybo ražbu ? Případně nemáte ponětí jaká je hodnota ?

První obrázek je běžný 2 filler , Druhý obrázek je ten na který se ptám...
Díky chlupec

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
je to opotrebovaním razidla. Je buď vylomené alebo prasknuté.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď, tak nějak jsem si to myslel.. ještě by mě zajímalo jestli se dá někde dohledat kolik takových kusů mohlo vzniknout, a jaká by mohla být cena oproti normální ražbě ?
Moderátor
Terminologicky to neni chyborazba, ale vyrobni vada, v tomto pripade nepatrna - a nepatrny je i vliv na cenu.
U drobnych minci FJI je to pomerne caste, pocty nejsou nikde evidovany. Takto nepatrně poskozene razidlo se pouzivalo dal, a pri vetsim poskozeni se vyradilo.
Registrovaný uživatel
zdravím při nedělním obědu... trochu v tom tápu, pomůžete s určením? trochu tam chybí roční, ale nesedí mi ani písmenka.. nebo je to v pořádku? díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrou chuť k obědu
řekl bych Košice 1695,ale ať to raději potvrdí zkušenější...
Registrovaný uživatel
No mě spíš napadl buď padělek, nebo košice 96 nebo nová baňa? nevím, nesedí mi obraz a opis... jsem z toho zmaten a nevím co říct kolegovi co chce poradit a nacenit... máte někdo představu?
Registrovaný uživatel
zde to vypada na shodna razidla:
https://www.sixbid.com/browse.html?auction=4685&category=137151&lot=3868966
Registrovaný uživatel
super, tak nejsem úplně blbý :D ok, v tomto stavu 200eur je hodně? chce to prodat ale pro mě to není zajímavé
Registrovaný uživatel
Je to XV.grajciar 1695 Košice. Podľa mňa v tomto stave 50-100 EUR max
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
duben 2018 Macho&Chlapovič
https://www.sixbid.com/browse.html?auction=4702&category=137710&lot=3878332
Registrovaný uživatel
ok, díky, předám odkaz
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím někoho o radu ohledně ceny mince 10 krejcarů Marie Terezie 1776 HG. Nikde jsem tu minci nenašel, pouze na detektorářském webu, kde je uvedena "tržní cena". Nevím co si mám u této mince představit pod tím pojmem. Zachovalost 1/1. Foto nemám zatím k dispozici.
Předem díky.
Registrovaný uživatel
Zdravím,
tak tahle mince Marie Teresie je hodně vzácná a jestli jí máte opravdu
ve stavu 1/1, tak nezbývá než gratulovat.
Za posledních 10 let nemám povědomost, že by se někde vyskytla v nějaké
aukci takže určit cenu bude v tomhle případě věštění z křišťálové koule.
Chce to kvalitní foto. No a jestli jí následně budete prodávat tak myslím, že
vám sběratelé utrhnou obě ruce i s ramenama...
Registrovaný uživatel
Ruce svoje mám rád , fotku přidám příští týden. Myslel jsem si, že je vzácná, na netu jsem ji také s žádným cenovým odkazem nenašel. Protože nemám křišťálovou kouli, tak se ptám tady. Moc děkuji za Vaši reakci.
Registrovaný uživatel
Spíš to bude 2/1 ?? Prosím o názory k ceně. Ve skutečnosti vypadá líp, fotky mi moc nejdou. První je rozmazaná. Na rubu je u křídla škrábanec.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
U mne je to stav spíše 3 , tedy stav mince , kterou bych si do sbírky ,i přes její vzácnost nezařadil .Ale je to jenom můj názor.
Registrovaný uživatel
Věřím tomu, že pokud byste ji držel v ruce, tak by se Vám líbila. :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 197 198 199 200 201 202 203 204 205 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1