Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Numismat neumí, nezná,... Sigur tomu nerozumie,... Lopez radšej prešiel do ilegality...
Tož terazky ste ste sa vyfarbili chlapi. Vraj numizmatici a nemáte v oku ani blbý portrét Ferdinanda II. od Steinmullera. Som ostal v šoku... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Díky Fidzi za reakci.... :)
Tolar mi příjde celkem v pořádku až na tu nejistotu v portrétů..
Nyní mám po tvé rázné reakci jasno,tolar je ok. ...

Mimochodem kde jsi vzal to rodinné foto,jak jsem strestal medvěda.. :)
Registrovaný uživatel
To nebyl medvěd, to byl Sběratel..
Moderátor
Tome neblbni, staviš mě do pozice, kdy jse v budoucnu při jakémkoliv mé otázce,budete stranit něco napsat....

Nejednalo se o žádný chyták, u ročníku 1626 se opravdu vyskytují falza viz.dohledam odkaz. ..
Rád jsi přečtu názory vás ostatních kolegu. ..
Je logické,že nenosíme v hlavách kompletní numismaticke informace o výskytu všech ročníků ruzných mincí, medailí a tohle je skvělý server, kde jse můžeme vzajemně podělit se svými zkušenostmi.
Někdy,docela často mi to zde připadá,jako vzájemné vědomostní soupeření a ponižování jeden druhého, jako v politice. ...
Mnohokrát, mě napadlo, že bychom se měli všichni sejít uspořádat setkání přátelu sběratel.com.pokud možno postupně všechy zdejší oblasti sběratelství. ...
Registrovaný uživatel
To Fidzi: V oku mám len to, čo mi príde zaujímavé, pekné alebo čomu sa rozumiem a na to mám takmer fotografickú pamať. Ostatné je pre mňa balast, ktorý filtrujem.
Moderátor
Omlouvám se nemohl jsem dříve....
Tady jse koukněte proč jsem,chtěl znát vaše názory,Falza tolaru1626 Jáchymov.


https://numismatik-fji.rajce.idnes.cz/Podezrele_mince_z_nasich_i_zahranicnich_aukci_-_1._cast/
Registrovaný uživatel
Dobrý den, přidávám možná lepší fotky k dříve diskutovanému 10 krejcaru HG Marie Terezie. Přivítám každý další názor. Předem díky gulliver47@tiscali.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahojte, poprosím o nasmerovanie, neviem či je to početňák alebo platná mena.
Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No klasické oběživo ne, měli jsme jen stříbro a zlato, ne měď, vypadá jako klasický počeťák nějakého šlechtice
Registrovaný uživatel
sigur napsal
To Fidzi: V oku mám len to, čo mi príde zaujímavé, pekné alebo čomu sa rozumiem a na to mám takmer fotografickú pamať. Ostatné je pre mňa balast, ktorý filtrujem.


Potvrdzujem, ked sa so Sigurom tam raz za dva roky stretnem tak pozna moje mince lepsie ako ja.
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
To Dula77 : je to saský početňák. Je popsán např. zde.
Citovat
Valentin Eiche - kursächsischer Schmiedemeister.
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
ďakujem Ander.
Registrovaný uživatel
Stredo napsal
sigur napsal
To Fidzi: V oku mám len to, čo mi príde zaujímavé, pekné alebo čomu sa rozumiem a na to mám takmer fotografickú pamať. Ostatné je pre mňa balast, ktorý filtrujem.


Potvrdzujem, ked sa so Sigurom tam raz za dva roky stretnem tak pozna moje mince lepsie ako ja.

Aspoň nepotrebuješ žiadnu evidenciu. Priateľ na telefóne ti vždy so zbierkou pomôže. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Mě by vcelku zajímalo jak to dopadlo s 10krejcarem M.T. majitele Gullivera, zda-li je pořád majitelem... pokud né, jaky byl výsledek jeho soukromé aukce......
Registrovaný uživatel
Zdravim, muzete mi prosim nekdo pomoct urcit o co jde?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
zde je zaznam (str. 175, polozka 345).

GUILLAUME A WEIMAR, NOUVELLE BRANCHE DE WEIMAR, DUCS DE SAXE

dale napr. zde:
http://www.mince.cz/en/system/modul/mince-detail/html/27520

nebo zde:
https://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/opis-mince-179979/
Registrovaný uživatel
Dobrý deň - prosím o identifikáciu a relatívnú hodnotu mince. Ďakujem o.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Je tento malý "Ferda" vzácný? Prosím o identifikáciu a odhad hodnoty? Ďakujem o

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Prosím oceniť. Ďakujem Tel: 775 492 638

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Dobry den, mam 3 krejcary r 1800
mincovna H. Muzete mi prosim rict
Jakou má cenu a něco o ní?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Za takovou fotku své děti biju :evil:
Moderátor
Souhlas turtleoverhead

I když mám děti malé, tohle bych také netoleroval.
Foto znovu a poradně na bílém podkladě..Mladej detektoráři,pokud jsem nepletu ;)
Moderátor
Tehle minci nepomuze ani super fotka, je to šrot, cena nula - kdyz ani ta mincovna neni citelna (protoze H to neni...)
Moderátor
numismat napsal
Tehle minci nepomuze ani super fotka, je to šrot, cena nula - kdyz ani ta mincovna neni citelna (protoze H to neni...)


To je evidentně jasné,ale jde přeci o princip numismate a ty jsi do toho hodil vidle ;)
Moderátor
No jo, bylo by vychovne, aby udelal lepsi fotku, a ze je to šrot bysme mu řekli az pak.
Jeste jsme mu meli pripomenout, ze foto musi byt oboustranne.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1