Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové mince » Mince s aligátorem TUVALU 2014

Vykupminci.cz
Numisargo

Mince s aligátorem TUVALU 2014

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Zdravím kolegové numismatici,

nevíte náhodou, kde by se dala v ČR sehnat tato mince? A kolik by asi stála?
Á propos, jaký máte názor na podobné mincovní edice?
Zde je případně odkaz na bližší info o této mince:
http://www.coinweek.com/modern-coins/2014-florida-natives-american-alligator-coin-released-fun-convention/

Děkuji předem za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Á propos, jaký máte názor na podobné mincovní edice?

Já je považuji za bižuterii :x
http://www.ebay.com/itm/2014-Tuvalu-1-Oz-Silver-Floridas-Natives-Alligator-1-Proof-Coin-w-COA-SKU29901-/131455023659
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 28. 3. 2015, 11:45. »
Registrovaný uživatel
Obávám se, že v česku nikde.
Moderátor
gorila napsal
Obávám se, že v česku nikde.


To je škoda. Já se vlastně ptám za svojí kolegyni, která nikdy nic nesbírala, ale tyhle novodobé stříbrné mincovní edice jí velmi zaujaly. Zejména, když jsou tam zvířata, rostliny apod. Nejvíce si cení stříbrné mince, kterou vydala Rovníková Guinea a na níž je v 3D zobrazení barevný motýl. Ovšem "vyplajzla" za ní cca 4000 Kč přes nějakého našeho "zprostředkovatele", přičemž já tu minci viděl v nabídce zahraničních internetových obchodů jen za cca 90 Euro. Takže proto se ptám, zda se dovozem a prodejem takových typů mincí nezabývá seriózně i někdo v ČR, aby kolegyně zbytečně neplatila přemrštěné sumy překupníkům...
Moderátor
Docela by mne zajímalo kolik takových mincí je skutečně v oběhu. Jestli, kdybych tam připlul, by mi je například vrátili v obchodě, vyměnili u veksláka, nebo kdybych ji měl a chtěl s ní zaplatit, jestli by mne neposlali do prdele že si z nich dělám srandu a že taková mince neexistuje.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
gorila napsal
Obávám se, že v česku nikde.


To je škoda. Já se vlastně ptám za svojí kolegyni, která nikdy nic nesbírala, ale tyhle novodobé stříbrné mincovní edice jí velmi zaujaly. ... Takže proto se ptám, zda se dovozem a prodejem takových typů mincí nezabývá seriózně i někdo v ČR, aby kolegyně zbytečně neplatila přemrštěné sumy překupníkům...


Ano jedna místní firma by to mohla mít v nabídce, ale nemá.


Pavel_III napsal
Docela by mne zajímalo kolik takových mincí je skutečně v oběhu. Jestli, kdybych tam připlul, by mi je například vrátili v obchodě, vyměnili u veksláka, nebo kdybych ji měl a chtěl s ní zaplatit, jestli by mne neposlali do prdele že si z nich dělám srandu a že taková mince neexistuje.


Ehm to je stejné jako by ses ptal jestli můžeš v USA platit Silver Eaglem.
Moderátor
Gorila: Díky za info.

Nemáš náhodou nějaké zkušenosti se zahraničními internetovými prodejci podobných mincovních emisí? Respektive, kde může člověk očekávat solidní jednání a dostane skutečně objednanou věc v požadované kvalitě.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Gorila: Díky za info.

Nemáš náhodou nějaké zkušenosti se zahraničními internetovými prodejci podobných mincovních emisí? Respektive, kde může člověk očekávat solidní jednání a dostane skutečně objednanou věc v požadované kvalitě.


Bohužel, zklamu tě. Ze zahraničí vůbec nenakupuju.
Registrovaný uživatel
já bych to koupil normálně přes ma-shop .... je to úplně v pohodě, nemám s tím sebemenší negativní zkušenost
Registrovaný uživatel
http://www.ma-shops.com/noering/item.php5?id=5265&lang=en

62 EUR
Registrovaný uživatel
případně Ti ji tam můžu koupit sám
Moderátor
gorila napsal
Pavel_III napsal
Docela by mne zajímalo kolik takových mincí je skutečně v oběhu. Jestli, kdybych tam připlul, by mi je například vrátili v obchodě, vyměnili u veksláka, nebo kdybych ji měl a chtěl s ní zaplatit, jestli by mne neposlali do prdele že si z nich dělám srandu a že taková mince neexistuje.


Ehm to je stejné jako by ses ptal jestli můžeš v USA platit Silver Eaglem.

Předpokládám ale že ten se v USA skutečně vyskytuje. ;)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
gorila napsal
Pavel_III napsal
Docela by mne zajímalo kolik takových mincí je skutečně v oběhu. Jestli, kdybych tam připlul, by mi je například vrátili v obchodě, vyměnili u veksláka, nebo kdybych ji měl a chtěl s ní zaplatit, jestli by mne neposlali do prdele že si z nich dělám srandu a že taková mince neexistuje.


Ehm to je stejné jako by ses ptal jestli můžeš v USA platit Silver Eaglem.

Předpokládám ale že ten se v USA skutečně vyskytuje. ;)


Ale jen idiot by s ním platil.
Registrovaný uživatel
Trocha na odlahčenie-Kekule piše z Londyna.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Nejako nechápem súvislosť s témou ,,Mince s aligátorom". Nemal by ten príspevok patriť do filatelie alebo aspoň do kecárne? Ale samozrejme túto publicitu užívateľovi s nickom kekule doprajem. :D :lol: :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové mince » Mince s aligátorem TUVALU 2014

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1