Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Modelářství » Model tanku

Vykupminci.cz
Numisargo

Model tanku

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Moderátor
Altmann napsal
........právě ta jednoduchost výroby, to dokázali Rusové využít v množství. Kursk prokázal, že T-34 na těžké německé tanky nestačí, ale dva ano. USA a Anglie se svými tanky na tom byli trochu hůře. Němci v Africe prokázali i na starších tancích likvidovat tanky Angličanů. Ale prosím, to je vše jen tak hozeno v rychlostí, je to vše hodně složitější.
A malování tanku na celém světě na růžovou nesouhlasím, tedy pokud někdo nechce vytvořit tankový prapor teploušů, v tom jsem neústupný a je mi celkem jedno jak mi budete spílat.

I když růžovou osoně nesnáším, nejsem si jistý jestli to v tomto případě souvisí s homosexualitou... pokud si dotyčný koupí tank, ať si ho přemaluje na růžovo nebo duhovo nebo dle libosti.. ale pokud přemalovává cizí, mělo by to být postihováno jako vandalismus, ne bráno jako umění.
(sorry za off-topic)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
ale pokud přemalovává cizí, mělo by to být postihováno jako vandalismus, ne bráno jako umění.
(sorry za off-topic)


a ono to tak nebylo? s tím, že se to navzájem nutně nevylučuje...
Registrovaný uživatel
Takže pokud má někdo zájem , tak tank prodám za 1300 Kč plus poštovné 130 Kč balíkem do ruky.
Registrovaný uživatel
Týmto príspevkom ešte pozdravujem otca Pavlínky. Ja som slúžil na tom istom útvare v Martine na pozícii veliteľa tanku, len 9 rokov predtým. To sme ešte budovali hlboký socializmus. Dokonca som na nete objavil vojenský preukaz vodiča ľahkého tanku z r. 1938. Vtedy sa martinský tankový útvar nazýval ,,Pluk útočnej vozby".

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Modelářství » Model tanku

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1