Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka a poptávka numismatické literatury

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Evangelions: Měl bych katalogy z Bazileje ročníky 69 - 81. Svázané ve čtyřech svazcích. Jsou to obecné aukce, ale antika tam je poměrně silně zastoupená. Jestli máš možnost, měl bych zájem o starší katalogy Pannonia Terra. Chybí mi jich spoustu. Takže bychom to mohli poměnit. :P
Registrovaný uživatel
Pannoniu nemám žiadnu. Mám pár čísiel Gorny&Mosch, Raucha, UBS, Aste Bolafi, Aurea.
Tie katalógy z Bazileje sú na predaj?
_______________
Moderátor
Pošli mi čísla Raucha. Tam se určitě domluvíme. Katalogy jsem koupil za 120,-kaček, jako celek. Nejde o cenu, protože to bych dal na Aukro, kde by mě to udělalo podstatně víc (reálně tak kolem 1500-2000). Vzhledem k hmotnosti poštovný bude víc. Takže proto pro Tebe bude lepší výměna. ;) Samo případně mě zajímá Gorny (pokud tam je středověk).

U mě ty katalogy akorát zahálej, takže jsem pro každou špatnost. :lol:

A nebo je vyměním za fotky mincmistrovských značek. Kdyžtak napiš na mail. Určitě se domluvíme.
Registrovaný uživatel
KÚPIM: Slovenská numizmatika IX. (1986)

Ideálne v dobrom stave. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Zdrvím přátelé sběratelé 8.10.2017 se koná aukce ČNS pobočka Havířov katalog naleznete zde www.numismatika-havirov.cz nebo Vám jej můžu zaslat v tištěné podobě cena je 50,- plus pošta.
Registrovaný uživatel
Prodám , I. Halačka, Mince zemí Koruny české 1526 - 1856, I. - III. díl. Velmi dobrý stav, jen přebal III. dílu je mírně poškozený. Cena 500 Kč včetně poštovného.
pytlas@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Halačka je zadaný.
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny. Dlouho už sháním Numismatický časopis ročník I 1925. Nabízím 1500 kč + poštovné nebo vyměním za Huszar, Münzkatalog Ungarn von 1000 bis heute 1979 viz foto.
slavek44@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Poptávám aukční katalogy firmy Rauch č. 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 a 95.

Mám ale zájem pouze o katalogy, ve kterých je nabídka mincí Habsburků.

Děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
A on-line katalogy vam nestaci? Rauchovy aukce 88 az 95 se daji jednoduse vyfiltrovat na sixbid.com (overoval jsem to), mate u nich i dosazene ceny a lepsi fota nez v katalogu.
S aukci 86 je to slozitejsi, je ale na acsearch.info, napriklad vami oblibeny Frantisek I./II. je tam od c.4404 do 4475 (overoval jsem to). Bohuzel na acsearch nejsou ceny a take fota nejdou zvetsit na max. moznou velikost (pokud nemate placenou sluzbu).
Registrovaný uživatel
Děkuji za reakci.

Samozřejmě, že tuto možnost znám, ale především mi jde o tištěnou formu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
to: Richard1 - mam na predaj zborniky Slovenska Numizmatika od VIII do XX okrem XIII...pre blizsie info piste na: order.numizmatikagal@gmail.com
Registrovaný uživatel
Prodám:

András Lengyel:

Hungarian medieval coinage
GOLD BOOK 1325-1540

1.500,-...i s poštovným
stav-nová.
Registrovaný uživatel
Lopez, ak je to anglicka verzia, tak si ju beriem. fidzi_@post.sk (ano, je to s podciarovnikom)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 29. 11. 2017, 7:47. »
Registrovaný uživatel
Ahoj,ano je.
Mail odeslán...
Registrovaný uživatel
Po dlhych rokoch cakania konecne je dokonceny prvy diel katalogu arpadovskych minci.......

CATALOGUE OF THE ARPADIAN COINAGE I.
Rok vydania: december 2017, 350 stran, vo farbe s tvrdou obalkou

Toto prve vydanie obsahuje vsetky mince, ako aj vsetky varianty arpadovskych minci od I. Stefana po Belu III. - je to katalog ktory uz davno chybal kazdemu zberatelovy arpadovskych minci.

CENA: 20.- EURO + postovne

Nakolko katalog vyjde niekedy medzi sviatkami, rozposielat to budem az v novom roku...svoje rezervacie piste na adresu:

order.numizmatikagal@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
v akom jazyku je ten katalog?
_______________
Registrovaný uživatel
je to katalog minci a variant...cize k tomu velke jazykove znalosti nepotrebujete
Registrovaný uživatel
podla toho ako sa tvari ta obalka knihy,
to bude dvojjazycne,
madarsko - anglicky.
_______________
Registrovaný uživatel
Pěkný večer přeji...prodám následující literaturu:

Pavlíček J., Schön J.: Mincování šlechtických rodů (rodové mince) arcivévodství rakouského, zemí koruny české a království uherského v XVI. - XIX. století.200 Kč.

Časopis Numismatické listy, celé ročníky:
1981, 1983, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, cena za komplet 300Kč. Upřednostňuji osobní předání v Brně - váží to celkem cca 6,5kg.

Časopis Numismatické listy, celé ročníky:
2003, 2004, 2006, cena komplet 70Kč (na fotce vlevo).

Aukční katalogy Aurea, aukce 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10 a 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18. Katalog WCN aukce nr. 69 (poslední co proběhla), Katalogy Rauch aukce 60 a 84. Katalog Morton & Eden. Křídový papír, většinou všechno barevné. 200Kč. Upřednostňuji osobní předání v Brně - váží to celkem cca 7 kg.

Ty těžké věci je samozřejmě možné poslat i poštou, ale poštovné holt podle toho bude vypadat :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jirko, tohle bych si i vzal, věříš? : Pavlíček J., Schön J.: Mincování šlechtických rodů (rodové mince) arcivévodství rakouského, zemí koruny české a království uherského v XVI. - XIX. století.200 Kč.
Registrovaný uživatel
Proč bych nevěřil? :) Dořešíme to po mailu...

Pavlíček, Schön tedy zamluven...
Registrovaný uživatel
Prosim nemate niekto katalog z aukcie rauch 94, velmi pekne dakujem
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
Nemá někdo na prodej nebo třeba jen scan:
Mincovnictví olomouckých biskupů a arcibiskupů od Suchomela a Videmana
Suchomel, Dan - Videman, Jan: Mincovnictví olomouckých biskupů a arcibiskupů. (1608-1820), Česká numismatická společnost - pobočka Kroměříž, 1997. 347 s.

Děkuji
Moderátor
Mrkni do inzerce tady na sberateli do sekce Numizmatika. Prodává ho tam paní, co to tady inzerovala na konci roku.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1