Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka a poptávka numismatické literatury

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nejaky vzorek, tohle je tak 10-12 Kg, myslim ze je toho tak 3x vice urcite.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Katalogy predbezne zamluveny, dik!
Registrovaný uživatel
Katalogy Leu ty jsou pěkně zpracované. Koukám že nejsem sám, kdo tam draží.
Registrovaný uživatel
Jo, ty jsou vubec jedny z nejlepsich. Jenze je skoda, ze mi tu lezi, nekdo z toho bude mit radost a do sberu je davat nechci. Zajimalo by me, kolik je to stoji tisknout. To musi byt majlant :)
Registrovaný uživatel
Tak nakonec si kolega vzal jen cast katalogu (mel jsem jich fakt moc), takze porad jeste tak 20-30 Kg tu mam :)
Registrovaný uživatel
Ahoj,měl bych zájem o Moravské mincovnictví 13.stol. -250,-kč . Bylo by možné poslat foto.
e-mail:janbenes59@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nemate prosim nekdo navic knizku Františka Šabaty Nápisy a obrazy na mincích císařského Říma? Dik, mince@300ad.com
Registrovaný uživatel
Zdravím,poptávám tuto knihu... Pavlíček J., Schön J.: Mincování šlechtických rodů (rodové mince) arcivévodství rakouského, zemí koruny české a království uherského v XVI. - XIX. století.Případné nabídky prosím do mailu..machivozavináčseznam.cz děkuji
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?text=mincov%C3%A1n%C3%AD%20%C5%A1lechtick%C3%BDch%20rod%C5%AF&size=180

Bral jsem ji od něho taky.
Registrovaný uživatel
Kenedz napsal
https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?text=mincov%C3%A1n%C3%AD%20%C5%A1lechtick%C3%BDch%20rod%C5%AF&size=180

Bral jsem ji od něho taky.

Super,objednáno,děkuji za tip. :)
Registrovaný uživatel
Není zač.
Myslím, že to prodává přímo autor, odesílatel měl shodné jméno. Jinak kniha super, doporučuji. ;)
Registrovaný uživatel
Poptávám :
Nejstarší české mince II. - František Cach
Děkuji
_______________
Registrovaný uživatel
Nové čtivo na český středověk;-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Obrázek mi nejde zvětšit. :( Bylo by možné mi poslat na mail kontakt? To by se mi určitě hodilo do knihovny. ;)
Registrovaný uživatel
nszn(zavináč)seznam.cz
Registrovaný uživatel
http://www.abepo.cz/11/nabidka.jpg
Registrovaný uživatel
Děkuji ;)
Registrovaný uživatel
No, tak na toto sa fakt teším, ani som netušil, že sa také niečo chystá. :D Ako poznám autorov, bola za tým mravčia práca a cena za publikáciu je skoro symbolická. Poštovné do SR by ma vyšlo na dvojnásobok. Tak si ešte chvíľu počkám, lebo do práce (makám na český HDP) ma pustia až od prvého...
Registrovaný uživatel
Ahoj, nejaka smes, vubec nevim aktualni ceny, takze jsem odhadoval z nabidky, co jsem nasel, ale pokud jsou vysoke, necham se ukecat. Postovne 60-70 Kc.

Prvni dve fota:
České početní groše, žetony, kovové známky - 250 Kc
NEJSTARŠÍ ČESKÉ MINCE - cenové relace 1990-2011 - 100 Kc
Aukcni katalog reckych minci 1969 - 50 Kc

Zbyla tri fota:
Handbook of Ancient Greek and Roman Coins - 240 Kc
A Book of Greek Coins (1952?) - 100 Kc
Mince Leopolda I. - rozpadla vazba, ale listy vsechny - 100 Kc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Veskera anticka literatura je zamluvena, zbytek volny, dik!
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, začínám se zajímat o mince Britského impéria. Mohl by někdo nabídnout nebo doporučit nějakou dobrou literaturu?
Registrovaný uživatel
Zdravím poptávám knihu ...Od pražského groše ke koruně české - průvodce dějinami peněz v českých zemích - Petr Vorel
Za případné nabídky děkuji machivo@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pozdravujem. Ponúkam exkluzívny katalóg razených i liatych medailí majstra Mariána Polonského patriaceho k svetovej medailérskej špičke - signovaný majstrom, ako aj autorom katalógu

-> Akad. soch. Marián Polonský (1943, Hubina, okres Piešťany) je významný medailér a autor komornej plastiky uznávaný doma i vo svete, ktorého jedinečnú a nezameniteľnú tvorbu obdivujú odborníci na umenie i zberatelia. Jeho medaile sa pravidelne objavujú v numizmatických aukciách významných európskych aukčných domov, kde sa stretávajú s veľkým záujmom zberateľskej verejnosti.

K jeho hlavným témam inšpirácie patria slovanskí vierozvestcovia a dejiny, medicína, príroda, dejatelia a umelci (Adolf Born, Albín Brunovský, a pod.).

Hoci medaily majstra Polonského sa pre svoju vzácnosť žiaľ nedostanú do zbierky každého zberateľa, ktorý by po nich zatúžil, vďaka tomuto katalógu majú možnosť obdivovať jeho medailérsku tvorbu všetci.

V katalógu nájdete kompletný prehľad 69 razených medailí z Mincovne Kremnica, ale aj výber 35 liatych medailí, ako aj na ukážku 11 ďalších diel (ako Rad Andreja Hlinku udeľovaný prezidentom, komorné plastiky - tzv. architektúry či bustu).

- 96 farebných strán obrazu a textu (spolu 100 strán), formát A5, kvalitný kriedový papier
- vydal Medailérsky klub, Bratislava, 2021

Cena 390 Kč/15€, Zásielkovňa/Packeta 2€ pri platbe vopred (účet FIO bez poplatkov za cezhraničný prevod)

Ďakujem za záujem. V prípade otázok píšte, volajte, faxujte ... MedailerskyKlub@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, nabízím : malý groš Rudolfa II., 1594, bílý groš 1574 Maxmilián II., bílý groš Rudolf II.,(1580 -Kádner),
2 KREJCAR, ( PŮL BATZEN),
s titulem Maxmiliana, Heinrich II. Ogger v Homburg 1570-77, 3 krejcar 1669 Christan Ulrich, Lehnice - Břeh. Poštovné za cenné psaní + 70 Kč.
CENY JSOU UVEDENY V POPISCÍCH POD FOTO.
focuscesta@email.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
5 koruna 1926 Cu-Ni, velmi hezká, za 500 CZK včetně poštovného.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1