Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » Nabídka - Nálepky od sirek

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka - Nálepky od sirek

Moderátoři: sberatel_ja, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den,

objevili jsme po dedovi sbirku starych nalepek od sirek. Je mi jasne, ze cenu to asi moc valnou mit nebude, ale treba to nejakeho sberatele zaujme ;)

Jedna se o tri setridena alba plne nalepek nejruznejsi kvality (od vyborne az po spatnou) plus cca dalsich 1200+ nalepek nesetridenych. Prevazne ceskoslovenske, ale i zahranicni.

Vsechny alba jsem naskenoval, viz. odkazy dole:

Černé desky
Zelené desky
Volné desky
Archy

Diky za reakce 8)
Registrovaný uživatel
Už jste prodal ty nálepky. Mám to samé. Dá se to prodat.

Děkuji
Martin
Registrovaný uživatel
zdravím, měl bych zájem. napište cenu prosím. díky Jakub Andrlík, český brod
Registrovaný uživatel
Pro Jakub Andrlik-muzu take nabidnout sbirku nalepek. Pokud mate zajem ozvete se.
Registrovaný uživatel
PRODEJCE JESLI JSTE NEPRODAL NAPIŠTE NA pamen.52@seznam.cz DĚKUJI.
« Poslední úpravu provedl(a) pamen52 v 10. 3. 2014, 23:45. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

oživuji znovu toto vlákno. Nálepky mám stále doma (viz. první příspěvek), nějak jsem na to zapomněl.

Chtěl bych se toho zbavit, ideálně prodat ;)
Registrovaný uživatel
Naskenované desky nově zde:

Černé desky
Zelené desky
Volné desky
Archy
Registrovaný uživatel
Cipino napsal
Naskenované desky nově zde:

Černé desky
Zelené desky
Volné desky
Archy
Občas si koupím něco pro radost. Nálepky nesbírám, nesbíral jsem je a ani nevím jakou to má cenu, takže ji nemohu nabídnout.... Takže jen tak NEZÁVAZNĚ (opravdu) kolik by jste za to chtěl ? Abych pravdu řekl, tak si myslím, že se za čas naštvete a vyhodíte to , protože o to není zájem, tak jako o sbírky odznaků. Vyhodit to by byla asi škoda, takže i když v té sbírce asi nebudu nikdy pokračovat (nikdy neříkej nikdy), tak třeba to bude u mne ležet, než natáhnu ráfky a mí oplegři to vyhodí po mé smrti. Možná to ale zaujme mého budoucího vnuka a bude se tomu věnovat, co já vím ... Kolik chcete a odkud jste ? Ale neuhánějte mne nechci to za každou cenu, jen tak přemýšlím , že je škoda to vyhodit. Možná se po mém příspěvku někdo probudí a nabídne vám pěknou cenu, což se tady běžně stává,,,,
Registrovaný uživatel
Je to pěkné podívání...rozhodně bych to nepodceňoval a nechápu jak je možné, že se to neprodalo. Taky jsem zvědavý na cenu :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Pokud to již výše psaný pán (kmotr)nekoupí,napište prosím cenu na email dutyhlavy@email.cz.Děkuji
Registrovaný uživatel
saxon napsal
Dobrý den.Pokud to již výše psaný pán (kmotr)nekoupí,napište prosím cenu na email dutyhlavy@email.cz.Děkuji
Já v podstatě o nálepky zájem nemám a pokud bych měl, tak by musela být cena dost rozumná tedy do 1500 Kč. Měl bych to spíše jako kuriozitu, takže Saxone z mé strany vám nechávám volné pole působnosti k jednání se zakladatelem vlákna.
Registrovaný uživatel
Děkuji,Záleží co za to cipino bude požadovat.Já to mám spíše jako chyběnku o pár nálepkách.Uvidíme.Pěkný den přeji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
děkuji všem za reakce a projevený zájem. Abych se přiznal, nemám absolutní představu o ceně. Četl jsem si zde i jiná vlákna, ale nejsem z toho moc moudrý. Nechci porušovat pravidla tohoto fóra. Dá se někde alespoň rámcově ocenit tato sbírka (nějaký tip na web, sběr. burzu, osobu, apod.)?
Případně můj email je cipino@centrum.cz, děkuji.
Registrovaný uživatel
Cipino napsal
Dobrý den,
děkuji všem za reakce a projevený zájem. Abych se přiznal, nemám absolutní představu o ceně. Četl jsem si zde i jiná vlákna, ale nejsem z toho moc moudrý. Nechci porušovat pravidla tohoto fóra. Dá se někde alespoň rámcově ocenit tato sbírka (nějaký tip na web, sběr. burzu, osobu, apod.)?
Případně můj email je cipino@centrum.cz, děkuji.
Ocenit Vám to může jen sběratel nálepek, ale zde je problém stejně, jako se sběrateli podnikových odznaků. Boom těchto sběratelů byl tak cca v 70 tých letech a v dnešní době sběratelů moc není si myslím. Takže možná bude problém to prodat za 1500 Kč, protože pokud to někdo v dnešní době sbírá, tak většinu Vašich nálepek bude mít a ostatní bude na výměnu. Jde o to, aby jste zase moc nešpekuloval s cenou (přemrštěnou z neznalosti), aby jste si nakonec neodradil zájemce a nikdo to nakonec nekoupí, protože bude mít hloupý pocit, že ho máte za vyčuránka, když to koupí za třeba těch 1500 Kč ... radši to nakonec nekoupí, aby tady nebyl osočován, že Vás obral. Opakuji sběratelů nálepek je málo a miliony za to fakt nedostanete a svou nerozhodností si možná uškodíte a sám vidíte, že se Vám po prvním příspěvku moc lidí neozvalo. Je to na Vás a myslím, že Saxon se jeví solidně... berte to jen jako můj názor dlouhodobého sběratele jiných věcí, ale tak to ve sběratelství funguje :?
Registrovaný uživatel
Doplním.... V době sbírání nálepek Vašeho dědy byl booom tohoto sběratelství a dalo se sehnat mnoho věcí k doplnění sbírky, takže sbírka se rozrůstala a bylo možno sehnat i celé archy do sbírky. Vím to, protože to sbíral můj bratranec, jako 10ti letý kluk a dnes mu je 55 let. Dnes je situace, že sirky nejsou v módě a nejsou předmětem sběratelství, jako tomu bylo v těch 70 tých letech a sběratelů je u nás minimum. Navíc Vy tam máte věci většinou z dob totality a jiná věc by byla kdyby šlo o věci z první republiky. To, že tento artikl nelze sběratelsky doplňovat v dnešní době zapřičinilo to, že se to sbírá málo a tím se to těžko prodává ... Takže jestli Vám Saxon nabídne cenu DO 1500 Kč a doplní si sbírku o pár kousků, tak to berte a utíkejte od něj, než si to rozmyslí :D Pokud Tam jsou náleky z dob první republiky, tak bude cena jiná a to má pak smysl špekulovat a hledat zájemce. Pokud má někdo jiný názor, tak se zlobit nebudu, ale nálepky z dob totality nejsou mince, nebo známky, tam je to s cenou určitě složitější.
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 3. 10. 2015, 8:54. »
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Doplním.... V době sbírání nálepek Vašeho dědy byl booom tohoto sběratelství a dalo se sehnat mnoho věcí k doplnění sbírky, takže sbírka se rozrůstala a bylo možno sehnat i celé archy do sbírky. Vím to, protože to sbíral můj bratranec, jako 10ti letý kluk a dnes mu je 55 let. Dnes je situace, že sirky nejsou v módě a nejsou předmětem sběratelství, jako tomu bylo v těch 70 tých letech a sběratelů je u nás minimum. Navíc Vy tam máte věci většinou z dob totality a jiná věc by byla kdyby šlo o věci z první republiky. To, že tento artikl nelze sběratelsky doplňovat v dnešní době zapřičinilo to, že se to sbírá málo a tím se to těžko prodává ... Takže jestli Vám Saxon nabídne cenu DO 1500 Kč a doplní si sbírku o pár kousků, tak to berte a utíkejte od něj, než si to rozmyslí :D Pokud Tam jsou náleky z dob první republiky, tak bude cena jiná a to má pak smysl špekulovat a hledat zájemce. Pokud má někdo jiný názor, tak se zlobit nebudu, ale nálepky z dob totality nejsou mince, nebo známky, tam je to s cenou určitě složitější.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Jojo maš pravdu................taky sem to sbíral v dětství,ješte doma mam schované album z těch sběratelskych let,ale na rozdíl od jinych si nemyslím že to stoji statisíce-proto to nechávám ležet""" :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » Nabídka - Nálepky od sirek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1