Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Nádherné skleněné nádoby :)

Vykupminci.cz
Numisargo

Nádherné skleněné nádoby :)

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Našel by se zájemce nebo někdo kdo by poradil s cenou ? :) děkuji předem :) :oops:

Důvod prodeje: stěhování a málo prostoru

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nepoteším z cenou , záložniach sa predáva od 2€ .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
škoda :)
Moderátor
Souhlasím, že jsou pěkné (a dobře se z toho pije čert :) ), ale má to jen užitnou hodnotu.. táta by asi potřeboval jednu z těch flašek kvůli uraženému kusu zátky, ale pochybuju, že by byla cena vyšší než poštovné za balík :)
Registrovaný uživatel
raz to ale bude mat hodnotu :)
Registrovaný uživatel
normalne to pouzivajte.
sklenicky su v pohode na dzus,
jednu flasku mate na griotku.

a tu flasku bez sklenenej zatky vylozte pred popelnicu,
do pol hodky zmizne.
_______________
Moderátor
Za 100 let možná.. :)
Moderátor
tocomabyt: je to přesně tak, jedna flaška je na griotku a skleničky se používají na čerta a občas na džus :D
Registrovaný uživatel
obcas sa divim, ze ludia dnes vyhodia plne funkcnu vec,
len aby dalsi den sli do tesca kupit nahradu ..

to su dvakrat vyhodene peniaze, ktore nemusim zarobit.
len sa to obcas manzelke komplikovane vysvetluje : )

tenzor: co je to ten cert ?
_______________
Moderátor
griotka + rum (tuzemák)
Akorát musíš použít kvalitní griotku třeba od Jelínka, ne nějakou srajdu s 20%.
Registrovaný uživatel
aha, tak to niekedy vyskusam.
zatial poznam len griotku s vodkou.
_______________
Registrovaný uživatel
zkuste vaječnák s rumem a posypané trochou mletého kafe........
to je nářez :mrgreen:
Registrovaný uživatel
vajcak bez rumu ani neexistuje ne? :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
tak tedy o trochu víc než tam je :mrgreen:
Moderátor
tenzor napsal
griotka + rum (tuzemák)
Akorát musíš použít kvalitní griotku třeba od Jelínka, ne nějakou srajdu s 20%.


Tak bohužel Jelínek už tu 30% griotku asi rok nevyrábí, jak jsem se před Vánocemi dozvěděl v podnikové prodejně, prý byla málo skladná (jistě, ta flaška se rozšiřuje směrem dolů) a nebyl o ni moc zájem (to už je naprostý žvást a lež) a tak je místo ní nová 18% v obyčejné flašce. To má opravdu logiku, něco exluzivního nahradit něčím obyčejným, méně kvalitním a ještě s tak nízkou voltáží, že to nebudou pít ani ženské.
Když jsem se to dozvěděl, tak jsem si pomyslel, že určitě někdo časem zkusí 30% griotku vyrábět, ale bude za poněkud jiné ceny. A přesně to se už stalo, konkurence likérek je veliká a díra na trhu nezůstane zaplněna. Našel jsem dvě nové 30% griotky, jedna ale byla půllitrovka za cca 220 Kč :)
No, nakonec se ještě jednoho původního Jelínka za podobně přemrštěnou cenu podařilo sehnat, k tomu jsem koupil Hanáckou 25% a pak ještě jednu 25% od Granette&Starorežné a udělali jsme v rodinném kruhu ochutnávku. Mně chutnala posledně jmenovaná nejméně a celkový vítěz pro mne byla kupodivu ta nejlacinější (120 Kč) - Hanácká, ale bylo zajímavé jak každá z nich má něco svého - Jelínek je osvědčená kombinace, která jde ale spíš do třešňova (a je tam i borůvka) a chuťově vyvážená, Hanácká krásně voní a má intenzivní višňovou chuť (a poměrem cena/výkon totálně válcuje konkurenci), Granette a Starorežná má nádhernou láhev, chuť jde také spíše do třešňova a má ji nejlépe okořeněnou, ale v tom se pak trochu ztrácí ta ovocná chuť. Zkrátka, nakonec jsme to smíchali do jedné z těch lahví a čert byl ještě lepší než obvykle :)

Pokud jde o tu soupravu, tak říkal táta, že dřív ji měl vážně kde kdo, chybějící flašku koupil novou v podobném stylu, vážně to bude mít jen užitnou hodnotu.

No, omlouvám se za částečný obsáhlý off-topic... :oops:
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 30. 12. 2015, 22:59. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Nádherné skleněné nádoby :)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1