Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Naše záhada:-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Naše záhada:-)

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o radu .Dělali jsme velký úklid ve sklepě a našla jsem tuto bankovku. Vzpomněla jsem si že jsem ji kdysi dostala od jednoho pána a nějak na ni zapomněla. Je dosti ošklivá a popsaná i přesto prosím o jak starou bankovku se jedná a zda si ji mám pouze zarámovat na památku? Děkuji za pomoc při luštění naši hádanky. :D Jana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak toto určite nie je na zaramovanie.India 10 Rupii - Shalimar garden s podpisom guvernera - C Rangarajan,takže asi 1992-97.
_______________
Registrovaný uživatel
Mnohokrát děkuji za Vaši reakci.
Jelikož vůbec těmto věcem nerozumím, tak jak s ní mám naložit?
Děkuji J.
Registrovaný uživatel
Klidne dat detem na hrani nebo vyhodit ci odnést zase do sklepa... Zadna ztrata! Za 30-40 Kč se da koupit novy luxusní kousek...
Registrovaný uživatel
No výborně.:-)
Tak já si ji tedy zarámuji.
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Na zaramovanie by som skor odporucal perforovane bankovky Ceskoslovenska v perfektnom stave, Mira Kalousku ked robil ministra financii ich mal na stene: vlavo je prva republika a vpravo povojnove veci, vyjde to cca do dvoch tisic za subor(su tam dvakrat-averz a reverz) a mate krasne kusky od Muchy, Svabinskeho, Svolinskeho a pod., nic v zlom ale ak mam porovnat s touto 10 rupiou su to nebe a dudy :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Naše záhada:-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1