Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Našla jsem Hradčany

Vykupminci.cz
Numismatika

Našla jsem Hradčany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,našla jsem v albu Hradčany...kvalita je asi už unavená :-).Než to zas hodím do šuplíku,okoukněte to,zda to má cenu.Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Moderátor
Nemá to cenu. Celou plochou prilepené k listom, plesnivé a špinavé.
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Naprosto geniální výraz- kvalita je už asi unavená :mrgreen: Toto sem eště neslyšela. Známky už zpátky mezi ostatní ani nedávej neb se plíseň rozšíří i na ty ostatní (jestli teda nějaké jsou) ;)
Registrovaný uživatel
Tohle už bych opravdu léčil kremací...nemá cenu to schovávat
Registrovaný uživatel
Neda mi zareagovat na tuto aj ine temy v podobnom style ,,poradite, ma to nejaku cenu a tak podobne,,. Je tu vela ludi ktori su ochotni poradit a podelit sa o svoje skusenosti pre zacinajucich zberatelov Hradcan a ja tiez, ale v poslednom case sa na vlakne objavuju ludia, ktori asi o filateliu nemaju seriozny zaujem. Nebr si to osobne Ladan, mozem sa u teba mylit, ale padlo tu uz mnozstvo podobnych otazok ako ta tvoja . Ako napisal davnejsie doddie, pokial nechces reagovat na dane tema, tak nemusis. Doposial som to tak robil a tymto druhom tem som nevenoval patricnu pozornost. Je unavujuce odpovedt na rovnaky druh otazok ludom, ktorych prvorady zaujem je len profit z predaja znamok. Zacinajuci zberatel formuluje otazku odlisnou formou a z ostra priamo nenapise ci to ma nejaku cenu. Vsetky zakladne informacie ohladom cien znamok su v Katalogoch, ktory je potrebny pre kazdeho zberatela a su bezne dostupne. Toto Hradcanske forum malo svoju kvalitu, zasluhou ludi ktori sa filatelii venuju dlhodobo a hlavne seriozne (smith,doddie, blazek, zoubek,vinn, dracik a dalsi). Ale v poslednom case vytvaranim tem na ocenenie znamok z ktorych je 99 percent poskodenych alebo su to bezne znamky celkova kvalita tohoto fora upada. Pokial niekto potrebuje pomoc na ocenenie a posudenie znamok a ludia z tohoto fora su ochotni poradit navrhujem otvorit jedno tema a tam pisat vsetky otazky ohladom tejto problematiky a nezahlcovat forum kvantom novootvorenych tem na ocenenie.
Registrovaný uživatel
Zdravim, mam par kusov zakupenych na burze. Pri obhliadke tejto, som sa zasekol pri pismenku A. Je tam dlzen, ci je to zafarbene?
Dakujem za kazdy nazor.

Obrázky:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Našla jsem Hradčany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1