Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Něco pro NICKA A FENIXE

Vykupminci.cz
Numisargo

Něco pro NICKA A FENIXE

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na FB tu aukci už má označenou deset lidí,že se zúčastní. Bydlet v Praze,šel bych se taky mrknout :) .
Registrovaný uživatel
prvý som tam bol asi ja.Akurát som všetko prepočítal,ešte mi chýbajú do ceny tie drobné od Lachtana.Azda bude kamarát a doloží.
Registrovaný uživatel
nick napsal
prvý som tam bol asi ja.Akurát som všetko prepočítal,ešte mi chýbajú do ceny tie drobné od Lachtana.Azda bude kamarát a doloží.


Prvý? Jako na tom FB? Neříkejte mi že máte FB :D .
Registrovaný uživatel
radšej nie,už by som bol potom stále len na PC.Možno pre to že som trochu konzervatívny
« Poslední úpravu provedl(a) nick v 5. 3. 2017, 12:36. »
Registrovaný uživatel
Zdar , odebírám tento časopis a je tam článek o těchto hodinách. Doufám, že to po kliknutí a zvětšení půjde přečíst.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Asi to nepůjde přečíst, tak znovu a je to vždy každý sloupek po částech od shora dolů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobré počtení. Ten časopis ani neznám..kolik stojí a kde jde koupit? Já si včera udělal radost v levných knihách za dvě stovky :) ..je tam vše hezky polopaticky popsané a hlavně všechny období konečně někde pohromadě. Mám radši klasické knihy,hledání po netu mě nebavilo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koupíš ho v každém stánku s časopisy, ale já to mám předplaceno už třetí rok, jako dárek k Vánocům od synů. Ale pozor není to jen o starožitnostech, ale i o moderním umění tedy malířství, sochařství a tak všeobecně o všem. Takže není to úzce zaměřeno jen na starožitnosti. Nevím kolik stojí jeden měsíčník, ale myslím kolem 100 Kč a u předplatného na celý rok to bude asi méně.... fakt nevím a navíc jeden ze synů na to má jakousi studentskou slevu. Ale myslím, že je to výborný časopis zaměřený na tuto problematiku a o jiném tohoto směru na trhu nevím. Jinak mrkni na umění - obrazy, vlákno VCELKU PR... tam mám další stránku ofocenu z tohoto časopisu, uděláš si trošku obrázek o čem ten tisk asi je.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
...Tak se na to přihazování všichni tři vykašlem a ať si to vydraží kdo chce :D Doufám , že nakonec nepřihodíte přes dohodu, to by jste mne namíchli :D


Dohoda evidentně dodržená :D
Nového majitele nezískaly
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
nikto mi s kamarátov nechcel doložiť,už mi chýbalo len 45 mega.Skončilo to tak ako som predpokladal,radšej to kúpi niekto anonymný a nebude sa veľmi chváliť s takým cenným predmetom
Registrovaný uživatel
Tak tak a navíc,jak jsem psal,jsou to jen obyčejné pérovky,co s nima potom :mrgreen: . Ale asi jsem byl naivní,já zas čekal že to pryč půjde..však ony si ted kupce najdou a v úplné tichosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Něco pro NICKA A FENIXE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1