Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Negativy z roku 1945

Vykupminci.cz
Numisargo

Negativy z roku 1945

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den ,doma jsem našel 27 neativu z května 1945 ,nechal jsem z toho udělat pár fotek ale ten kdo to vyvolával žádný odborník není a podle toho to dopadlo jsou to jen výřezy,chtěl jsem se zeptat jestli by někdo o to měl zájem a jaká je hodnota takových negativu.Děkuji za Vaše názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Skleněné negativy nebo celuloidové negativy? O jakou velikost jde?
Registrovaný uživatel
celuloidové 6,5-6 cm
Moderátor
Hodnota je těžko určitelná. V každém případě jsou to archivní materiály, které už nikdo nepořídí.
Registrovaný uživatel
Každopádně jde o negativy těsně po válce a těch je opravdu mraky...
Registrovaný uživatel
Dík za názory asi to daruji nějakému sběrateli pro mě to cenu žádnou nemá.
Moderátor
Mint napsal
Každopádně jde o negativy těsně po válce a těch je opravdu mraky...

Záleží na tom, z jaké je to dědiny. Celkově ano, je jich mraky, ale jsou místa, kde jich je známo jen pár. Další se ztratily nebo si to někdo suší doma. Ale i tam, kde jich mají hodně se na nových objevech může najít něco co není známo, nebo jen z vyprávění. (Třeba se hledají hroby padlých nebo sestřelená letadla a nikde není žádná dokumentace.)
Registrovaný uživatel
Všechny neativy jsou z osvobození Prahy.
Moderátor
To trošku kazí celkový dojem. Být to z Doupova, bylo by to výrazně vzácnější. :)
Registrovaný uživatel
Praha, cena opravdu zanedbatelná.Fotil každý, kdo měl fotoaparát
Registrovaný uživatel
To máte pravdu ale 7 května nebyla v Praze sovětská armáda ale armáda generála Vlasova 7 neativu je z 9 května a 20 ze 7 a 8 května.
Registrovaný uživatel
Tím chcete říct, že 7 května nikdo nefotil?On to zřejmě gen.Vlasov zakázal :D
Registrovaný uživatel
Kdyby jste tam měl samotného Vlasova, bylo by to o něčem jiném, chtěl jste znát cenu.Darovat do muzea, ovšem, jestli budou mít zájem.Těchto fotografií je opravdu statisíce a nebavím se o negativech...
Registrovaný uživatel
Jak Vás mohu kontaktovat ,měl bych o negativy zájem. Jsem sběratel těchto a podobných fotografií :-)
Registrovaný uživatel
bakerlo@seznam.cz
Registrovaný uživatel
a co třeba skleněné negativy 1914-1918??....polní kuchyně, lazaret, či setkání důstojníků

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Negativy z roku 1945

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1