Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Někdo na výměnu fabrikových odznáčkú...

Vykupminci.cz
Numisargo

Někdo na výměnu fabrikových odznáčkú...

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny sběratele a sběratelky .))
Vlastním cca 150 000 fabrikových odznáčků....a jelikož tohle do konce života neroztřídím :D ...Je třeba se začít specializovat...čímž pádem jich budu mít cca 70 000 na výměnu )))..je tu vůbec ještě někdo kdo sbírá podnikové odznaky ? Nebo sem již sám )) :D
Rád bych je kus za kus poměnil s nějakým jiným sběratelem...nejlépe asi osobně.))) nebo i po fotkách a pak poslat není problém ....
Mám prakticky vše...napište co zajímá vás...
Mě tyto města a jejich fabriky a všechny odznaky o nich.
Přerov,Prostějov,Kroměříž,Olomouc,Liberec,Česká lípa,Hranice,Česká lípa,Žatec a pak....
Ještěd,ZOO,ČSAD,JZD,OSP,Jednota,Tesla...
« Poslední úpravu provedl(a) Odznacek v 26. 4. 2018, 15:57. »
Registrovaný uživatel
Šmankote to jich je tolik?
Registrovaný uživatel
Jen malá ukázka sbírky....))) :D
je toho cca 4* tolik

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ty brďo... :)
-s-
Registrovaný uživatel
tak toto je bomba
Registrovaný uživatel
MrSeth,čo máš spoločné s Klokočovom,ak to nie je nevhodná otázka.Nemusíš odpovedať.Priženil si sa tam?
-s-
Registrovaný uživatel
Pohoda. Som rodák a bývam tu.
Registrovaný uživatel
Slušná čeština..Marí sa mi,že v Klokočove pôsobil (dávno) môj príbuzný ako učiteľ.Musel by som overiť.Pamätníci by ešte mohli existovať.Len preto som sa pýtal.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ja v CR pracujem, tak nieco clovek pochytí. No ak bol ucitel, tak to bude velka pravdepodobnosť ze sa poznali s mojim dedom- ten bol ucitel a riaditel skoly, moj otec bol ucitel...babka ucitelka taktiez.
Registrovaný uživatel
Čeština je vysvetlená...
Celé som to poplietol.Nie Klokočov,ale Horný Kelčov to bol.Pozeral som,nie je to od seba ďaleko..Cez horu. :) Po ceste asi 20 km,ak som to dobre pochopil..
Tak je možné,že sa niekedy,niekde, stretli na nejakom business teame alebo workshope.. V krčme.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
tak podnikovejch jsem tak na 10 000. Ale sustředím se na svazarm a odznáčky spojené s ozbrojenými sbory. Skusím mrknout co mám z oblastí co hledáte.
_______________
Hromadím věci z WWI a II, ale sbírám krámy na kavaleristu a pro koně z WWII
http://www.kvh.estranky.cz/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Někdo na výměnu fabrikových odznáčkú...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1