Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » Nemecka známka

Vykupminci.cz
Numisargo

Nemecka známka

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, pomôže niekto so špecifikáciou a cenou poštovej známky 2/200 priesvitka II. zúbkovanie 14, za pomoc ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to Michel 309A, podle vzdálenosti "čárek" od "Millionen" se dělí na platen, nebo walzendruck. Tak, nebo tak, cena pro ** je 1Mi€.
Moderátor
Ty německé inflační známky z let 1922/23 jsou až na pár vyjímek ** téměř bezcenné, * úplně bezcenné. Poštovně použité - to je už jiná kategorie.
Moderátor
blazek007 napsal
Ty německé inflační známky z let 1922/23 jsou až na pár vyjímek ** téměř bezcenné, * úplně bezcenné. Poštovně použité - to je už jiná kategorie.

K poštovně použitým známkám vyšších nominálů jsou nutné atesty, protože velké množství známek bylo dodatečně orázítkováno. A mám obavu, že rozlišit tyto známky je problémem i pro znalce.
Registrovaný uživatel
Vďaka za pomoc,myslel som,že mám niečo vzácnejšie ,na Colnectu sú niektoré ceny
až,až. Ako napísal Jaromir , je to najlepšie dať preskúmať , ale oplatí sa to ?
Moderátor
U dražších položek je dobré mít k nim zároveň atest. Ovšem jak píše Jaromír - vzhledem k mizernému razítkování inflačních známek to bude oříšek i pro znalce a bude spíše záležet na jeho libovůli které razítko uzná za pravé a autentické v době platnosti a které známky označí jako orazítkované dodatečně. Toto období je právě atypické tím, že poštovně použité známky jsou několikanásobně dražší než nepoužité.
Moderátor
Tady se můžete podívat na známku s nejvyšším nominálem 50 miliard RM, která má příslušný atest: https://www.ebay.de/itm/Luxus-Deutsches-Reich-1916-1923-Inflation-gestempelt-alles-gepruft-Mi-34-000/184072199105?hash=item2adb8edbc1:g:1mYAAOSw-b1d6jWV

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropské známky » Nemecka známka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1