Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Německé bankovky, prosím o ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Německé bankovky, prosím o ocenění

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ta Bavorska 100M je trochu lepší .........stav,okolo 10 €
Moderátor
Bavorsko souhlas; ty drobné cca 30 Kč / ks (pokud jsou nepřeložené - z fotky moc dobře nepoznám). ta s přetiskem milion už má nějaký oběh za sebou, cca 50 Kč; když byste zvažoval prodej, tu milionovku bych vzal, sbírám je na varianty a myslím, že mi tato chybí.
Registrovaný uživatel
ale to je příspěvek z května loňského roku :mrgreen:
Moderátor
aha :D tak to je asi s křížkem po funuse :D
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Po čtyřiceti letech jsem vytáhla marky, které nám zůstaly z našich „nákupních výletů“ do NDR, moc jich není, všechno jsem vždycky stačila utratit. A protože se v papírových bankovkách nevyznám, prosím o informaci, jestli mají nějakou cenu, nebo jen cenu papíru? Dívala jsem se na ebay.de, ale nic moc jsem tam nenašla. Ty čtyři 10 ti markovky vlevo nebyly v oběhu.

A ještě tady mám od kamarádky nějaké říšské marky, ale kvalita ??? (viz. foto). Jakou to prosím vás může mít cenu?

Předem děkuji za odpověd.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
K těm NDR markám: 80 DEM = 240 Kčs = (dnešních odhadem) 2.400 Kč. Prodejní cena bude o hodně nižší. Ale pořád jste na tom lépe než já, který si kdysi odložil "hezkou stomarkovku" (byla jenom lehce přeložená).

S cenami neporadím, na to bude někdo jiný.
Registrovaný uživatel
Za ty 10 M vlevo by mohlo být 80 - 100kč/ks, ostatní pár desetikorun. Ty hnědé 5 marky jsou 7 místné, tak stovku za obě, ostatní nevím, nesbírám. Třeba určí někdo další.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Díky oběma za odpověď, třeba mi k tomu ještě někdo napíše.
PS: Podle Majklových počtů musím říct: "Škoda, že jsem tehdy byla tak pomalá a nestihla jsem to utratit všechno" :) :) :)
Registrovaný uživatel
Prosím o určení a případné ocenění.
Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Německé bankovky, prosím o ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1