Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Neprakta Winter - tuš, akvarel

Vykupminci.cz
Numisargo

Neprakta Winter - tuš, akvarel

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám už dlouho tento obraz a ráda bych ho dala někam do aukce. Bohužel vlivem času není v příliš dobrém stavu, ráda bych ho dala někam odborně ošetřit a přepaspartovat. Nemáte prosím typ na někoho, kdo se tím zabývá? Děkuji a zdravím Klára

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Napište mi prosím kontakt na email jenisj@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nebo radši rovnou na
slavikcek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Radil bych nedávat to nikam restaurovat.

Náklady na restaurování překročí u tohoto autora hodnotu díla. A nebo výrazně sníží hodnotu výdělku za následné vydražení v aukci.

V aukci toto dílo tak jak je, může dosáhnout mezi 10ti a 15ti tisíci korunami.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem ochoten od Vás kresbu v tomto stavu zakoupit v hotovosti za Vaši cenu. Předem děkuji za Vaši odpověď.
Registrovaný uživatel
Ještě v případě, že Vás moje nabídka oslovila, přikládám svůj email: m.brixi@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
pokud jste náhodou obraz ještě neprodala - měl bych zájem. Případně bych ocenil i info, kdyby jste jej dávala někam do aukce. Moc děkuji :D
můj mail: jiryk@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Neprakta v aukci. https://aukceneprakta.rajce.idnes.cz/Neprakta_-_Pozustalost
Registrovaný uživatel
Pěkná sbírka.
Registrovaný uživatel
Vzpomněl jsem si, jak jsem byl v období dospívání paf z těch Nepraktových odhalených prsatic :-).
Registrovaný uživatel
Pochybuji, že to někdo koupí jako celek:

https://baggira.aukceobrazu.eu/grafiky/detail/13591/?categorie_id=68&state=normal&_fid=ck5r&fbclid=IwAR2y4I956uHDuJmE-AkemRFMmYyMuH_nDCeL1VMlZyvYygI28iJkeqsF1UA

Pokud ovšem to zase nebude nějaký fake prodej, jako že se to prodá, aby se zvýšila cena autora atd.
Registrovaný uživatel
Nepraktove kresby mam rad, skoda ze to nerozdelili aspon na listy, to by som na niektore prihodil... :(
_______________
Registrovaný uživatel
Jaké listy? Vždyť je to jen jedna kresba.
Registrovaný uživatel
Aka jedna kresba? Pozrite sa na odkaz hore ake kvantum kresieb sa tam nachadza (spolu 1210 listov)!! :roll:
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) ferko f v 22. 7. 2023, 14:26. »
Registrovaný uživatel
Vopetr napsal
Jaké listy? Vždyť je to jen jedna kresba.



Pozůstalost Jiřího Wintera - Neprakty
popis: Soubor 1210 listů - archů, obsahujících v součtu násobně více jednotlivých kreseb
Registrovaný uživatel
Pardon. Tak to se omlouvám, já myslel tu úvodní kresbu, toho odkazu na aukci jsem si nevšiml.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Neprakta Winter - tuš, akvarel

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1