Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » NEREALIZOVANÉ NÁVRHY PAPÍROVÝCH PLATIDEL 1918-1988

Vykupminci.cz
Numisargo

NEREALIZOVANÉ NÁVRHY PAPÍROVÝCH PLATIDEL 1918-1988

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nemá náhodou niekto túto literatúru?
Registrovaný uživatel
Zišla by sa aj mne, ale na Aukre ide za neskutočnú cenu. Nemá niekto aspoň skeny? Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Když máš knihu, scany netřeba... :twisted:
Registrovaný uživatel
Tuhle literaturu vlastním, ale je v ni celkem 102 stran / bez reklam a dodatků 87/ Takže nascanovat to by byl asi problém.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Zišla by sa aj mne, ale na Aukre ide za neskutočnú cenu. Nemá niekto aspoň skeny? Ďakujem.
TAk pro zajímavost, na kolik publikace vyšla?
Registrovaný uživatel
V decembri na aukru za 300 kc, to som nestihol kupit a teraz je na aukru okolo 500 kc.
Registrovaný uživatel
(Číslo aukce 908324497) ešte neskončila, ale naposledy to nebolo o nič lepšie..
Registrovaný uživatel
To je pěkné, já za ni dal 60 Kč.
Registrovaný uživatel
trava napsal
To je pěkné, já za ni dal 60 Kč.

Tak tak, literatura se vyplatí kupovat na aukcích ČNS :) (mě stála dvacku :))
Registrovaný uživatel
Chlapi, to mi tu ani nepíšte. Na tom našom slovensku nieje nič, alebo za ťažké eurá.
Registrovaný uživatel
Jo jo, To je tak trochu důsledek toho Eura. Přece to nebudou prodávat za 1 nebo 2 Euro. To by bylo trapné.
Registrovaný uživatel
A ještě jednu drobnost. Na podzimní aukci ČNS papírová platidla byly různé knihy i v cizích jazycích, aukčníkatalogy, medaile a td na hromadě na rozebrání a to ZDARMA.
Registrovaný uživatel
rihav napsal
trava napsal
To je pěkné, já za ni dal 60 Kč.

Tak tak, literatura se vyplatí kupovat na aukcích ČNS :) (mě stála dvacku :))

Také jsem ji platil asi 30Kč cca 2 roky zpátky :D
Registrovaný uživatel
Budeme tomuset nakoupit a hodit na Slovensko za TVRDÉ. Ne nic ve zlém, ono je trochu rozdíl, mezi sběratelskou veřejností u nás a na Slovensku. A proto se nedivím, že se ta literatura špatně na Slovensku shání. Není kolegům co závidět. Jestli na nějakou literaturu za rozumný peníz narazím, tak ji vemu a pošlu za hranice.
Registrovaný uživatel
Trava, ak máš tu publikáciu NEREALIZOVANÉ NÁVRHY PAPÍROVÝCH PLATIDEL 1918-1988, nie je tam náhodou popis mojej dnešnej bankovky?
Inak pre všetkých čo vlastnia túto knihu. Bol by pre Vás problém knihu požičať ( poslať poštou ), následne do pár dni by som ju vrátil. Nemám kde ju kúpiť, ale vie niekto kde sa dá zohnať?
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Trava, ak máš tu publikáciu NEREALIZOVANÉ NÁVRHY PAPÍROVÝCH PLATIDEL 1918-1988, nie je tam náhodou popis mojej dnešnej bankovky?
Inak pre všetkých čo vlastnia túto knihu. Bol by pre Vás problém knihu požičať ( poslať poštou ), následne do pár dni by som ju vrátil. Nemám kde ju kúpiť, ale vie niekto kde sa dá zohnať?

Pokud jsem se dobře díval, není tam. Jinak knihu/brožuru rád zapůjčím.
Registrovaný uživatel
rihav, bol by som ti velmi vdacny ovsem ak ti nevadi postovne, urcite by som sa rad odvacil.
Registrovaný uživatel
OM té koruně tam není nic.K zapůjčení publikace asi tolik. Myslím, že by to nebyl problém, ale když vemete poštovné vcelku slušné váhy tam a zpět, tak si myslím,že by jste měli vydržet, začínají se rozjíždět jarní aukce poboček ČNS, ožná se něco objeví.
Registrovaný uživatel
Zo zaplatenim postovneho nemam problem. Preposlanim knihy naspet majitelovi dam pod list 100 Kc (alebo ciastu zodpovedajuca postovnemu)
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Zo zaplatenim postovneho nemam problem. Preposlanim knihy naspet majitelovi dam pod list 100 Kc (alebo ciastu zodpovedajuca postovnemu)

Muj email je vasek.riha(zavinac)gmail.com Posli mi adresu a ja poslu tu knizku :)
Registrovaný uživatel
neblbněte , tuhle knihu vydala naše pobočka ČSN Hradec králové, třeba tam máme ještě nějaký výtisky dejte mi tejden , máme schůzku , dám vědět
Registrovaný uživatel
Zatial vdaka za snahu.. bolo mi ponuknuty scan knihy v pdf subore. Hadam zajtra to bude na nete. Poslem link aj pre ostatnych.
Registrovaný uživatel
jhkr : keby sa podarilo nieco budem vdacny.
Registrovaný uživatel
jhkr napsal
neblbněte , tuhle knihu vydala naše pobočka ČSN Hradec králové, třeba tam máme ještě nějaký výtisky dejte mi tejden , máme schůzku , dám vědět
Honzo, je možné se nějak k vám přihlásit - vstoupit mezi členy?
Registrovaný uživatel
jedu tam 20. 2. v poledne, přiď nebo přijeď ke mně

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » NEREALIZOVANÉ NÁVRHY PAPÍROVÝCH PLATIDEL 1918-1988

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1