Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » neznámý autor

Vykupminci.cz
Numisargo

neznámý autor

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den.nedokáže někdo rozluštit tuto signaturu?lepší foto bohužel nemám.děkuji Roman.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
259 příspěvků a nevíte, že se sem k dotazu přikládají i fotky celého obrazu? Nejde o nějakou severskou krajinu?
Registrovaný uživatel
Já to buhužel nemám doma,ale je to prý malované moře.
Registrovaný uživatel
Tipuji: Vassilij Levi
Registrovaný uživatel
Jo , to je hezké .Takhle kdosi dělal tzv. umění akce . Přivezl muže k moři
se zavázanýma očima , posadil jej zády k moři , odvázal mu pásku a před něj postavil zrcadlo . Sedící muž moře slyšel , cítil jeho vůni , byl u něj , ale viděl jej jen v zrcadle .
Člověče, zakladateli tohoto vlákna ,Vy jste nám neposkytl to moře ani v odraze zrcadla, Vy nám řeknete , že je to " prý moře " , my dokonce vidíme kousíček jakési snad pískové pláže , ale můžeme se dohadovat o tom , o jaké moře jde . Je to moře rozbouřené, klidné , melancholické , či je to voda jako olej ?. Chlape , Vy jste ve mně zanechal hluboké frustrace. Příště celé obrazy!!!!
romario napsal
Já to buhužel nemám doma,ale je to prý malované moře.
Registrovaný uživatel
Spomínate tu more,tak trocha zábavy... :)
Zo zoznamu morí od petrarca sa mi tam nehodí ani jeden názov,možno melancholickonočné..Ak to teda je mesiac,tá žltá guľa.
Že to more je viem,pretože obraz má názov:Zadumaný pri mori.
Asi ten Maur nad niečím uvažuje,či kto to tam sedí..Je dosť divný.. :roll:
Zhruba A4,nemeral som.Signovaný nie je.Viem kto to spáchal,spolu s názvom to tam je napísané,len to je zakryté,pretože do rámu som si ho dal dať ja a je to pod tým ochranným papierom.Myslím,že Hamza,ale keď som to kedysi hľadal,tak som nič nenašiel.

Ináč Roman,dal si zapeklitú otázku.Trest Ťa neminul.. :P
A prdelky neobídu ani toto dielko,ale nevadí.Ako som napísal-trocha zábavy-nezaškodí.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
O čem tak ten čudný maur může uvažovat , než o ilegální imigraci.
stani napsal
Spomínate tu more,tak trocha zábavy... :)
Zo zoznamu morí od petrarca sa mi tam nehodí ani jeden názov,možno melancholickonočné..Ak to teda je mesiac,tá žltá guľa.
Že to more je viem,pretože obraz má názov:Zadumaný pri mori.
Asi ten Maur nad niečím uvažuje,či kto to tam sedí..Je dosť divný.. :roll:
Zhruba A4,nemeral som.Signovaný nie je.Viem kto to spáchal,spolu s názvom to tam je napísané,len to je zakryté,pretože do rámu som si ho dal dať ja a je to pod tým ochranným papierom.Myslím,že Hamza,ale keď som to kedysi hľadal,tak som nič nenašiel.

Ináč Roman,dal si zapeklitú otázku.Trest Ťa neminul.. :P
A prdelky neobídu ani toto dielko,ale nevadí.Ako som napísal-trocha zábavy-nezaškodí.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ne, přemýšlí nad tím, kolik si účtovat za převoz.
Registrovaný uživatel
Takže vlastně ani nesní , pouze cynicky a chladně kalkuluje.
Pavel_III napsal
Ne, přemýšlí nad tím, kolik si účtovat za převoz.
Registrovaný uživatel
Tak čo špekuluje..Má tam loď,tak hurá na to..Možno nevie plachtiť.. :D
Ten obraz je z doby,keď sme ešte my emigrovali tam,nie oni (imigrovali) sem..
-s-
Registrovaný uživatel
Aha,tak to je prevozník.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Takže vlastně ani nesní , pouze cynicky a chladně kalkuluje.
Pavel_III napsal
Ne, přemýšlí nad tím, kolik si účtovat za převoz.

Dumá...Je to tam napísané.
-s-
Moderátor
Dumá nad tím kolikrát a kolik jich heště bude muset převézt než si bude moci koupit novou jachtu. Takže chladně kalkuluje, ale zadumaně, neb je poněkud znaven.
Registrovaný uživatel
Všade ich vidíte.. :roll: A nakoniec to bol (je) nejaký turista od nás,alebo od vás na Jadrane.Je opálený-spálený a je tma.Tak vyzerá ako Somálec.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Je to Somálec.
Registrovaný uživatel
Nie je na Somálca moc obézny?
-s-
Registrovaný uživatel
Ešte mám jedno more,resp.vodnú plochu,aspoň myslím.Neviem,či to nad tou vodou je to tak často spomínané nebo,alebo peklo.. :mrgreen: Prikláňam sa k peklu.Potom by to ale všetko (historicky) bolo naopak.. :roll: Odhadujem,že sa jedná o západ slnka,červánky.Tak to u vás voláte.
Odhadujem duševné rozpoloženie autora v čase tvorby tohoto dielka tak na 2,45 promile alkoholu v objemovej jednotke krvi.. :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jak říká básník " A co třeba slunce , to není pozér ? Večer se jde utopit s obrovskou parádou a bengálem a ráno , ráno vstává - jakoby nic."
Václav Hrabě , 5.3, vzpomeneme, že je to 53 let od jeho dosud nevyjasněné smrti.
stani napsal
Ešte mám jedno more,resp.vodnú plochu,aspoň myslím.Neviem,či to nad tou vodou je to tak často spomínané nebo,alebo peklo.. :mrgreen: Prikláňam sa k peklu.Potom by to ale všetko (historicky) bolo naopak.. :roll: Odhadujem,že sa jedná o západ slnka,červánky.Tak to u vás voláte.
Odhadujem duševné rozpoloženie autora v čase tvorby tohoto dielka tak na 2,45 promile alkoholu v objemovej jednotke krvi.. :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já bych se s dovolením vrátil k úvodnímu dotazu a svému následnému tipu podepsaného autora . Jednu fotku obrazu moře, který namaloval V. Levi, přikládám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Děkuji moc za Vaši pomoc.Bude to opravdu tento autor.Dík.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » neznámý autor

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1