Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Nikde to nemozem najst..

Vykupminci.cz
Numisargo

Nikde to nemozem najst..

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, prosim vas potreboval by som pomoct nakolko nemozem najst nikde informacie ohladom tychto prilezitostnych listov. Nasiel som znamky ale nie taketo listy a som zmeteny nakolko v jednom filatelistickom obchode mi povedali ze to nema cenu .. niektore maju svoje peciatky ktore patria k danej udalosti a niektore peciatky maju napisane prvy den vydania. Prikladam aj link na video. Dakujem za informacie. https://www.youtube.com/watch?v=seK1pdXI1Tw

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jedná se o "nálepní listy". Zájem o ně a tržní cenu si netroufnu odhadnout, protože je nesbírám.
Registrovaný uživatel
ok takze pokial su znamky nalepene a maju peciatku uz su "znehodnotene" resp. sa jedna uz o kategoriu nalepne listy a to sa nepovazuje uz za znamky ak tomu dobre chapem ? Dakujem za informacie. :)
Registrovaný uživatel
Razítkované známky můžou být na obyčejných dopisech, dopisech FDC, pamětních listech, nálepních listech, na různých ústřižcích s pamětním razítkem atd.
Registrovaný uživatel
Dakujem. Ja som to skor myslel v tomto pripade ze vlastne nalepny list ma mensiu hodnotu ako cista nenalepena znamka bez razitka.
Registrovaný uživatel
Cenu razítkovaných známek na nálepních listech bych tipoval na úrovni razítkovaných známek. Ale nikdy jsem o ně nezajímal, takže je to můj osobní odhad. Zkuste si na internetu najít nějaké aukce a zadejte "nálepní listy".
Moderátor
No asi takto- o valnou většinu nálepních listů opravdu není zájem. Vycházely ve velkých nákladech k různým příležitostem. Zajímavostí tam bylo právě to pamětní razítko. Problém je v tom, že sběratelé sbírají nálepní listy nějak spřízněné se svým okolím. No a ti už takové věci mají. Na burzách se listy kupí někde v rohu na stole a cena bývá okolo deseti korun a je jedno, k jaké příležitosti to bylo vydané. Sem tam se najde nějaká lepší věc nebo prodané za větší peníze právě od toho, kdo to shání a nechce se mu hrabat na burzách anebo jsou na nálepních listech nějak zajímavé známky (velice málokdy).
Registrovaný uživatel
Dakujem vam velmi pekne za informacie velmi mi to pomohlo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Nikde to nemozem najst..

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1