Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » Nové dvacetikoruny k výročí republiky

Vykupminci.cz
Numisargo

Nové dvacetikoruny k výročí republiky

Moderátoři: barbar, Charon, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ne v klasickych sadach 1kč - 50kč tyto 20 koruny bohuzel nebudou.
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
řekl bych ,že budouhttps://ceskamincovna.cz/sada-obeznych-minci-2019---20-kc-rok-meny-stand-1446-11552-d/
Registrovaný uživatel
pepe2 napsal

Jedna se o sadu bk 6X 20,-
Registrovaný uživatel
aha,díky
Registrovaný uživatel
Ahoj taky jsem si vystál frontu v Hradci Králové. A mám 7 mazlíků.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Předem avizuji, že se nejedná o propagaci aukce, ale to se prostě musí vidět :shock: :roll:

10 Kč malé kč, chápu, že je to velmi vzácná mince, ale toto je pořádný úlet..
https://aukro.cz/10-kc-1993-male-kc-velmi-vzacna-a-hledana-6942362774?tab=more-history
Registrovaný uživatel
:D tvl
Tam se někdo upsal na aukru ne?
Registrovaný uživatel
Fronta na dvacky, to mě dostává :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
to se nedá pochopit.. za tu cenu by jich kupující mohl mít klidně 5 v RL, možno i více. Asi právě chytl jackpot ve sportce :D
Registrovaný uživatel
kabesl bude to fejk aukce, má tam zrušený příhozy..možná si z toho lidi dělaj prdel..na aukru je to normální.
Registrovaný uživatel
kabesl napsal
to se nedá pochopit.. za tu cenu by jich kupující mohl mít klidně 5 v RL, možno i více. Asi právě chytl jackpot ve sportce :D


Šak mu stejně zkoroduje a oloupe se :roll: :D
Registrovaný uživatel
bossi no když jí hodí do záhonku tak jo.
Registrovaný uživatel
tak to si dělá dobrou propagaci a srandu..
Dám si to do sledování, abych viděl jak to skončí. To jsem si myslel, že mě už dnes nic nepřekvapí :D
Registrovaný uživatel
dle popisu mince a pravopisu prodejce, to zrovna myslitel nebude...
Registrovaný uživatel
Mince se velmi často objevují v oběhových stavech s těžkými známkami 26-ti let oběhu - tato je však nadprůměrně krásná se zbytky ražebního lesku v plochách!

:shock:

SOUKROMÝ PRODEJ MOJICH PŘEBYTKŮ
:lol:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
dle popisu mince a pravopisu prodejce, to zrovna myslitel nebude...


To se dá poznat myslitel podle pravopisu jo?
Jinak popsaný to má naopak velmi dobře. Lže jako když tiskne :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Má v aukcích x vzácnejch mincí, rozklikl jsem tři a u všech figuruje jako vítěz nebo tahoun nick
M...1 (0) ...

škoda slov.
Registrovaný uživatel
Je to jasné. Predajca niekoho pekne nasral a ten sa rozhodol osladiť mu všetky jeho aukcie (nicky s nulovými hodnoteniami). A aukro zasiahne (ak vôbec zasiahne) až budúci týždeň. Jediné čo mi tam nesedí je ten najvyšší príhod 1.000.200 Kč, ktorý urobil kupujúci t...s s 270 hodnoteniami. Takže žiadny fejkový profil to určite nebude :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Marne hledam datum, kdy uvidi svetlo sveta sada PROOF pametnich 20,-
melo by to byt v breznu.
Registrovaný uživatel
wuttke napsal
Marne hledam datum, kdy uvidi svetlo sveta sada PROOF pametnich 20,-
melo by to byt v breznu.



Už je jedna na aukru...jinak všude vyprodáno...myslím že se čeká, jak to bude s první cenou a pak se zbytek prodejců vytasí...není mi jasné, jak se mohlo 3000ks tak rychle vyprodat (na ČM jsem čekatel) a u zbytku prodejců to bylo snad vybráno od začátku...:-(
Registrovaný uživatel
Původně měl být 2000 sad, ale pro velký zájem se přidělalo dalších 1000.
Původně měly být v březnu. Přesto je vše beznadějně vyprodané.
Registrovaný uživatel
snukr napsal
Už je jedna na aukru...jinak všude vyprodáno...myslím že se čeká, jak to bude s první cenou a pak se zbytek prodejců vytasí...není mi jasné, jak se mohlo 3000ks tak rychle vyprodat (na ČM jsem čekatel) a u zbytku prodejců to bylo snad vybráno od začátku...:-(


Jsem také na čekačce (několik měsíců a nejspíš jeden z prvních), ale silně pochybuji, že se dočkám. Nevěřím totiž, že to funguje nějak transparentně a čekatelské objednávky se zpracují automaticky při původně neodebraných objednávkách. Neodebrané přebytky zmizí v rukách spekulantů napojených na českou mincovnu...
Registrovaný uživatel
Kapitan_Misa napsal
snukr napsal
Už je jedna na aukru...jinak všude vyprodáno...myslím že se čeká, jak to bude s první cenou a pak se zbytek prodejců vytasí...není mi jasné, jak se mohlo 3000ks tak rychle vyprodat (na ČM jsem čekatel) a u zbytku prodejců to bylo snad vybráno od začátku...:-(


Jsem také na čekačce (několik měsíců a nejspíš jeden z prvních), ale silně pochybuji, že se dočkám. Nevěřím totiž, že to funguje nějak transparentně a čekatelské objednávky se zpracují automaticky při původně neodebraných objednávkách. Neodebrané přebytky zmizí v rukách spekulantů napojených na českou mincovnu...


Já to mám to samé, několik měsíců na čekačce a v podstatě taky hned, jak to tam dali. Ostatní prodejci, co to nabízí, to mají vyprodané hned od začátku, tam nebyla ani možnost. No, a máme tu první prodanou sadu na Aukru za závratných 7000 Kč, tak jsem zvědav, kdo to z prodejců vyhodí první za tuhle cenu. Taky už nevěřím na férovost prodeje, zmizelo to mezi spekulanty a normální člověk se k tomu nemá šanci dostat.A za 7000 to fakt nechci :-( To si radši koupim něco z první republiky v top stavu :-)
Registrovaný uživatel
Citovat
Já to mám to samé, několik měsíců na čekačce a v podstatě taky hned, jak to tam dali. Ostatní prodejci, co to nabízí, to mají vyprodané hned od začátku, tam nebyla ani možnost. No, a máme tu první prodanou sadu na Aukru za závratných 7000 Kč, tak jsem zvědav, kdo to z prodejců vyhodí první za tuhle cenu. Taky už nevěřím na férovost prodeje, zmizelo to mezi spekulanty a normální člověk se k tomu nemá šanci dostat.A za 7000 to fakt nechci :-( To si radši koupim něco z první republiky v top stavu :-)


Jj, i já jsem na tom stejně, ale 7000,- ani náhodou, tak to mi bude bohužel tato sada chybět, co nadělám :( . Už mi v proof chybí dvě, tak mi budou chybět tři :) .

Taky jsem to u mincovny prošvihla, spoléhala jsem na to, že mi přijde mailem emisní plán na 2019, no nepřišel. Občas jsem na to mrkla, ale zrovna okolo toho 12. 12. 2018 nebyl nějak čas, zjistila jsem to až 30. 12., takže pouze jako náhradník.
Když jsem se ptala na mincovně, na jaké pozici náhradníka jsem a jak to vypadá, tak jsem dostala asi takovouto odpověď: ¨Pozici náhradníka bohužel nevíme, protože to není vedeno pod jmény, ale v žádném případě s tím nepočítejte¨, pěkná odpověď :mrgreen: , jen jsem se nedozvěděla, jak ví, že to nedostanu, když neví, na jaké jsem pozici náhradníka :mrgreen: .
Registrovaný uživatel
A ještě bych dodala, že mám naprosto stejný názor na ¨zmizelo to mezi spekulanty a normální člověk se k tomu nemá šanci dostat¨, protože 3000 ks proof je docela hodně, většina sad, které se vydávaly v tomto počtu, jsou normálně u obchodníků dostupné a někdy i za nižší cenu, než byla původní nákupní.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » Naše mince » Nové dvacetikoruny k výročí republiky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1