Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Noviny rok 1944

Vykupminci.cz
Numisargo

Noviny rok 1944

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Likvidovala jsem veci meho otce... byl tak trochu hromaditel. Maji nejakou cenu tyto noviny?
4ks vytisku Český dělník ... rok vydáni 1944
1x brezen 1944
2x duben 1944
1x cervenec 1944

(Nemam to nejlip nafocene, ale snad mi to projde.)
Dekuji za alespon nejake nazory

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pak mam jeden vytisk novin Nedělní list ze 7.5.1944

(Vsechny noviny jsou "stare a "prectene - ci octene", ale byly dlouha leta v deskach v suche skrini)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
O novinách Český dělník jsem v životě neslyšel. Asi je to tak nacistické, že to nikdo soudný nekupoval. :) Ale jako historická zajímavost to dnes bude i poučné.
Moderátor
Měl bych zájem
milan.heczko@yahoo.com
Děkuji
Registrovaný uživatel
A pak mam (nevim snad 6 ks, nemam je ted u sebe) nemeckych novin. Nemecky neumim, ale mam pocit, ze si je otec privezl z Reichu, kde nejakou dobu behem valky pracoval ... Jsou z roku 1943-1944.
Mam foto i otevrenych, ale nevim proc mi nejde nahrat. Jeste se pak pokusim.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
O novinách Český dělník jsem v životě neslyšel. Asi je to tak nacistické, že to nikdo soudný nekupoval. :) Ale jako historická zajímavost to dnes bude i poučné.


To nevim ... ja jen z bytu likvidovala "tisic veci" a tak jsem je mela v ruce, obsahove jsem to nezkoumala. Vyhledavac mi o novinach taky nic nerekl. Dneska uz se nemam koho zeptat jak se k nam dostalo. Otec urcite nebyl nacisticky fanda... jen vim, ze byl hromaditel.
Registrovaný uživatel
Tady mam ty noviny otevrene, ale koukam, ze fotky jsou tak spatne, ze se z toho stejne neda cist. Asi jsem marna.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslím, že noviny Český dělník byly noviny vydávané pro totálně nasazené dělníky v Říši a byly ke koupi tamtéž. Nevím, jestli byly k dostání i v Protektorátu.
Registrovaný uživatel
Diky, to by sedelo.

Je tam taky psano:

Redakce...Hybernska 7, administrativa Vaclavske namesti 23
« Poslední úpravu provedl(a) Kousalka v 26. 11. 2018, 19:10. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Noviny rok 1944

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1