Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » novy katalog BuM ?

Vykupminci.cz
Numisargo

novy katalog BuM ?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Az kdyz jsem byl uz na ceste zpet domu, jsem si vsimnul, ze brozure k Sberateli byla zminka o krtu nejakeho noveho Pofis katalogu BuM a pro predplatitele ho davali zdarma ... vo co go ? :-)
Registrovaný uživatel
jeste nedavno na aukru nabizel Flaska take novy katalog BuM za 800,- ale p. Stafl mi ho nedoporucoval, pry vyhozene penize
Registrovaný uživatel
Pokud myslíš katalog od Krejného a Haimanna za 880kč. Ten jsem nedávno koupil. Oproti kat. pofis v něm nejsou celiny a celistvosti ,příl. a stroj. razítka. Tabulka pošt. sazeb. Perfiny jen zběžně. Má jiné členění kuponů. Půl katalogu je o DV. Rohové čtyřbloky můžeš přiřadit k td. Mám katalog Engel z r.1999 a tenhle je obsáhlejší. Oproti pofisu má navíc podrobněji poštovní nálepky, zkusmé tisky a podrobněji terezín.
Moderátor
Mám takový dojem, že s Krejným jsem se před časem párkát potkal (prodával mi nějaké Heydrichy). Zastihl jsem ho zřejmě ve fázi redakční přípravy tohoto katalogu. Tedy, musím říct, že jsem ještě nezažil někoho, kdo by se takovým až "fanatickým" nadšením a vervou "nimral" ve všech těch protektorátních deskových vadách a určování typů desek. Měl tenkrát zrovna v "práci" lipové ratolesti a klábosili jsme o tom u kafíčka a cigárek asi 3 hodiny...
Docela by mě ten katalog zajímal...
Registrovaný uživatel
jo to bude on, pulkilovy macek :-) mimochodem Engel vydal letos v breznu aktualizovany katalog na DV, k mani na e-bay za 15 ojro, silne o nem uvazuju
Registrovaný uživatel
Já ho mám a nemyslím si, že by byl špatný, jenom jsou na mé oči ty obrázky trochu malé. No a pokud se to dá dohromady s monografií p. Zvoníčka, tak pro sběratele BuM si myslím, že je to moc záslužná a pěkná věc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » novy katalog BuM ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1