Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Nový magazín pro sběratele mincí www.mince.info

Vykupminci.cz
Numisargo

Nový magazín pro sběratele mincí www.mince.info

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Administrátor
Tak jak jsem sliboval tak take plnim. Oteviram pro Vas novy magazin pro sberatele minci. Naleznete ho na adrese http://www.mince.info

Preji prijemne pocteni a prosim kazdeho kdo mi muze s obsahem pomoci posilete nam sve clanky na nas email.
Administrátor
Magazin je v zacatcich, ale verim, ze ma neco takoveho smysl.
Administrátor
Halo kolegove nikdo se k tomuto pocinu nehlasi? No teda ja myslel, ze mi pomuzete. :-) Chcete magazin - casopis o mincich primo na internetu?
Registrovaný uživatel
Jak je to ze zveřejňováním článků z novin? Šlo by to, kdyby tam byl uveden autor? Nebo by jsme na to museli mít autorská práva? Mam tu pár zajímavých článků, které jsem občas někde vystříhnul nebo dostal...
Administrátor
Tak na to je potreba minimalne souhlas autora. Co kdyby si nekdo vzal novinky a zverejnoval nove mince ze sveta?
Administrátor
j-marc, Archypov, Robbie, facctory, kacuro, Krtek, vestar, grofik, Topa77, patason, numismat, Matej, rihav, elle, opelomega36 a dalsi aktivni uzivatele pomozte zalozit mince.info.
Registrovaný uživatel
jsem vlastně teprve začátečník, vždyť mince sbírám aktivně jen přes rok a půl, nemůžu nikomu dávat moudra :( ale ten článek o hledání nějaký časem spáchám, jak jsem slíbil ;)
Moderátor
Určite pomôžeme.
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
j-marc, Archypov, Robbie, facctory, kacuro, Krtek, vestar, grofik, Topa77, patason, numismat, Matej, rihav, elle, opelomega36 a dalsi aktivni uzivatele pomozte zalozit mince.info.

Ja rad pomuzu, ted mam lehce fofry, ale jestli se o nejakej clanek pokusim, dam urcite vedet :)
Registrovaný uživatel
wow Zdenek, nestíham sledovať ako to všetko stíhaš. Tiež rád pomôžem. Hneď ako sa mi niečo zaujímave dostane pod ruky, prepošlem... ;)
Administrátor
Matej take to nekdy nestiham. Tak pro vsechny kdybych nahodou se tu dlouho neukazal nebo neodpovidal na emaily tak je to pracovni vytizeni :-). Tesim se, ze mince.info vychytame.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Nový magazín pro sběratele mincí www.mince.info

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1