Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Numismatické listy

Vykupminci.cz
Numisargo

Numismatické listy

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
oliver napsal
uplne se desim toho, co bude, az budu zase menit adresu.


Toho se neděs, to víš jak dopadne.
Děs se toho až budou měnit informační systém.

Dělám v IT už nějakou dobu a je vždy zábavné když se uživatel diví, že toho zákazníka/partnera by měl mít evidovaného jen jednou a ne 10 krát (a všechny platný).
Registrovaný uživatel
Jen pro informaci - dnes jdou do tisku vsechna cisla NL 2013. Distribuce nejspise pristi tyden.
Moderátor
tak schvalne, prijimam sazky, kdy me dojdou :twisted:

btw., abych jen nespamoval, Folia Numismatica - grosove cislo - je opravdu v tiskarne (uz dlouho, tiskarna jen na prelomu roku obligatne nestiha), tak se muzeme zacit malicko a pomalicku tesit

sazka cislo dva: vyjdou za rok 2013 driv LN nebo FN? :twisted: :twisted: :twisted:
Moderátor
FN !
Registrovaný uživatel
oliver napsal
sazka cislo dva: vyjdou za rok 2013 driv LN nebo FN? :twisted: :twisted: :twisted:


LN = Lidové noviny vychází každý den, takže už dávno vyhrály :lol:

Jinak ale sázím na NL
Registrovaný uživatel
Podle toho, co jsem slyšel, v pátek už jeden kolega viděl hotové výtisky NL, takže je otázka času, kdy budou distribuovány členům ČNS. To se samozřejmě netýká Olivera, ten je dostane až po usilovné telefonické diskuzi :D

To znamená, že jsem asi vyhrál, viz můj předchozí příspěvek :D
Registrovaný uživatel
Dle zatím neověřené informace jsou NL vytištěné (dvě dvoučísla), ale budou se pro úsporu poštovného asi posílat až spolu s Num.časopisem 1-2/2014, který ještě vytištěn není.
P.S . Jsou tam v NL moc pěkné vícery články o groších a penízcích ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 18. 2. 2014, 12:01. »
Moderátor
kacuro napsal
...To se samozřejmě netýká Olivera, ten je dostane až po usilovné telefonické diskuzi :D


Dik, Ty umis potesit. Ja si je koupim v muzeu, tam uz je maji na prodej ;)
Tim padem je budu mit driv, jak vy vsichni, kterym chodi "vcas":

http://eshop.nm.cz/kategorie/numismatika5607168

kacuro napsal
To znamená, že jsem asi vyhrál, viz můj předchozí příspěvek :D


ano, vyhral. dostanes pochvalu pred nastartovanym kompresorem a rozvinutou bojovou zastavou
Moderátor
jinak obsahy jsou zde:

http://www.nm.cz/publikace/archiv.php?id=10&kcislu=68,%202013,%20%C4%8D.%203-4
Registrovaný uživatel
No, někteří už máme oba sešity NL v PDF od Vánoc :lol: :lol:
Moderátor
no to sice jo, ale abych se priznal, tak sem je ani necet a cekam, ze si pekne poctu az v tistene podobe. nejlip na pohodu v kavarnicce s milou obsluhou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mám v práci erární tiskárnu a včera jsem nafasoval 5 kartonů po 5 balících papíru, tak můžu pár desítek čísel vytisknout a distribuovat nelegálně. Třeba ty mé výtisky jednou budou mít sběratelskou hodnotu :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
tak mne napada... kdyby Te zavreli a pak zacali zamestnavat mukli v tiskarnach, mozna by ty numismaticky periodika vychazeli min. o par tydnu driv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:mrgreen: No je pravda, že mám ve skříni skoro stejný počet šanonů s numis. literaturou, když v práci potřebuji něco určit, jako směrnic a pracovních postupů :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Dle zatím neověřené informace jsou NL vytištěné (dvě dvoučísla), ale budou se pro úsporu poštovného asi posílat až spolu s Num.časopisem 1-2/2014, který ještě vytištěn není.
P.S . Jsou tam v NL moc pěkné vícery články o groších a penízcích ;)


Musím říci, že to čekání na nové NL je docela trapné, na to, že si centrála loni zvedla členský poplatek na 600,- a chtějí šetřit poštovné, které jsem si v podstatě mnohonásobně zaplatil, to je celkem tristní ....
Moderátor
neknuc, Ty aspon vis, ze Ti za ty prachy prijdou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to ja si je zas budu kupovat na Aukru nebo sockovat u znamych :evil:
Registrovaný uživatel
To není kňučení, to nadávání na poměry :D
Moderátor
Někdo tě v ČNS drží? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Jo jo, loajalita k této zkostnatělé instituci :lol:
Registrovaný uživatel
Včera jsem psal na ústředí a p. Dubanič mi dal tuto odpověď: NL/2013 i NČ č.1,2/2014 budou do Postservisu navezeny v pondělí k rozeslání.
Moderátor
to zni pro odberatele, kterym z ustredi chodi posta bez problemu, velmi optimisticky. zacinam se dostavat do stavu lehke zavisti, kterou se budu hluboce uzirat nejspis nasledujiciho pul roku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No jo, to nesmíš bydlet v takové díře jako je Brno, kde lišky dávají dobrou noc a pošta tam chodí sotva jednou týdně (viď tenzore ;)). Odstěhuj se ke mně do Oseka, tady mi zvoní pošťačka s obyč dopisy téměř pravidelně kolem 9:00 a cenná psaní mi vozí autem kolem 13 hod. :D :D
Registrovaný uživatel
zdravim ve spolek , mate zajem kouknete zde ...velke mnozstvi Numizmaticke listy , katalogy atd ...
Vse stari cca 1960 az cca 1999

https://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?post=309753&topic=19776#post309753
Registrovaný uživatel
Tak platící členové ČNS nové NL ještě nedostali, ale už se vesele prodávají na aukru :(
Moderátor
Dostali, v pátek jsem měl obě dvojčísla (mimochodem pěkně tlustá) i s Numismatickým časopisem ve schránce.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > »

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Numismatické listy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1