Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Numismatické listy

Vykupminci.cz
Numisargo

Numismatické listy

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Prosimte, dej mi stranou rocnik 1962 a 2013. Predat NL/penize si muzeme vis kde.


Já jsem zjistil, že to datum nebudu moct :|
Moderátor
Nevadi, tak to normalne posli pres CP.. vice pres mail.
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
Já jsem zjistil, že to datum nebudu moct :|


A co kdybys to také sdělil svým spolunocležníkům ;)
Registrovaný uživatel
Mal by som zaujem o kupu časopisov/knih vydavanych SNS a ČNS:

napr. Správy Košice,
Numizmatika
Numismaticke listy Praha,
Sběratelské zprávy Hradec Kralove
Spravodaj Bratislava

a iné pobočkove tlače

v pripade ze mate na predaj nieco mozete mi napisat tu alebo na mail euromince13@gmail.com
Registrovaný uživatel
Ponukam na predaj/vymenu 37 kusov Numismatickych listov Praha.

Rocniky:
1973 .. 3
1974 .. 3-4,5-6
1975 .. 1-2,3-4,5-6 cely rocnik
1985 .. 1,2,3,4,5-6 cely rocnik
1986 .. 1,2,3
1987 .. 1,2,3,4
1988 .. 2,3,4,5-6
1989 .. 1,2,3,4,5-6 cely rocnik
1990 .. 1,2,3,5-6
1991 .. 1,2,3,4,5-6 cely rocnik
1992 .. 2

cena 0,5€ za kus

V pripade zaujmu mi piste na euromince13@gmail.com
Registrovaný uživatel
Mám zájem o 1973/3 a 1975/1,2.Díky.
Registrovaný uživatel
Nechci zakládat nové téma a i když se v tomto případě o "Numismatické listy" nejedná, dovolím si zde napsat pár řádek o časopise "TREND INVEST & HOBBY" jehož číslo 1/2015 jsem před několika dny obdržel a to dokonce 2 krát, aniž jsem si tento časopis objednal (jako příloha zásilky byly vloženy "Investiční & Numismatické noviny, ročník 1, číslo 0, také dva výtisky).
Marně přemýšlím o tom, proč mi SEND poslal dvě stejná čísla ? že by to byla nějaká propagační akce ? když u časopisů nebyla přiložena faktura a přitom cena jednoho čísla činí 99 Kč.
Má někdo podobnou zkušenost jako já ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
SEND je univerzální firma na rozesílání. Co si kdo u ní objedná, to rozešle.
Registrovaný uživatel
Ten casopis a noviny jsem taky dostal. Pres firmu Send jsem jeden cas odebiral Mince a Bankovky, takze nejspis pouzili databazi zakazniku pro zaslani nabidky noveho periodika. Jinak z meho pohledu to na objedani neni, casopis jsem zbezne prosel a prijde mi, ze pulka jsou reklamy na zahranicni aukce a druha pulka clanky o modernich mincich. Ty noviny byly v podobe jake jsem je dostal jen dvoustranka s nejakymi obecnymi clanky.
Registrovaný uživatel
Ahoj, také mi v pátek přišlo číslo 3/2015 aniž bych si ho objednal. Jsem však dlouhodobým předplatitelem SEND na časopis Mince a bankovky. Beru to tedy jako reklamní záležitost.
Registrovaný uživatel
pro doplnění sháním NL: rocnik LXI (2006) číslo 1,4
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Scháním NL ročník 1966. Nebo nebyl by někdo ochotný mi vyfotit a poslat emailem článek z čísla 2 - Svobodová - Dana Svobodová Peněžní poukázky z Domova mládeže v Obořišti? Mám pouze navazující článek z SZ HK 2000, kde je pokračování a rád bych si přečetl i článek původní. Moc děkuji.
Registrovaný uživatel
Muzu ti to nafotit mobilem jestli to staci...
Registrovaný uživatel
To by bylo super, určitě stačí, pokud to půjde trochu přečíst. email by měl být v mém profilu, nechci ho zbytečně kopírovat do diskuse, ať mi pak nechodí spam. Díky!
Registrovaný uživatel
Email mas v profilu skryty...
Registrovaný uživatel
Aha, to se omlouvám, kontroloval jsem to kliknutím na profil, ale asi vidím svůj email, když jsem přihlášený.
Je to: jardapb na seznamu.
Registrovaný uživatel
Všichni mají email automaticky skrytý dokud si ho ve svém profilu sami manuálně neaktivují. ;)
Registrovaný uživatel
jardapb: mas to v mailu...
Registrovaný uživatel
Díky, to je přesně ono
Registrovaný uživatel
Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jak to vypadá s Numismatickými listy. Už se blíží pomalu konec roku 2019 a zatím asi nevyšlo ani první číslo k roku 2018. Vím, že tam je zpoždění takřka trvale, ale přeci jenom se mi subjektivně zdá, že se snad ještě zhoršuje.
Moderátor
ja jen vim, ze tam mam clanek, ktery uz je rok po revizich - tedy "staci jen tisknout". asi to ale nebude pravda o vsech clancich. celkem mne mrzi, ze jeste neni venku. ja zadne avizo nemam, ze by to melo v dohledne dobe byt.

no a online jsou prekvapive stale jen tyto:
https://content.sciendo.com/view/journals/nl/nl-overview.xml?tab_body=container-toc
Registrovaný uživatel
xjert01, buď tak hodný a zmenši si ikonu na předepsaných 65x65
ať to tu neposkakuje ;)
Registrovaný uživatel
Mám na predaj novú knihu, ak by niekto chcel. 40 eur plus pošta.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ospravedlňujem sa dal som to do zlej sekcie. Ak sa dá vymažte môj príspevok
Registrovaný uživatel
Ahoj, nebyl by prosím někdo ochotný mi poslat článek Jana Bobka "Svědectví mincí o české účasti na druhé křížové výpravě" z Numismatických listů č. 3, (1997,) s. 65-76 Předem velmi děkuji za ochotu martinvangelis(zavinac)seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Numismatické listy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1