Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Numismatické osobnosti

Vykupminci.cz
Numisargo

Numismatické osobnosti

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Ahoj, zacal jsem s takovym jak jsem pozdeji zjistil dost nevdecnym ukolem. Ze zacatku se to zdal dobrej napad, nez sem nad tim stravil celej vikend. Chtel jsem dat dohromady par informaci o "nasich numismatickych osobnostech", protoze mi prijde, ze se to nikde moc neresi. Mozna je to nekde v nejake knizce, mozna znate nejaky odkaz... proste kdo chcete, mrknete, kritizujte, poradte, poslete doplnujici informace atd. pokud ma nekdo zajem mi s tim pomoct nejak vyrazne, klidne ho na konci te stranky uvedu v podekovani i s odkazem ;)

http://www.richtera.cz/numismatics/loadframe.html?interest_05.html
Administrátor
Oliver gratuluji je to suprove zpracovany. Pojdte nam pomoci obsahove s prvnim magazinem o mincich www.mince.info. Mohu napriklad toto zverejnit? Vase dalsi prispevky uvitame. Nasi snahou je co nejpestrejsi obsah. Pomuzete nam?
Moderátor
Oliver: Pripíšte si tam osobnosť "Archypov". ;)
Moderátor
Archypov napsal
Oliver: Pripíšte si tam osobnosť "Archypov". ;)

aký neskromný......... ;)
Moderátor
:) :) :)
Registrovaný uživatel
ta stranka co tu napisal .... oliver.... je fakt zaujimava, teda aspon pre mna laika ;)
Registrovaný uživatel
...ano... jinak samořejmě super... jak graficky, tak obsahově :) jen konstatuju...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
ja sa tiež pridám k chvále, tú stránku poznám už dlho...a obsahovo fakt super...
a pokiaľ sa oliver tu na fóre " zabydlí", bude určite prínosom...
Moderátor
Zdenek Jindra napsal
Oliver gratuluji je to suprove zpracovany. Pojdte nam pomoci obsahove s prvnim magazinem o mincich www.mince.info. Mohu napriklad toto zverejnit? Vase dalsi prispevky uvitame. Nasi snahou je co nejpestrejsi obsah. Pomuzete nam?


Dik. Nevim, jestli si musime vykat, ja na tom netrvam. Nejsem proti pomoci se zminovanym magazinem (vim o nem a drzim mu pesti), ale na druhe strane chci mit na strankach neco, co nemaji ostatni - o tom to je, takze je to takove "slozite". Pokud ale vymenime clanek za clanek (nebo jine informace - domluvme se na necem) a pod temi clanky dame baner a odkaz na stranku z niz to bylo "se svolenim prevzato z ...", tak by se to asi zkousnout dalo. nebo to zpracujme a dotahneme spolecne dokonce. prace je tam vic nez dost (kdyztak pozdeji rozvedu). zkratka, jsem ochoten spolupracovat, ale chci na tom i neco "vytezit"...
Registrovaný uživatel
Tady máš Cachovu fotku:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Numismatické osobnosti

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1