Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Objednávka mi mincovně (mint.cz)

Vykupminci.cz
Numisargo

Objednávka mi mincovně (mint.cz)

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Asi před 14 dněma jsem si tam objednal 2 pamětní mince a 2 sady oběžních mincí a pořád mi nic nepřišlo. Jaké máte vy zkušenosti? Mám pořád čekat nebo to mam objednat znova....?
Moderátor
no ja tam objednavam uz par let zpatky po zverejneni emisniho planu vzdycky na celej rok dopredu takze muzu rict ze spozdeni je u nich bezne.Ale urcite neskodi poslat mail a pozeptat se jak tvoje objednavka vypada.
Registrovaný uživatel
Včera večer, jsem jim tam psal a prej vyřizují objednávky postupně.. to by zajímalo, co tam s nima dělaj, že jim to tak trvá
Registrovaný uživatel
Noo... než to vyrazí přece :D To trvá ne... :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Noo... než to vyrazí přece :D To trvá ne... :D


To to tam ale razí ručně né :lol:
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: :mrgreen: heheh... Noo :) Kdo ví co tam s tím dělají...

Jenom jestli to náhodou neposílají razit někam do Vietnamu, tak než to přijde zpátky tak to trvá :shock: ... :D 8)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
s tými razbami niekde vonku by som sa ani nedivil...bežná praktika...
Registrovaný uživatel
opelomega36 napsal
Asi před 14 dněma jsem si tam objednal 2 pamětní mince a 2 sady oběžních mincí a pořád mi nic nepřišlo. Jaké máte vy zkušenosti? Mám pořád čekat nebo to mam objednat znova....?


Mám velice špatné zkušenosti co se rychlosti týče. Ale ono to nakonec přijde. Mailem popohnat, někdy i telefonicky.
Registrovaný uživatel
Přesně tak, mám u nich rekord 4 měsíce, teď čekám už další tři, ještě počkám do října na zlatou minci Plzeňského pivovaru a zase jim tam udělám rozruch, ty čekací doby mne jednou zničí. A navíc je mincovna dražší, než někteří internetoví prodejci:(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Objednávka mi mincovně (mint.cz)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1