Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím , určil a ocenil by někdo tento obraz ne zrovna v nejlepším stavu ? Nález na půdě , 43 x 52 , díky .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikdo neví co je to za malíře ?
Registrovaný uživatel
Bude to nějaký Ferdinand Bartl, který ovšem není tak známý, aby se o něm něco psalo, event. byl od něj prezentován jiný obraz.
Na úplného samouka to nevypadá, si myslím.
fm
Registrovaný uživatel
Díky , takže bezcenný , dal jsem to sem abych třeba nevyhodil nějakou mistrovskou práci , je lepší se raději zeptat než to skončí v kontejneru .
Registrovaný uživatel
samo napsal
Díky , takže bezcenný , dal jsem to sem abych třeba nevyhodil nějakou mistrovskou práci , je lepší se raději zeptat než to skončí v kontejneru .
Proč hned kontejner ? Vždyť vám nikdo neřekl, že je bezcenný ... Pokud je to malováno a není to tisk, tak nějakou cenu určitě mít bude. Není to mazanina ...
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 2. 4. 2016, 10:08. »
Registrovaný uživatel
ejsem si jist,není li to tisk..................špatné foto :lol:
Registrovaný uživatel
..je to olej na plátně , na té vrchní lodi je trochu protrźené , plátno se zdá být dost staré ale nerozumím tomu , fotky jsem dělal na rychlo , ve starožitnictví mi bylo nabídnuto 150 Kč .
Registrovaný uživatel
Olej na platne 80 x 57.Oblubena a dost často použivana kompozicia s bažantom.Ak možem poprosim o orientačnu cenu.Ak sa nemylim tak madona na obraze v odkaze je od toho isteho autora.
https://www.liveauctioneers.com/item/5445708_f-pojkar-czech-19th20th-century-madonna-and-c

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Jedna sa o F.Pojkara z Jeníšovic alebo je to iný Pojkar.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1